Metin2 Yang

Metin2 Yang

Metin2 Ejder Parası

Metin2 Ejder Parası

Metin2 M24Pro Bot

Metin2 M24Pro Bot

Metin2 İtem ve Yang

Metin2 İtem ve Yang

Metin2 Hakkında

Metin2 oynamak isteyen kişiler oyunun detayları hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Oyun ilk olarak Ymir Entertainment firması tarafından 2005 yılında sunulmuştur. 2011 yılına kadar firma tarafından geliştirilmeye devam etmekte olan oyunu 2011 yılında Webzen firması satın almıştır. MMORPG yani online çok oyunculu rol yapma oyunları arasında yer almakta olan oyun çok oyunculu oyunlar arasında ilkler arasında yer almaktadır. İlk geliştirilmiş olduğu sırada Kore’de yayına girerken dünya genelinde zaman içerisinde yayılmasına devam etmiş konumdadır. Günümüzde 17 dilde oyun severlere destek sağlamakta olduğu gibi Metin2 yang gibi para birimleriyle beraber oyun içerisinde alışverişlerinizi yerine getirebilmeniz mümkündür. Metin2 Ejder Parası da alabilirsiniz.

Oyun oynayacağınız sırada mutlaka hesabınızı oluşturmanız gerekir. Başlangıç seviyesinden başlamak istemeyen kişiler ise hesap satın alma yoluna gidebilmektedir. Sitemizde oyuna dair birçok hesap satın aldığı gibi bu hesaplar arasından özellikle göre alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde hesap alım ve satımlarınızı yerine getireceğiniz sırada tercih edebileceğiniz ödeme yöntemleri ise şu şekildedir:

 • Mobil ödeme
 • Kredi kartı ile ödeme işlemleri
 • Banka transferi ödemeleri

Metin2 hesap oluşturmak isteyen kişiler hesap oluşturmaları noktasında sitemizde yer almakta olan hesapları satın alabilmektedir. Aynı zamanda artık kullanmadığınız oyun hesaplarını da sitemizde satışa sunabilme imkanına sahip olursunuz.

Metin2 Karakterleri

Bir oyunu oynarken karakterleri yakından tanımanız sizlere oyundaki savaşları daha rahat kazanma ve görevleri yerine getirme evresinde yardımcı olacaktır. Metin2 item gibi seçenekler oyundaki karakterinizin daha güçlü olmasını sağlayacağından dolayı item alma yoluna giderek de karakterlerinizi güçlendirmenizi sağlar. Oyunda yer alan bazı karakterler ve özellikleri genellikle şu şekildedir:

 • Ninjalar: Son derece profesyonel olan bu karakterler suikast düzenleyerek düşmanlarını alt edebilmektedir. Pusu kurma noktasında başarılı karakterler olmaları da bir diğer artıları arasındadır.
 • Savaşçılar: Ağır zırhları bulunan bu karakterler güçlü bir fiziksel yapıya da sahiptir. İki elini de kullanabilmekte olduğu için iki tür silah kullanabilme yoluna gidebilirsiniz.
 • Sura: Tohumlarını büyütmeye başladıkları zaman sihirli güçler elde etmekte olan savaşçılardır. Yakın dövüş yapmak isteyen savaşçılara uzaktan büyü yaparak saldırabilmektedirler.
 • Lycan: Bir virüsten dolayı insanken görünümleri değişmiş olan Lycan’lar, görünümleri değiştikten sonra iri yarı kurt yaratıklar konumundadırlar. Tükenmeyen bir güçleri bulunmaktadır.
 • Şaman: Son derece zeki karakterlerden olan şamanlar büyü ve sihir kullanarak düşmanlarına saldırmaktadırlar.

