Star Craft Remastered

Star Craft Remastered

Master Mağaza
663,87 ₺

StarCraft Remastered Hakkında

StarCraft Remastered, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve orijinal StarCraft oyununun yeniden düzenlenmiş ve grafikleri güncellenmiş sürümüdür. 1998 yılında çıkan orijinal gerçek zamanlı strateji oyununun popülaritesi ve başarısı üzerine, 2017'de StarCraft Remastered sürümü piyasaya sürüldü.

Oyun, üç farklı ırkın (Terran, Zerg ve Protoss) kendi hikayelerini ve kampanyalarını içerir. StarCraft Remastered, eski oyunun oynanışını ve dengelemesini korurken, yüksek çözünürlüklü grafikler, geniş ekran desteği, geliştirilmiş ses ve müzik ve modern çevrimiçi özellikler gibi yenilikler sunar.

Ayrıca ultra yüksek çözünürlüklü grafiklere sahiptir. Buna ek olarak özel paket içeriğiyle birlikte gelir. Bu avantajları sayesinde serinin en beğenilen genişlemesi olarak kabul edilen StarCraft: Brood War'u baştan sona yeniden yaratarak oyunculara gelişmiş bir oyun deneyimi sunar.

Oyun iki farklı sürüme sahiptir. İlk sürüm bilindiği üzere StarCraft Remastered iken ikinci sürüm StarCraft: Cartooned paketidir. Bu paket oyundaki her birimi, yapıyı, haritayı, menüyü ve hikaye görevini Carbot Animations'ın sevimli sanatsal tarzından yararlanarak, tam oyun ve çevrimiçi olarak yeniden tasarlar.

StarCraft Remastered Nasıl Alınır?

 

StarCraft Remastered satın al işlemi oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken StarCraft remastered al - sat ticareti yapan bir e-pin sitesi bulmaktır. Bu siteler arasında StarCraft Remastered satışı yapan GameSatış oldukça popülerdir. Ayrıca güvenilir ve uygun fiyatlı alışverişlerde tercih edilebilir. Eğer StarCraft Remastered satın al - sat işlemlerinizi GameSatış üzerinden yapmaya karar verdiyseniz aşağıdaki adımları takip edin:

  • GameSatış’a üye olun yada kullanıcı bilgilerinizle giriş yapın.
  • StarCraft Remastered kategorisine gidin.
  • StarCraft Remastered oyun ilanları arasından dilediğiniz oyun sürümünü seçin.
  • Ödeme işlemlerini tamamladıktan sonra Satıcı oyunu Starcraft Remastered key kodu olarak teslim eder.
  • GameSatış’tan teslim aldığınız kodu Blizzard resmi sitesine gidip hesabınıza giriş yaptıktan sonra Code Redemption kısmına yazın. Gerekli adımları tamamladığınızda oyun Blizzard hesabınıza eklenecektir.

StarCraft Remastered Fiyatı

 

Gerçek zamanlı strateji oyunu StarCraft Remastered fiyatı GameSatış’tan aldığınız key kodunun sürümüne göre farklılık gösterebilir. Oyun Remastered ve Cartooned olmak üzere iki farklı sürüme sahiptir. Dolayısıyla StarCraft fiyat kontrolü yaparken farklı sürümlerinin olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

GameSatış StarCraft Remastered satın al işlemlerinde daima en iyi StarCraft fiyat garantisi sunar. Bu nedenle StarCraft Remastered alırken güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

StarCraft Remastered Sıkça Sorulan Sorular

StarCraft Remastered nasıl satın alınır?

GameSatış sitesi üzerinden StarCraft Remastered kategorisinden ihtiyacınız olan oyun ilanını seçerek satın alabilirsiniz.

StarCraft: Remastered kaç gb?

StarCraft: Remastered en iyi ayarlarda oynanabilmesi için toplam 2.8 GB boş alana ihtiyaç duyar. 

Satın alım işlemleri için ödeme yöntemleri nelerdir?

Sitemizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şu şekildedir:

  • Papara Kart, QR Kod, Para Transferi
  • GPay Kredi Kartı, Atm Kartı, Banka Kartı, Maaş Kartı, İninal, Papara ve Havale/EFT
  • PayTR Kredi Kartı, Havale/EFT

StarCraft Remastered satın alımında iade işlemi yapılıyor mu?

İlanda belirtilen özelliklerin aksi doğrultusunda bir durum gerçekleşirse satıcı tarafından iadenin geçekleştirilmesi istenebilmektedir. Ancak aksi bir durum olmadığı takdirde herhangi bir iade işlemi gerçekleşmemektedir.