Level
DLC
Bölge
İlk mail verilecek mi?
Coin miktarı (K)
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı!

New World Hesap Satışı Hakkında

New World çok oyunculu bir açık dünya aksiyon-RPG (Role Playing Game) oyunudur. New World, gerçek zamanlı aksiyon odaklı savaş sistemi, zengin zanaat ve ticaret mekanikleri, geniş ve göz alıcı bir dünya, etkileyici grafikler ve oyuncu etkileşimine dayalı kapsamlı bir hikâye sunar.

Oyunda ortalama bir seviyeye ulaşmak bile oldukça uzun bir zaman ve özveri gerektirir. Nitekim oyunda yer alan sıkıcı eğitici görevlerini atlamak için karakterinizin en azından 20 seviye ve üzeri olması gerekiyor. New World oyuncuları da bu nedenle New World hesap alım satım yapmaktadır. New World hesap satışı, yüksek seviye New World hesabını satmak isteyen oyuncular ve oyun içi formaliteleri geçip Aeternum’u özgürce keşfetmek isteyen oyuncular arasında yapılmaktadır.

Bu nedenle New World karakter satın al gibi bir  fırsata sahip olmak isteyenler GameSatış New World hesap alım satım sitesini tercih etmektedir.

New World Hesap Nasıl Alınır?

 

GameSatış’ın New World satılık hesap ilanları arasından aradığınız niteliklere sahip en iyi New World hesaplarına ulaşabilirsiniz. İster full skin 60 seviye New World hesap arıyor olun, isterseniz ortalama bir seviye garantili New World hesap satın almak isteyin. New World hesap satın almak GameSatış ile son derece kolay!

New World hesap alım satım yapmak için GameSatış’a kaydolun ve ardından New World Hesap Satışı kategorisine gidin. Burada New World karakterini satmak isteyen oyuncuları görebilirsiniz. Hangi sunucuda oynamak istiyorsanız ve karakter niteliklerini de belirledikten sonra “Sepete Ekle”ye tıklayarak hesabı satın alabilirsiniz.

New World Hesap Fiyatları

 

New World hesap satış karakterin veya karakterlerin bulunduğu sunucuya ve skill öz niteliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Örneğin New World’ün son seviyesi olan 60. seviyede bir hesap satın almak istediğinizde daha düşük seviyelerde bir hesaba göre daha pahalı olabilmektedir. Benzer şekilde Steam hesabı şeklinde alacağınız New World satılık hesap, eğer Steam’de farklı oyunlar da mevcut ise veya garantili New World hesabı ise New World hesap fiyatları değişiklik gösterebilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, her satıcı hesap oluşturma konusunda yardıma hazırdır ve New World hesabının tamamen devredildiğinden emin olmanıza yardımcı olacaktır. New World hesap alım satım işleminizi tamamladığınızda, satıcıya uygun geri bildirim bıraktığınızdan emin olun, bu isteğe bağlıdır ancak her geri bildirim, müşteri deneyimi ve sonraki New World satış işlemleri için oldukça faydalıdır.
 

New World Hesap Satışı Sıkça Sorulan Sorular

New World Hesabı Nasıl Satılır?

Gamesatış üzerinden New World hesap satış işlemi yapmak çok kolay, yapmanız gerekenler ise şunlardır;

  • Gamesatış’a üye olun.
  • İlanınızı oluşturun, hesabınızın satılmasını bekleyin, satış gerçekleştiğinde size sms ile bilgilendirme sağlayacağız.
  • Hesabınız satıldıktan sonra mesajlaşma ekranından alıcınıza önce hesap giriş bilgilerini, ardından da mail adresini devredin.
  • Alıcı hesabı tamamen teslim ve güvene aldıktan sonra ve alıcı onayından sonra satış bedeli bakiyenize aktarılacaktır.

New World Hesabı Nasıl Satın Alınır?

Gamesatış üzerinden New World hesap satın al işlemi yapmak çok kolay, yapmanız gerekenler ise şunlardır;

  • Gamesatış’ üye olun.
  • İhtiyacınıza göre bir New World hesabı beğenin.
  • Satıcıya mesaj atın. Bakiye yükleyin.
  • Satıcıdan hesap bilgilerini teslim alın ve kendi üzerinize geçirin.
  • Hesabın tamamen teslim ve güvene aldıktan emin olduktan sonra alışveriş işlemine onay verin.