Metin2 hesap satış yapılacağı evrede hesaplarını satacak olan kişiler bu karakterlerden herhangi birisinin var olup olmadığına mutlaka dikkat etmesi gerekir. Metin2 çar noktasında da bu karakterlerin özelliklerinin göz önünde bulundurulması sizlere avantaj sağlayacak olan unsurlar arasındadır. Karakterlerinizi doğru şekilde kullanmanız adına itemleri ve özellikleri en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekmektedir.

Metin2 Para Birimleri

Metin 2 oynadığınız sırada oyun içerisinde alışveriş yapabilmeniz adına oyun paralarına sahip olmanız gerekmektedir. Metin2 won gibi oyun paraları olmadığı takdirde oyunda yer alan pazardan alışverişlerinizi yapabilmeniz mümkün değildir. Metin2 yang ise sitede yer almakta olan bir diğer para türü şeklindedir. Yang satın aldıktan sonra ise won’a çevirerek oyunda para birimlerinden herhangi birisini kullanabilmeniz mümkündür. Metin2 yang satın al yoluna gidecek olan kişiler sitemiz üzerinden satın alımlarını yapacakları sırada ödeyecekleri tutarlar stok durumlarına göre değişiklik gösterebildiği gibi ortalama şu şekildedir:

 • Kehribar yang: 4.75 TL (1M Fiyatıdır)
 • Dolunay yang: 5.00 TL
 • Bagjanamu yang: 6.00 TL
 • Arkadaşlar yang: 5.40 TL
 • Anadolu yang: 6.00 TL
 • Türkiye yang: 4.4 TL
 • Barbaros yang: 5.50 TL
 • Marmara yang: 6.05 TL
 • Ezel yang: 5.00 TL
 • Ege yang: 5.15 TL
 • Dandanakan yang: 5.00 TL

Metin2 yang satın al işlemleriniz noktasında sizlere sunmuş olduğumuz bu yang’ları tercih edebileceğiniz gibi hesabınıza aldıktan sonra metin2 won şeklinde çevirerek isterseniz won olarak da kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.  Metin2 won fiyatları incelendiğinde ise yang üzerinden döviz bürosundan çevrilirken 1 milyon yang’ın 1 won değerinde olduğunu görebiliyoruz. Bu şekilde döviz bürosundan çevrimlerinizi yerine getirebilirsiniz ve istediğiniz para birimiyle alışverişlerinizi yapabilmeniz mümkündür.

Metin2 İtemleri

Metin2 yang kullanarak yapabileceğiniz işlemler noktasında pazardan item satın alınması da yer almaktadır. Metin2 item alışı yapacak olan kişiler oyunun içerisinde Pazar bölümüne geldikten sonra bu bölümde yer almakta olan item’lar arasından istediklerini alabilme yoluna gidebilmektedir. Itemlar oyunda yer almakta olan seviyenize göre ve tercih etmiş olduğunuz karakterinize göre değişim gösterebilmekte olan unsurlar arasındadır. Metin 2 yang satın al işlemlerinizi sitemiz üzerinden yerine getirdikten sonra pazar üzerinden item alma yoluna gidebilmeniz mümkündür. Sizlere sunduğumuz fiyatlardan yang alan kişiler hesaplarına en kısa süre içerisinde bu para birimleri transfer edilmekte olduğu için beklemeden transferden hemen sonra kullanabilir. Metin2 ep kullanmak istediğiniz sırada da bu şekilde destek alabilmeniz mümkündür.

Metin2 İtem Satın Alma

Oyun oynarken sizlere verilen karakterleri daha güçlü ve yetenekli hale getirerek özelleştirmek istediğiniz sırada item kullanma yoluna gidebilirsiniz. Metin2 ep gibi seçenekler sizlere oyunlarınız sırasında daha kısa süre içerisinde ilerleme imkanı sağlayacaktır. Karakterlerinizi ne kadar özelleştirirsiniz ve yetenekli hale getirirseniz savaşlar sırasında o kadar avantajlı olabilmeniz mümkündür. Metin2 ep fiyatları incelendiğinde item fiyatlarının da ep fiyatlarının da sizlere en uygun şekilde sunulmakta olduğunu görebilirsiniz. Metin2 item satış ve alış yapacak olan kişiler bunun için özellikle sitemizi tercih edebilmektedir. Sitemizde sizlere farklı hesaplar sunabildiğimiz gibi aynı zamanda farklı itemlarda sunabiliyoruz. Oyundaki Pazar dışında sitemizde yer almakta olan ürünler arasından bazıları şu şekildedir:

