Twitch Turbo Abonelik

Twitch Turbo Abonelik

Twitch Abonelik

Twitch Abonelik

Twitch Hakkında

Twitch Nedir?


Bünyesinde birden fazla yayıncı barındıran ve bu yayıncıların yaptığı çeşitli kategorilerde bulunan yayınları kullanıcılara canlı olarak aktaran bir yayın platformudur.


Twitch Sub Nedir?


Twitch üzerinden beğendiğiniz yayıncılara abone olabileceğiniz sistemdir. Aylık periyodlar ile yenileyebilir veya uzun süreli abonelikler satın alabilirsiniz.

Twitch Sıkça Sorulan Sorular

Twitch Prime Nedir?

Amazon’un sunduğu Amazon Prime; kullanıcılara çok sayıda farklı hizmet sunan bir abonelik programı. Amazon kullanıcılarında bulunmayan birçok ayrıcalık, Amazon Prime abonelerine veriliyor. Amazon Prime üyeleri; alışverişlerinde ücretsiz ve hızlı teslimat seçeneğinden yararlanabiliyor. Bunun yanı sıra birçok dizi ve film içeriklerine ulaşabiliyor. Amazon Prime’ın dünya çapında 150 milyondan fazla abonesi bulunuyor. Siz de Prime abonesi olarak, özel fırsatların sunulduğu bu platformdan faydalanabilirsiniz. 

Twitch Abonelik Ne Zaman Açılır?

Twitch kanalınızın abonelik hizmetinin açılması için belli koşullar sunmaktadır. Bu koşullardan bazıları +200 takipçi ve 7 gün yayın yapmaktır. 14 yayın saatini doldurmakta bu koşullardan birisidir. Sonrasında iştirak programına başvuru yaparak abone hizmetinizi aktif edebilirsiniz.

Twitch Ne Zaman Kuruldu?

Haziran 2011'de Justin.tv kurucuları Justin Kan ve Emmett Shear tarafından kurulmuştur. Haziran 2011'de genel ilgi alanı olan yayın platformu Justin.tv'nin bir yan ürünü olarak sunulan site, öncelikle video oyunlarının canlı akışına odaklanıyor. Her ay 43 milyondan daha fazla izleyiciye hizmet vermektedir.