Pubg New State NC

Pubg New State NC

Pubg New State Hesap Satışı

Pubg New State Hesap Satışı

Pubg New State Hakkında

PUBG New State Krafton tarafından geliştirilen ve yayınlanan PUBG: Battlegrounds serisini örnek alan Mobil Battle Royale tarzı bir oyundur. PUBG: Mobile ile farklılıklar gösterir ve farklı sistemlere sahiptir.


PUBG New State Nedir?
 

PUBG New State, oyuncu sayısı bir hayli fazla olan PUBG: Mobile'ın gelişmiş hali olarak Krafton tarafından geliştirilen ve yayınlanan Battle Royale oyunudur. Henüz yakın zamanda piyasaya çıkan ve çıktığı andan itibaren kendine kitlesini bağlayan PUBG New State ilerleyen dönemlerde çok daha üst sıralarda yer alacak gibi duruyor.


PUBG New State Rumuz Ne Demek?
 

Her oyunda olduğu gibi PUBG New State içinde bir kullanıcı adı yani nickname belirlemeniz gerekir. PUBG New State isimleri olarak düşündüğünüz zaman aklınıza gelen sizi en iyi ifade eden nicknamei seçebilirsiniz.


PUBG New State Ne Zaman Çıkacak?
 

Krafton tarafından yayınlanan PUBG New State şuan ülkemiz Türkiye'de aktif olarak Google Play Store ve App Store üzerinden indirebilir durumdadır. Bu savaşta geride kalmamak ve düşmanlarınızın bir adım önüne geçmek için hemen en ucuz PUBG NC al savaş alanının en havalısı sen ol!

Pubg New State Sıkça Sorulan Sorular

Pubg New State nedir?

Pubg New State, Krafton oyun şirketi tarafından yayımlanan ve geliştirilen "battle royale" türünde bir mobil oyundur. Pubg Studio tarafından geliştirilen mobil platformdaki ilk ve bağımsız olan oyun olmuştur.
Oyun, PUBG'nin diğer tüm serilerinde olduğu gibi maksimum yüz oyuncu ile başlayacaktır. Havalanan uçağın rotasına bağlı olarak oyuncular teker veya takım halinde uçaktan atlayıp haritanın bir konumuna iniş yapar ve hayatta kalmak için binalardan, çeşitli alanlardan silah, ekipman ve diğer malzemeleri toplayarak birbirleriyle savaşırlar.

Pubg New State nasıl indirilir?

PUBG Mobile Android için şu şekilde indirilir:

 

 1. Google Play Store’u açın.
 2. Arama kısmına “PUBG New State” yazın.
 3. Oyunun üstüne tıklayın.
 4. “İndir” butonuna basın.

 

IOS için:

 1. App Store’u açın.
 2. Arama kısmına “PUBG New State” yazın.
 3. Oyunun üstüne tıklayın.
 4. “İndir” butonuna basın.

 

Pubg New State minimum sistem gereksinimleri nelerdir?

Pubg New State, oyununu takılmadan ve sorunsuz bir şekilde oynayabilmek için mobil cihazınızın aşağıdaki minimum sistem gereksinimleri ile aynı veya daha üst düzeyde olmalıdır.

 1. İşletim Sistemi: Android 6.0 veya iOS 13.0
 2. İşlemci: 64-bit (arm64) işlemci
 3. Bellek: 2 GB RAM
 4. Grafik: Open GL 3.1 veya Vulkan 1.1
 5. Gerekli Depolama Alanı: 3 GB kullanılabilir alan