 • Metin2 TR Marmara 47 Won: 230 TL
 • Mat Mitsi Simya Setli Boş Çar: 400 TL
 • Phebia 108 Won: 10 TL

Sitemizde yer almakta olan bazı Metin2 ürünleri bu şekildedir. Görebildiğiniz gibi her fiyat bandında çeşitli skinler yer almakta olduğu gibi bunları sitemizden sipariş vermiş olduğunuz sırada en kısa süre içerisinde hesabınıza aktarılmaktadır. Bu şekilde sipariş vermiş olduğunuz skinlerin hepsini en kısa süre içerisinde kullanabilirsiniz ve herhangi bir sorunla karşı karşıya kalma ihtimaliniz kalmayacaktır.

Metin2 Hesap Nasıl Alınır?

Hangi oyunu oynamaya başlayacak olursanız olun ilk üyeliğinizi gerçekleştirmiş olduğunuz sırada sizlere oyununuz temel seviyeden sunulmaktadır. Temel seviyeden başlayacağınız için karşılaşacağınız rakipleriniz de sizin gibi temel seviyede olur. Fakat ileri seviyedeki güçlü insanlarla karşılaşmak istediğiniz noktada hesap satın alma yoluna gidebilmeniz mümkündür. Metin2 hesap sat işlemlerini yapmakta olan sitemizle hesap satın alma işlemlerini yapacak olan kişileri buluşturan sitemiz sizlere her zaman en iyi seviyede yer almakta olan hesapları en uygun olan fiyatlar üzerinden sunmaya özen göstermektedir. Hesap satın alma yoluna giderken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Dikkat etmeniz gereken bazı noktaları şu şekilde söyleyebiliriz:

 • Hesabın hangi seviyede olduğu
 • Karakterde var olan itemler ve özellikleri
 • Karakterin ne kadar gelişmiş olduğu
 • İmparatorluk topraklarının ne olduğu

Metin2 hesap satış noktasında hesaplarını satmak isteyen kişiler oyundaki hesaplarının bu özelliklerini müşterileriyle paylaşmaktadır. Hesap alış ve satış işlemleri evresinde sizlere bütün hesapları en iyi şekilde sunmakta olmaya dikkat ettiğimiz gibi müşteri hizmetleri evresinde de kesintisiz destek vermeye dikkat ediyoruz. Bu yüzden hesap alınması ve satılması sırasında güvenilir olan sitemizi tercih ederek bu alışverişlerinizi hemen yerine getirebilme imkanına sahip olursunuz. Alışverişleriniz sırasında sizlere dünya genelinde kabul edilmekte olan 3D secure ve SSL sertifikalarıyla hizmet vermeye dikkat ediyoruz. Aynı zamanda siparişleriniz de kısa süre içerisinde transfer edilmekte ve hızlı teslimat işlemlerinden faydalanmanız sağlanmaktadır.

Metin2 Botları Nasıl Kullanılır?

