Pubg New State NC

Pubg New State NC

Pubg New State Hesap Satışı

Pubg New State Hesap Satışı

Pubg New State Hakkında

PUBG: New State, Krafton oyun şirketi tarafından yayımlanan ve geliştirilen, PlayerUnknown's Battlegrounds serisinden devam edecek olan Battle Royale tarzı oyunudur.


PUBG New State için yeni Troi haritasında 100 oyuncunun mücadelesine şahit oluyoruz.  Harita 8x8 km çapında olacak ve yeni dokusu sayesinde oyunun yeni yönlerini keşfetmenize izin verecek. PUBG Mobile'ın klasik savaş modu aynı şekilde devam ediyor olacak. Kullanıcılar dilerlerse kendi başlarına, dilerlerse takım arkadaşları ile ayakta kalan son kişi veya takım olup galibiyet için mücadele veriyor olacaklar. Oyunun hikâyesi gelecek bir zamanda geçiyor. Oyuncular teknoloji ürünlerini de deneyimleyecekler.


 

Pubg New State Sıkça Sorulan Sorular

Pubg New State nedir?

Pubg New State, Krafton oyun şirketi tarafından yayımlanan ve geliştirilen "battle royale" türünde bir mobil oyundur. Pubg Studio tarafından geliştirilen mobil platformdaki ilk ve bağımsız olan oyun olmuştur.
Oyun, PUBG'nin diğer tüm serilerinde olduğu gibi maksimum yüz oyuncu ile başlayacaktır. Havalanan uçağın rotasına bağlı olarak oyuncular teker veya takım halinde uçaktan atlayıp haritanın bir konumuna iniş yapar ve hayatta kalmak için binalardan, çeşitli alanlardan silah, ekipman ve diğer malzemeleri toplayarak birbirleriyle savaşırlar.

Pubg New State nasıl indirilir?

PUBG Mobile Android için şu şekilde indirilir:

 

 1. Google Play Store’u açın.
 2. Arama kısmına “PUBG New State” yazın.
 3. Oyunun üstüne tıklayın.
 4. “İndir” butonuna basın.

 

IOS için:

 1. App Store’u açın.
 2. Arama kısmına “PUBG New State” yazın.
 3. Oyunun üstüne tıklayın.
 4. “İndir” butonuna basın.

 

Pubg New State minimum sistem gereksinimleri nelerdir?

Pubg New State, oyununu takılmadan ve sorunsuz bir şekilde oynayabilmek için mobil cihazınızın aşağıdaki minimum sistem gereksinimleri ile aynı veya daha üst düzeyde olmalıdır.

 1. İşletim Sistemi: Android 6.0 veya iOS 13.0
 2. İşlemci: 64-bit (arm64) işlemci
 3. Bellek: 2 GB RAM
 4. Grafik: Open GL 3.1 veya Vulkan 1.1
 5. Gerekli Depolama Alanı: 3 GB kullanılabilir alan