Hextech Mayhem A League of Legends Story
Hemen Teslim

Hextech Mayhem A League of Legends Story

Cüzdan Kodu

Ürün Açıklaması:

League of Legends evreninde geçen ritim platform oyunu Hextech Mayhem: A League of Legends Story GameSatış'ta! Hextech Mayhem: A League of Legends Story Riot Forge tarafından yayınlanan ve Choice Provisions tarafından geliştirilen bağımsız aksiyon, video oyunudur.  League of Legends evreni Piltover'da geçen, her hareketin patlayıcı bir tepkiye sahip olduğu ve hiçbir kargaşanın çok fazla olmadığı hızlı tempolu bir ritim koşucusu olan Hextech Kargaşası: Bir Efsaneler Ligi Hikayesi" . “Dünyanın gördüğü en büyük bombayı inşa etme arayışında Ziggs olarak oynayın ve eğlenceye izin verilmeyen Heimerdinger'ı geride bırakın.” Bu tempolu ritim ve koşu oyununda her etki eşit ve patlayıcı bir tepki alıyor ve çıkan patırtı dinmek bilmiyor. Yordle sihirmayın uzmanı Ziggs rolünü üstlendiğin bu oyunda Piltover mahallelerinin altını üstüne getir. Hextech Mayhem League of Legends Story hemen ön siparişle satın al! Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük bombasını yapma hedefini gerçekleştirmek için keyif kaçıran Heimerdinger'dan kaçarken müzikli kargaşa çıkar! Hextech Mayhem: A League of Legends Story çıkış tarihi 16 Kasım 2021 Hextech Mayhem Sistem Gereksinimleri Minimum: İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit İşlemci: Intel Core i3-4130 Bellek: 6 GB RAM Ekran Kartı: GeForce GTX 650 or Radeon HD 7770 (2 GB VRAM required) Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit İşlemci: AMD Phenom II X4 965 Bellek: 6 GB RAM Ekran Kartı: Radeon Vega 8
Toplam işlem adedi: 5000+
(5000+)
(0)
Son Görülme:
1 dakikadan az
İlan No:

#956890

250+

kez görüntülendi
Güncelleme Tarihi:

05.01.2022

Stokta Var

Paranız %100 GameSatış güvencesi altındadır.
50,00 ₺

Hextech Mayhem A League of Legends Story Hakkında

League of Legends evreninde geçen ritim platform oyunu Hextech Mayhem: A League of Legends Story GameSatış'ta!


Hextech Mayhem: A League of Legends Story Riot Forge tarafından yayınlanan ve Choice Provisions tarafından geliştirilen bağımsız aksiyon, video oyunudur. 


League of Legends evreni Piltover'da geçen, her hareketin patlayıcı bir tepkiye sahip olduğu ve hiçbir kargaşanın çok fazla olmadığı hızlı tempolu bir ritim koşucusu olan Hextech Kargaşası: Bir Efsaneler Ligi Hikayesi" . “Dünyanın gördüğü en büyük bombayı inşa etme arayışında Ziggs olarak oynayın ve eğlenceye izin verilmeyen Heimerdinger'ı geride bırakın.” Bu tempolu ritim ve koşu oyununda her etki eşit ve patlayıcı bir tepki alıyor ve çıkan patırtı dinmek bilmiyor. Yordle sihirmayın uzmanı Ziggs rolünü üstlendiğin bu oyunda Piltover mahallelerinin altını üstüne getir.


Hextech Mayhem League of Legends Story hemen ön siparişle satın al!

Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük bombasını yapma hedefini gerçekleştirmek için keyif kaçıran Heimerdinger'dan kaçarken müzikli kargaşa çıkar!


Hextech Mayhem: A League of Legends Story çıkış tarihi 16 Kasım 2021


Hextech Mayhem Sistem Gereksinimleri
Minimum:


Önerilen:

Bunlar da ilginizi çekebilir

Garry's Mod - Steam

Garry's Mod - Steam

Master Mağaza
60,00 ₺
Cyberpunk 2077 - Steam

Cyberpunk 2077 - Steam

Master Mağaza
280,00 ₺
Dead By Daylight - Steam

Dead By Daylight - Steam

Master Mağaza
70,00 ₺
Cyberpunk 2077 - GOG

Cyberpunk 2077 - GOG

Master Mağaza
280,00 ₺
Dynasty Warriors 9 Empires

Dynasty Warriors 9 Empires

Master Mağaza
280,00 ₺
Total War WARHAMMER III

Total War WARHAMMER III

Master Mağaza
390,00 ₺