Oyunlarınızı oynarken rakiplerinizin genellikle bot kullanıyor olması sizin kaybetmenize sebep olabilmektedir. Oyunlarda kaybetmeme adına siz de bot kullanma yoluna gidebilirsiniz. Fakat birçok kişi nasıl bot kullanabileceği evresinde soru işaretleri yaşamaktadır. Bot kullanacak olan kişiler sitemiz gibi bot hizmeti vermekte olan siteler üzerinden siparişlerini vererek istedikleri oyunlarda bot kullanma yoluna da gidebilmektedir. Metin2 bot kullanılması sırasında sizlere farklı botları bir arada sunmaya dikkat ediyoruz. Sitemizde yer almakta olan botların özellikleri şu şekildedir:

 • Otomatik bir şekilde yang toplayabilme
 • Levelbot
 • Çekme hilesi botu
 • Otomatik bir şekilde vuruş yapabilme
 • Otomatik pot hilesi botu
 • Metin2 balık botu

Sitemizde sizlere metin2 oynarken kullanabileceğiniz çeşitli botları sunmakta olduğumuz gibi bu botlar sayesinde hem hesabınızı daha ileri seviyeye taşıyabilir hem de oyunlarınızı kesintisiz şekilde oynayabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Özellikle balık botu gibi botlar sizlere oyunda yer almakta olan değerli istiridyeleri toplayabilme ve bunları değerlendirebilme imkanını sağlamaktadır. Bu botlar sizlere en iyi seviyelerde sunulduğu için kullandığınız evrede bir sorunla karşılaşma gibi durumunuz bulunmaz. Sorunlarla karşılaşsanız bile müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçmiş olduğunuz takdirde bu sorunlarınız en kısa süre içerisinde çözülecektir.

Metin2 Bot Ücretleri Nedir?

Bot alımları yapacak olan kişiler oyundaki seviyelerini yükseltmek için bot almak isterken özellikle bu bot ücretlerinin ne seviyede olduğunu da merak etmektedir. Her sitede bot ücretleri sizlere farklı şekillerde sunulmakta olduğu gibi özellikle sitemizde hem en kaliteli seçeneklere sahip olan botlar sunulurken hem de bunların fiyatları diğer platformlara göre daha uygun seviyededir. Sitemizde yer almakta olan genel botlar ve fiyatları şu şekilde sizlere sunulmaktadır:

 • M2bob 7 günlük bot: 36.98 TL
 • M2bob 15 günlük bot: 64.43 TL
 • M2bob 33 günlük bot: 115.04 TL
 • M2bob 75 günlük bot: 235.31 TL
 • M2bob 95 günlük bot: 263.30 TL

Sitemizde sizlere sunulmakta olan bu botları her zaman değerlendirebileceğiniz gibi oyunlarınızı oynarken sorunlarla da karşılaşmazsınız. Botları aldığınız gün kadar sizlere bot desteği sunulurken bütün bot paketlerimizde belirtmiş olduğumuz özellikler yer almaktadır. Sitemizin en büyük özelliklerinden olan hızlı teslimat özelliği siparişlerinizi verdikten sonra hemen hesabınıza geçirilmesine yardımcı olmaktadır. Bu şekilde sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerinizi her zaman kullanabilmeniz mümkündür.

Sitemiz her zaman müşterilerinin memnuniyetini ön planda sunarak sağlamış olduğu bütün imkanları en iyi şekilde sunabilmektedir. Sitemizde sizlere sunulan oyun hesaplarını hepsinin güvenilir teslim edilmesine özen gösterdiğimiz gibi botların da sorunsuz şekilde çalışabilmesine yardımcı oluyoruz. Bu yüzden oyun oynanması ve oyundaki hesapların seviyelerinin yükselmesinde hiçbir sorunla karşılaşılmamakta ve karakterlerinizin yetenekleri de bu şekilde artabilmektedir.

Metin2 Sıkça Sorulan Sorular

Metin2 sunucuya bağlantı hatası nasıl çözülür?

Metin2 sunucuya bağlanırken hata, sunucuya bağlanamadığınızda karşınıza çıkan bir hatadır. En çok alınan hatalardan biri olup sorunun kaynaklanma sebebine bağlı olarak çözümü değişkenlik gösterebilir. Sonunun kaynaklanabileceği nedenler;
 1. İnternetten kaynaklı olabilir
 2. Metin2 sunucu bakımı ya da sunucu sorunu olabilir
 3. DNS adresinden karşınıza çıkabilir
Metin 2 sunucuya bağlanırken hata çözümleri;

Öncelikli olarak yukarıda var olan hatalar dışında karşınıza çıkıyor ise;
 • Oyunu tamamen kapatıp tekrar açabilirsiniz.
 • Oyunu silip tekrar yükleyebilirsiniz.

