Server kesinlikle TR dir Sıkıntı yaşamazsınızı

Server kesinlikle TR dir Sıkıntı yaşamazsınızı

10,00 ₺
FULLVİP / KARAMBİT BIÇAK / GARANTİLİ HESAP

FULLVİP / KARAMBİT BIÇAK / GARANTİLİ HESAP

Gold Mağaza
19,90 ₺
FULLVİP / KELEBEK BIÇAK / GARANTİLİ HESAP

FULLVİP / KELEBEK BIÇAK / GARANTİLİ HESAP

Gold Mağaza
19,90 ₺
FULL DOLU HESAP

FULL DOLU HESAP

Bronz Mağaza
2.600,00 ₺
Tr random asil garantili dolu gold hesap

Tr random asil garantili dolu gold hesap

30,00 ₺
100TR Yağmacı Garantili Hesaplar 5-120 SKIN

100TR Yağmacı Garantili Hesaplar 5-120 SKIN

25,00 ₺
VALORANT RANDOM HESAP !

VALORANT RANDOM HESAP !

100,00 ₺
100 TÜRK SERVER 100-300 SKİN GARANTİLİ !!!

100 TÜRK SERVER 100-300 SKİN GARANTİLİ !!!

79,00 ₺
5 İLA 25 ARASI SKİN ÇIKMA GARANTİLİ + TR SERVER

5 İLA 25 ARASI SKİN ÇIKMA GARANTİLİ + TR SERVER

10,00 ₺
3 VANDALLI ASİL KLASİKLİ UZAYLI AVCISI BÜTÇE DOSTU

3 VANDALLI ASİL KLASİKLİ UZAYLI AVCISI BÜTÇE DOSTU

1.000,00 ₺
Anında teslimm

Anında teslimm

10,00 ₺
100 TR 30-120 BIÇAK GARANTİ RANDOM HESAB

100 TR 30-120 BIÇAK GARANTİ RANDOM HESAB

10,00 ₺
30-70 SKİN GARANTİLİ VALORANT RANDOM HESAP

30-70 SKİN GARANTİLİ VALORANT RANDOM HESAP

15,00 ₺

Valorant Random Hesap Satışı Hakkında

FPS türünde günümüzün en popüler oyunu Valorant olarak biliniyor, ancak sadece oyunun kendisi değil random hesap satışı da şu anda bir hayli popüler olmuş durumda. Birçok oyuncu tarafından tercih edilen Valorant random hesaplar, satın alabileceğiniz en ekonomik hesaplardır. Bazı oyuncular ikinci bir hesap olarak Valorant random hesap satın alırken, bazı oyuncular ise sürekli olarak oynamak için random hesap satın alırlar. GameSatış, oyuncuların Valorant random hesaplara olan talebinden dolayı, kullanıcıların bu kategoriye ait özel ilanlar eklemesine olanak tanıyor. Böylelikle Valorant random hesap arıyorsanız direkt olarak "Valorant Random Hesap Satışı" kategorisi üzerinden bulabilirsiniz.

Valorant oyununda en ucuz Valorant hesapları, Valorant random hesap olarak geçmektedir. Valorant oyununda bir skin ortalama 100 TL civarlarında satılırken, Valorant skinli random hesapların direkt kendisi bu fiyatlardan satılmaktadır. Valorant random hesap adından da anlaşılacağı üzere "rastgele" anlamına gelmektedir. Hesabı satın aldığınızda içerisinde ne olduğu ya da hangi skinlerin olduğu belli değildir. Valorant random hesapları güvenilir yerlerden ve ilan sistemi olan yerlerden satın almanız sizler için daha sağlıklı olacaktır. Valorant random hesap güvenilir mi? sorusunu ortadan kaldırmak adına random hesap satın alma işlemlerinizde karşınıza çıkacak uyarıları dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. 

Valorant random hesaplar hem alım hem de satım konusunda oldukça hareketlidir. Bunun sebebi random hesap satışının ekonomik olmasıdır. Ucuz Valorant random hesaplar, hem eğlence amaçlı hem de oyun oynamak amaçlı tercih edilebilir. Valorant random hesap satışlarında en çok tercih edilen hesaplar ise genellikle Valorant radiant hesap oluyor.

