Oyun Hakkında

Psyonix tarafından geliştirilen ve 2015 Temmuzunda bizlere sunulan Rocket League, oyuncularına hem araba hem de futbol keyfini bir arada sunuyor. Oyunun içeriğini ilk kez duyanlar için her ne kadar bu durum şaşırtıcı olsa da Rocket League bizlere eşsiz bir oyun deneyimi ve eğlence sunuyor. 
Oyunun en güzel özelliklerinden biri sanıyorum ki Cross-Fire özelliği. Bu özellik sayesinde sistem sizi her türlü platformdan kişilerle karşılaştırabiliyor. Bu şu demek oluyor ki, siz Play Station 4’ünüzden oyununuzu oynarken, sistem sizi o anda oyunu PC’den oynayan biriyle eşleştirebilir demek oluyor. 
Oyunu tek başınıza oynayacağınız gibi, arkadaşlarınızla birlikte de oynayabilirsiniz. Bir takım en fazla 4 kişiden oluşabilir. Takımınızla birlikte farklı takımlara karşı kıyasıya bir rekabet yaşayabilirsiniz. Fakat siz başka bir takımla oynamak istemiyorsanız eğer 2X2 olarak da kendi takım arkadaşlarınızla doyasıya oynayabilirsiniz. Ayrıca oyun içinde elde edeceğiniz galibiyetlerle birlikte alacağınız ödüller sayesinde, aracınızın anteninden tutun da, egzoz dumanının şekline kadar özelleştirebilir, aracınızı kendi zevkinizce dizayn edebilirsiniz. 
Rocket League atmosferiyle ve yaşattığı eşsiz eğlencesiyle her yaştan ve her sınıftan insanı kendisine çekmeyi başarabilmiş ender oyunlardan biri. Şuna inanıyoruz ki, Rocket League’in atmosferine kendini kaptıran, bir daha asla kolay kolay kendini o atmosferin içinden sıyıramaz.
 

Arama sonuçları