 İnternet kaynaklı sorun için çözümler;
 • İnternet bağlantısını kesip tekrar bağlanmayı deneyebilirsiniz.
 • Modeminizi kapatıp açabilirsiniz.
 • Kablo ile bağlıysanız, ağ kablonuzu değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
 • Denetim masasına girerek, Windows güvenlik duvarı kısmından oyuna izin verebilirsiniz.

Sunucudan kaynaklı sorun çözümü;
 • Bu gibi durumlarda, beklemekten başka bir çözüm bulunmamaktadır. Oyun forum sitesi üzerinden sunucu bakımı ve arızası ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

DNS kaynaklı sorun çözümü;
 • DNS adresinizi manuel olarak belirlediğinizde, yurt dışında görünebileceğiniz için sunucuya bağlanmanızı engeller. Yerel bir DNS adresi kullanarak oyuna giriş yapmayı tekrar deneyebilirsiniz.

Metin2 karakter silme kodu nedir?

Metin2 karakter silme kodu, oyun içerisinde karakterinizi silmeye yarar. İnternet sitesi üzerinden hesabınıza giriş yaparak “Hesap” kısmında yer alan karakter silme kodu butonuna tıklayarak edinilebilir. Bu kod mail adresinize iletilecektir. Daha sonrasında oyuna giriş yaparak seçim ekranında silmek istediğiniz karakteri seçerek, karakteri sil butonuna tıklıyoruz. İletilen kodu bu alana eksiksiz olarak girerek onaylıyoruz. Metin2 karakter silme kodu nedir sorusunun cevabı kısaca bu şekildedir.

Metin2 kaç GB?

Metin2 minimum depolama alanı olarak 6 GB gereklidir. Metin 2 kaç GB sorusunun yanıtı önerilen sistem gereksimleri için de aynı depolama alanı olarak karşımıza çıkıyor ancak bellek oranı minimum gereksinimlerde 1 GB iken önerilen sistem gereksinimlerinde 2 GB olarak belirtilmiştir.Hemen hemen her bilgisayar için uyumlu olarak karşımıza çıkan Metin2, gameforge client üzerinden indiriliyor.

Metin2 çıkış tarihi ne zaman?

Metin2 çıkış tarihi resmi kaynaklarda 2004 olarak belirtilmiştir. MMORPG türünün sevilen oyunu Metin2 kaç yılında çıktı sorunun cevabı farklı ülkeler için değişiklik gösteriyor. Kore’de Mart 2005 tarihinde çıkışını gerçekleştirirken, Türkiye’de Metin 2 ne zaman çıktı sorunun yanıtı ise 2006 olarak karşımıza çıkıyor. Çıkışından bu yana 17 farklı dilde oynanabilen Metin2 hala güncelliğini koruyor.

Metin2 çeviklik ne işe yarar?

Metin2 Çeviklik karakterin vuruş hasarını artırmaya yarar. Metin2 çeviklik, genellikle Ninja karakteri için kullanılır. Çeviklik statü puanı olarak geliştirilmesinin yanında, çeviklik efsununa sahip item kullanımları bu özellikleri ekstra artırır. Metin 2 Çeviklik ne işe yarar sorusunun cevabı ise; vuruş hasarını, beceri hasarını, saldırı hasarını artırma ve savunmayı güçlendirme olarak özetlenebilir.

Metin2 oyun senin için mevcut değil hatası nasıl çözülür?

