New World Marks

New World Marks

New World Coins ve Item

New World Coins ve Item

New World Hesap Satışı

New World Hesap Satışı

New World Hakkında

New World, Amazon Game Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir MMORPG oyunudur. Oyuncular, Aeternum adlı gizemli bir adada keşif yaparak, kaynak toplayarak ve düşmanları yok ederek güçlerini geliştirirler. 

New World, oyunculara tamamen açık bir PvP (oyuncu vs. oyuncu) deneyimi sunar ve oyuncular, diğer oyuncularla işbirliği yaparak veya rakipleriyle çatışarak topluluklarını güçlendirebilirler. Oyun ayrıca, oyuncuların oynanış tarzlarına uygun farklı silah ve beceri seçenekleri sunar.

Görsel açıdan muhteşem bir dünya sunarken özelleştirilebilir kozmetikleri ile birlikte New World oyun içi satın alınabilir içerikler, oyuncuları kendine çeken etkileyici bir deneyim sunar.

Steam üzerinden satın alınarak  indirilebilen New World, ayrıca New World satın al seçenekleri ile oyun içi özel skinler de vermektedir. Bu nedenle oyunu satın alırken bu tür tekliflerin ilgili edisyonda olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var.

New World Oyun Modları

  1. Expedition: Geleneksel MMO zindanınız olarak tanımlanır. Siz ve diğer dört oyuncu, bulmacaları çözmek ve büyük kötü adamları alt etmek için birlikte hareket edersiniz.
  2. Savaş Modu: Bir ulusu diğerine karşı karşıya getiren 100 kişilik bir PvP modu. Ya başka bir ulusun kalesine saldırıyorsunuz ya da kendinizinkini savunuyorsunuz.
  3. Invasion: Kalenizi bilgisayar kontrollü düşman dalgalarına karşı savunmak için 49 diğer oyuncuyla birlikte çalışacağınız New World'ün PvE modudur. Kazanmak için 30 dakika hayatta kalmanız gerekmektedir.
  4. Karakol Rush: Outpost Rush bir PvPvE modudur. Bilgisayar kontrollü düşmanlarla savaşırken, ileri karakolları ele geçirmek ve savunmak için başka bir takıma karşı savaştığınız bir 20'ye 20 savaştır.

New World Oyun İçi Satın Alınabilir İçerikler

 

Açık dünya MMO PC oyunu New World özel kozmetik ögeleriyle de dikkat çekmektedir. Bu kozmetikler oyuncuya özel bir görünüm kazandırırken şık bir oynanış sunar. Ayrıca oyun içi kaynaklar da görevleri yapıp PvP ve PvE için son derece gereklidir. Bu nedenle New World item satışı oyunun en temel unsurudur.

Itemler, çeşitli tüketilebilir kaynaklar ve skinler New World Store’dan satın alınabilir. Eğer daha ucuz mark satın almak isterseniz en uygun fiyatlarla New World coin, item, hesap satışı yapan GameSatış’ı tercih edebilirsiniz. Diğer e-pin sitelerine kıyasla Gamesatış’tan yapacağınız New World indirim kampanyaları ile coin, item ve mark satın alımlarında uygun fiyat garantisi verilmektedir.

GameSatış New World kategorisinden oyun içi satın alınabilir içerikler aşağıda listelenmiştir:

  • New World Marks: Marks of Fortune, New World'deki Mağaza'da kullanılan benzersiz bir para birimidir. Bu para birimini satın almak için gerçek dünya parası kullanılabilir. Bu para birimini oyun dışında istediğiniz miktarda ve istediğiniz sıklıkta satın alabilirsiniz
  • New World Coins ve Item: New World para birimi, New World’deki ana para birimidir. Oyuncular New World  paralarını çeşitli oyun içi öğeler satın almak için kullanabilirler.
  • New World Hesap Satışı: hesap satışı oyunda belirli bir süre geçirmiş, karakter yetenekleri geliştirilmiş, yüksek seviyedeki hesaplardan oluşur. Bu hesaplar ayrıca oyun içi kozmetiklere ve işlenmiş item perklerine sahip Steam hesaplarından oluşur.
     

New World Sıkça Sorulan Sorular

Hazırlanıyor...