Valorant Random Hesap Satışı Hakkında

Valorant random hesap satışı birçok oyuncunun tercih ettiği bir yöntem Valo random hesap satışı ile çok iyi hesaplara sahip olmak mümkün. Valorant rastgele hesap satışı ile en Valo hesapları sizin olsun. Game Satış sitesi ile kolay ve güvenili Valo random hesabı satın alın. Valo random hesap satışı ile çok iyi hesaplara erişin. 

Valorant random hesapları içerisindeki rastgele skinler dolayısıyla tercih edilebilir. Valo random hesapları ile rastgele sayıdaki Valo skinlerine sahip olun. Valo random hesap satışı ile çok uygun hesaplara sahip olabilirsiniz. 

Valorant random hesaplarından çok iyi skinler bulabilirsiniz. Satılık Valorant random hesapları daha uygun fiyatlı olabilirler. Uygun fiyata çok iyi Valo skinleri için Valo rastgele hesap satışı oldukça uygun.

Valorant Random Hesap Nasıl Alınır?

 

Valorant random hesap satın alma oldukça kolay. Game Satış sitesi üzerinden rahatça random Valorant hesabı satın alabilirsiniz. Game Satış sitesinde bir hesap alarak kolayca random Valo hesabı satın alın. 

Valo random hesap almak için Game Satış sitesinden bir hesap açın. Ardından size uygun satılık Valo random hesaplarına göz atın. Aşağıdaki adımları izleyerek Valo rastgele hesap satın alabilirsiniz. Game Satış sitesinden kolayca ve güvenli bir şekilde random Valo hesabı satın alabilirsiniz. 

 • Valorant Hesap Satışı sayfasına gidin. 
 • Almak istediğiniz ilanı belirleyin. 
 • Web sitemize üye olun. 
 • Hesabı almak için gereken miktarı bakiyenize yükleyin. 
 • Satıcı ile bire bir iletişime geçerek hesabı teslim alın. 

Valorant Random Hesap Fiyatları

 

Valorant random hesap fiyatları nedir? Oyuncular random Valorant hesap fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilir. Valorant random hesap fiyatları farklılık gösterebilir. Valo random hesap fiyatları için sitemizdeki tüm ilanlara bakın. Bütçenize uygun satılık random Valo hesapları için Game Satış oldukça uygun. 

Game Satış sitesinde uygun fiyatlarda random Valo hesabı bulmak mümkün. Ekonomik Valorant random hesapları için site içerisinde bolca ilan bulabilirsiniz. Game Satış sitesinde ucuz random Valorant hesapları bulmak çok kolay. Site içindeki filtreleri kullanarak çok iyi random Valo hesaplarına erişebilirsiniz.

Valorant Random Hesap Satışı Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Random Hesap Nedir?

Valorant oyununda en ucuz Valorant hesapları, Valorant random hesap olarak geçmektedir. Valorant oyununda bir skin ortalama 100 TL civarlarında satılırken, Valorant skinli random hesapların direkt kendisi bu fiyatlardan satılmaktadır. Valorant random hesap adından da anlaşılacağı üzere "rastgele" anlamına gelmektedir.

Valorant Random Hesap Nasıl Alınır?

Valorant random hesap, GameSatış üzerinden alınır. Web sitemiz Türkiye’nin en büyük ve nitelikli Oyuncu Pazarı’na ev sahipliği yapmaktadır. 

 

 • Valorant Hesap Satışı sayfasına gidin. 
 • Almak istediğiniz ilanı belirleyin. 
 • Web sitemize üye olun. 
 • Hesabı almak için gereken miktarı bakiyenize yükleyin. 
 • Satıcı ile bire bir iletişime geçerek hesabı teslim alın. 
   

Önemli Not: Siz hesabı “Satın Al” butonuna bastığınızda hesabın ücreti bakiyenizden çekilir fakat hemen SATICININ HESABINA AKTARILMAZ. Siz bu arada hesabı tamamen teslim ve güvene alırsınız. Bunun için size verilen süre en fazla 48 saattir. 48 saat içinde hesabın güvenliğini sağlayarak üzerinize aldıktan sonra siparişi onaylayarak satıcınızın ücretini kendisine iletebilirsiniz. 48 saat içinde onaylanmayan sipariş ücretleri otomatik olarak satıcının hesabına aktarılır. Valorant random hesap satın alırken karşınıza çıkacak olan uyarıları dikkatlice okuyunuz.

Valorant Random Hesap Nasıl Satılır?

Valorant random hesap, Türkiye’nin en büyük Oyuncu Pazarı’na sahip GameSatış üzerinden satılır. Valorant random hesap nasıl satılır sorusunu internette arayan ve hesabını satmak isteyen kullanıcılar:

 

 • wwww.gamesatis.com’a üye olun.
 • Üye girişi yapın.
 • Sağ üstte yer alan “Satış Yap” butonuna tıklayın. 
 • Oyun kategorisi olarak Valorant’ı seçtikten sonra hesabınıza ait bilgileri ilgili yerlere yazın. 
 • 3 adete kadar resim ekleyin.
   

Valorant random hesap satışı nasıl yapılır konusunda hesabınızı bu şekilde GameSatış üzerinden ilana koyabilirsiniz. 

Valorant Random Hesap Güvenilir mi?

Valorant random hesap satışlarında, hesapları incelediğinizde bir çoğunun e-postasının olmadığını göreceksiniz. Valorant random hesaplarında dünya genelinde bu şekildedir. Bu nedenle Valorant random hesap satın alırken mutlaka hesap alım işlemlerinizde hesabı size tanınan 48 saatlik sürede test edin. GameSatış, aldığınız hesapları test etmeniz ve kontrol etmeniz için size zaman tanır. Test etme işleminizi gerçekleştirdikten sonra Valorant random hesap satın al işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Valorant random hesap güvenilir mi sorusu kısaca bu şekilde yanıtlanabilir.

Valorant Random Hesap Satışı Yasal mı?

Valorant random hesapların çok ucuz olması oyuncuların aklına "Valorant random hesap satışı yasal mı?" sorusunu getiriyor. Yapılan araştırmalara göre Valorant random hesap satma konusunda illegal olan bir durum tespit edilmemiştir dolayısıyla Valorant random hesap satışı yasaldır. Kullanıcıların satın almış olduğu Valorant random hesaplar başka bilgisayarlar üzerinden kapatılmadığı sürece sahip olduğunuz Valorant random hesap al ve Valorant random hesap sat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Valorant random hesap satışı yasal olduğu gibi Valorant random hesap alma da yasaldır. Oyuncular satın aldıkları ya da sattıkları hesabı başka bilgisayarlardan farklı girişler ile kapatmadıkları sürece gelir elde etme imkanı sağlayabilirler. 

Valorant Random Hesap Nasıl Bulunur?

Valorant random hesap nasıl bulunur sorusunu araştırdıysanız muhtemelen Valorant random hesap arıyorsunuzdur. Bu noktada sizler için köklü firmaları tercih etmenizi öneririz. Valorant random hesap GameSatış üzerinden bulunabilir. gamesatis.com adresini ziyaret ederek Valorant kategorisini seçin. Ardından Valorant Random Hesap Satışı kategorisini seçerek, bütçenize ve zevkinize uygun Valorant random hesapları bulabilirsiniz.