Metin2 oyun senin için mevcut değil hatası, internet bağlantısı ya da oyundan çıkış yapılmadan bilgisayar kapatıldığında karşımıza çıkabilecek bir hatadır. İnternet kaynaklı bir sorun olduğunda, internetinizi kapatıp açarak çözebilirsiniz. Oyun açıkken bilgisayarı kapattığınız için yaşadığınız bir sorun ise birkaç giriş denemesi sonrası giriş yapabilirsiniz. Metin 2 oyun senin için mevcut değil hatası almaya devam ediyorsanız, Gameforge ile iletişime geçmenizi öneririz.

Metin2 yansıtma nasıl yapılır?

Metin2 Yansıtma ilk köyde yer alan NPC Teovahdan ile yapılır. NPC’yi seçtiğimizde Yansıtma seçeneğine tıklayıp, yansıtma ekranına ulaşıyoruz. İşlem için 50 M paranız olması gerekmektedir. 1. boşluğa yansıtma yapmak istediğiniz ana itemi, 2. boşluğa ise yansıtma olarak kullanacağınız ve sonrasında kaybolacak itemi yerleştirip işlemi onaylıyoruz. Yalnızca silah, zırh ve bineklere yapılabilir ve itemin yalnızca görüntüsü değişir, item güçleri, efsunları gerçek iteme geçmez. Metin2 Yansıtma nasıl yapılır sorusunun cevabı bu şekilde özetlenebilir.

Metin2 canlılık ne işe yarar?

Metin2 Canlılık, zehirlenmeye karşı direnç sağlar. Canlılık bonusu büyü saldırısı olmayan diğer tüm saldırılara karşı, zarar oranını azaltır. Metin 2 canlılık ne işe yarar sorusu WS tarafında ise farklılık göstererek okçu olan Ninja karakterlerin verdiği hasarı düşürür. Bunun yanında okçu canavarlara karşı da alınan hasarı azaltarak, sersemlemeyi önler. Metin2 canlılık ne işe yarar sorunun kısa özeti bu şekildedir.

Metin2 hesap silme nasıl yapılır?

Metin2 hesap silme işlemi, Eylül 2019 tarihinden itibaren yapılamamaktadır. Metin2 hesap nasıl silinir hala kullanıcılar tarafından merak edilen bir soru olup, Gameforge client güncellemesi ile birlikte artık hesap silmeye izin verilmemektedir. Belirsiz bir süre için devre dışı bırakılan Metin2 hesap silme işlemi ile ilgili yakın zamanda bir güncelleme henüz yapılmamıştır.

Metin2 zeka ne işe yarar?

Metin2 zeka ne işe yarar sorusunun yanıtı kısaca, beceri yeteneklerini güçlendirmeye yarar. Metin2 Zeka efsunu sura ve şaman karakterleri için büyük önem taşımaktadır. Şaman karakterinde kutsama yeteneği ve saldırı becerileri yükseltirken, Sura karakterlerinin kara büyü yeteneğinde savunmayı ve diğer tüm saldırı becerilerini yükselmesine yardımcı olur. Metin 2 Zeka ne işe yarar kısa özeti bu şekildedir.

Metin2 giriş yapamıyorum ne yapmalıyım?

Metin2 giriş yapamıyorum sorunu, son zamanlarda genellikle Gameforge istemcisi kaynaklı olarak karşımıza çıkıyor. Çözümü için Gameforge client Metin2 sayfasında oyna butonunun yanında bulunan ok işaretine tıklayıp “Onar” seçeneğine tıklıyoruz. Gerekli kontrollerin sona ermesinin ardından tekrar oyuna giriş yapmayı deneyin. Sorununuzun devam etmesi halinde, ticket atarak Gameforge ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Metin2 isim değiştirme nasıl yapılır?

Metin2 isim değiştirme, Nesne Market üzerinden satın alabileceğiniz “İsim değiştirme bileti” ile yapılabilir. Nesne market üzerinden 199 EP ile satın alınarak kullanılır. İsim değiştirme bileti, satın almış olduğunuz karakter için yalnızca bir kez kullanılabilir. Metin2’de isim değiştirme yapıldığında arkadaş listen otomatik olarak silinir ve bakım sonrası yeni karakter ismi ile servera giriş yapmanız gerekir.

Metin 2 nasıl oynanır?

Metin2, MMORPG türü bir oyun olup karakter sınıfı seçerek, karakterinizi geliştirerek oynayabileceğiniz bir oyundur. Savaşçı, Ninja, Şaman, Sura ve Lycan sınıflarından birini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Level sistemi üzerine kurulu oyunda canavarları keserek ve görevler yaparak xp ve yang kazanarak level atlıyorsunuz. Metin 2 nasıl oyanır sorusunun kısa özeti bu şekilde yapılabilir.

Metin 2 nasıl indirilir?

Metin2 indirmek için, öncelikle bu link üzerinden gameforge.com/tr-TR/play/metin2 indir seçeneğine tıklıyoruz. Metin2 kurulumu için Gameforge clienti indirmiş olmanız gerekmektedir. Öncelikle Gameforge istemcisini bilgisayarımıza indiriyoruz. Daha sonra Metin2’yi seçerek indir butonuna tıklıyoruz. Kurulumun bitmesi ardından client üzerinden, hesabınıza giriş yaparak oynamaya başlayabilirsiniz. Metin 2 nasıl indirilir sorusunun yanıtı yukarıda belirttiğimiz şekildedir.

Metin 2 KDP nerden düşer?

Metin2 KDP, Karanlık Arahan, Büyük Arahan, Mistik Arahan Reisi, Mistik Arahan Savaşçı ve Lanetli Siyah Ayı slotlarından düşer. Savaşçı 30 level silahı Kırmızı Demir Pala belirli slotlardan düşer. Vadide yer alan bazı Arahan canavarları ve imha bölgesinde bulabileceğiniz Lanetli Siyah Ayı, Metin 2 kdp nerden düşer sorusunun yanıtı olarak verilebilir.

Metin 2 kazma nerden alınır?

Metin2 Kazma, Bakra şehrinde yer alan NPC Deokbae’den 80000 Yang karşılığı satın alınabilir. Kazmayı kullanabilmeniz ve maden kazabilmeniz için karakterinizin en az 30 level olması gerekmektedir. Maden kazarak, kazma puanınız artar ve puanınız maksimum seviyeye ulaştığında Deokbae’dan kazmanızı geliştirebilirsiniz. Kazma seviyesine bağlı olarak maden daha fazla çıkmaktadır. Metin 2 kazma nereden alınır sorusunun yanıtı yukarıda anlatılmıştır.

Metin 2 attan inme nasıl yapılır?

Metin 2 attan inme CTRL+H kısayolu ya da at üzerine sağ tıklandığında üstte çıkacak “İnmek” seçeneğine tıklayarak yapılabilir. Binicilik bileti ile aldığınız at indiğiniz takdirde hemen kaybolacaktır. Görevlerle edindiğiniz at olması halinde bu kısayol yalnızca attan inmenizi sağlar. Ata yeniden binmek için yine aynı kısayolu kullanabilir, atı tamamen göndermek için ise CTRL+B kısayolunu kullanabilirsiniz.

Metin 2 pazar kurma nasıl yapılır?

Metin 2 pazar kurma işlemi, NPC Satıcı’dan satın alacağınız paket ile yapılır. 500 yang karşılığında satın alabileceğiniz paket tek kullanımlıktır. Envanterinizde yer alan pakete çift tıkladığınızda pazar kurma ekranı gelecektir. Satmak istediğiniz eşyaları pazar alanına yerleştirerek, fiyatlarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Pazarı bozmak için ise kurulu pazar üzerine gelerek kapat seçeneğine tıklıyoruz.

Metin 2 ata nasıl binilir?

Metin 2 ata nasıl binilir sorunun yanıtı, en hızlı CTRL+H kısayolu ile yapılmaktadır. Ata binebilmeniz için öncelikle atı yanınıza çağırmanız gerekmektedir. Sahip olduğunuz at resmi ile atı yanınıza çağırabilirsiniz. Seviyesine bağlı olarak hemen yanınıza gelmeyebilir. Binicilik bileti ile süreli binebilmek için ise Seyise giderek “Ata binmek istiyorum” seçeneğini seçerek kısa süreli ata binme imkanınız olur.

Metin 2 balık nasıl tutulur?

Metin2 balık tutmak için, öncelikle olta almak gerekir. Olta balıkçıdan 15000 yang karşılığında alınabilir. Yine balıkçıdan alabileceğiniz hamur veya solucanı üzerine sağ tıklayarak oltaya takıyorsunuz. Su kenarına giderek space tuşu ile balık tutmaya başlayabilirsiniz. Daha sonra açılan ekranda halka içerisinde olmak üzere dolaşan balığa 3 kez tıklamanız gerekmektedir. Metin 2 balık nasıl tutulur kısa özeti bu şekildedir.

Metin 2 vadiye nasıl gidilir?

Metin2 vadi bölgesine ışınlayıcı ile gidilir. Seungryong Vadisine gidebilmek için en kısayol 1. ve 2. köyde bulunan Işınlayıcıdan belli bir para karşılığı ışınlanmaktır. Işınlayıcı üzerine tıkladıktan sonra ışınlan seçeneğine tıklayarak Seungryong Vadisi seçeneğine tıklıyoruz. Yeterli paranın olması halinde hemen gidilebiliyor. Metin 2 vadiye nasıl gidilir yöntemlerinin en kısa olanı bu şekildedir.

Metin 2 kuşak nasıl yapılır?

Metin2 kuşak, Theowahdan NPC’nin verdiği 40 seviye görevi “Özel Bir Kumaş” tamamlandığında elde edilebilir ya da EP karşılığında Nesne Market üzerinden satın alınabilir. Özel Bir Kumaş görevinden 40 adet kumaş toplandığında Usta Kuşağı elde edersiniz. Daha sonrasında Theowahdan’dan var olan kuşaklarınızı birleştirerek geliştirebilirsiniz. Metin 2 kuşak nasıl yapılır sorunun cevabını bu şekilde verebiliriz.

Metin 2 otomatik av nasıl kullanılır?

Metin 2 Otomatik Av nasıl açılır sorusuna istinaden, “K” tuşu ile açılır. Otomatik Av sizin belirlediğiniz özellikler ile karakterinizin otomatik olarak kasılmasını sağlar. Ücretsiz olarak sunulan Otomatik Av, Nesne Market üzerinden satın alabileceğiniz eklenti ile dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Metin 2 otomatik av nasıl kullanılır sorusu ise otomatik av ekranında başla seçeneğine tıklandığında başlar şeklinde cevaplanabilir.

Metin 2 ETP nedir?

Metin2 ETP nedir sorusuna, tam adıyla Ejderha Taşı Parçası simya için gerekli olan bir eşya olduğu cevabı verilebilir. 30. Seviyede Simyacıdan alınan görev ile 10 adet ETP ile Cor Draconis elde edersiniz. Elde ettiğiniz Corlarla ise Simya eşyaları elde edersiniz. ETP’ler sahip olduğunuz andan itibaren 24 saat sonra envanterinizden kaybolur. 

Metin 2 at nasıl alınır?

Metin2’de at, seyisten at madalyonu ve belli görevleri tamamlanarak alınır. 25 Level sonrası Seyise giderek “At almak istiyorum” diyoruz. At madalyonu ve 100k para ile 30 dakikada 30 Yabani Okçu görevini alıyoruz. Görevi tamamladığınızda bildirmek için seyise dönüyoruz. 1 gün sonra at resminizi teslim alarak tamamlanıyor. Metin 2 at nasıl alınır sorusunun yanıtı kısaca bu şekildedir.