Peki, Valorant random hesap nasıl, nereden alınır? Valorant random hesaplar gamesatis.com adresinden satın alınabilir. Türkiye'nin en büyük Oyuncu Pazarı'na sahip olan GameSatış, alıcı ve satıcıyı tek pazarda birleştirerek hesap satışı konusunda aracılık sağlar. Güvenilir hesap satışı işlemleri için site içerisindeki uyarılara dikkat ederek Valorant random hesap satın al işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için Valorant Random Hesap Sıkça Sorular Sorular kısmını okuyabilir veya Canlı Destek üzerinden sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Valorant Random Hesap Satışı Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Random Hesap Nedir?

Valorant oyununda en ucuz Valorant hesapları, Valorant random hesap olarak geçmektedir. Valorant oyununda bir skin ortalama 100 TL civarlarında satılırken, Valorant skinli random hesapların direkt kendisi bu fiyatlardan satılmaktadır. Valorant random hesap adından da anlaşılacağı üzere "rastgele" anlamına gelmektedir.

Valorant Random Hesap Nasıl Alınır?

Valorant random hesap, GameSatış üzerinden alınır. Web sitemiz Türkiye’nin en büyük ve nitelikli Oyuncu Pazarı’na ev sahipliği yapmaktadır. 

 

 • Valorant Hesap Satışı sayfasına gidin. 
 • Almak istediğiniz ilanı belirleyin. 
 • Web sitemize üye olun. 
 • Hesabı almak için gereken miktarı bakiyenize yükleyin. 
 • Satıcı ile bire bir iletişime geçerek hesabı teslim alın. 
   

Önemli Not: Siz hesabı “Satın Al” butonuna bastığınızda hesabın ücreti bakiyenizden çekilir fakat hemen SATICININ HESABINA AKTARILMAZ. Siz bu arada hesabı tamamen teslim ve güvene alırsınız. Bunun için size verilen süre en fazla 48 saattir. 48 saat içinde hesabın güvenliğini sağlayarak üzerinize aldıktan sonra siparişi onaylayarak satıcınızın ücretini kendisine iletebilirsiniz. 48 saat içinde onaylanmayan sipariş ücretleri otomatik olarak satıcının hesabına aktarılır. Valorant random hesap satın alırken karşınıza çıkacak olan uyarıları dikkatlice okuyunuz.

Valorant Random Hesap Nasıl Satılır?

Valorant random hesap, Türkiye’nin en büyük Oyuncu Pazarı’na sahip GameSatış üzerinden satılır. Valorant random hesap nasıl satılır sorusunu internette arayan ve hesabını satmak isteyen kullanıcılar:

 

 • wwww.gamesatis.com’a üye olun.
 • Üye girişi yapın.
 • Sağ üstte yer alan “Satış Yap” butonuna tıklayın. 
 • Oyun kategorisi olarak Valorant’ı seçtikten sonra hesabınıza ait bilgileri ilgili yerlere yazın. 
 • 3 adete kadar resim ekleyin.
   

Valorant random hesap satışı nasıl yapılır konusunda hesabınızı bu şekilde GameSatış üzerinden ilana koyabilirsiniz. 

Valorant Random Hesap Güvenilir Mi?

Valorant random hesap satışlarında, hesapları incelediğinizde bir çoğunun e-postasının olmadığını göreceksiniz. Valorant random hesaplarında dünya genelinde bu şekildedir. Bu nedenle Valorant random hesap satın alırken mutlaka hesap alım işlemlerinizde hesabı size tanınan 48 saatlik sürede test edin. GameSatış, aldığınız hesapları test etmeniz ve kontrol etmeniz için size zaman tanır. Test etme işleminizi gerçekleştirdikten sonra Valorant random hesap satın al işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Valorant random hesap güvenilir mi sorusu kısaca bu şekilde yanıtlanabilir.

Valorant Random Hesap Satışı Yasal Mı?

Valorant random hesapların çok ucuz olması oyuncuların aklına "Valorant random hesap satışı yasal mı?" sorusunu getiriyor. Yapılan araştırmalara göre Valorant random hesap satma konusunda illegal olan bir durum tespit edilmemiştir dolayısıyla Valorant random hesap satışı yasaldır. Kullanıcıların satın almış olduğu Valorant random hesaplar başka bilgisayarlar üzerinden kapatılmadığı sürece sahip olduğunuz Valorant random hesap al ve Valorant random hesap sat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Valorant random hesap satışı yasal olduğu gibi Valorant random hesap alma da yasaldır. Oyuncular satın aldıkları ya da sattıkları hesabı başka bilgisayarlardan farklı girişler ile kapatmadıkları sürece gelir elde etme imkanı sağlayabilirler. 

Valorant Random Hesap Nasıl Bulunur?

Valorant random hesap nasıl bulunur sorusunu araştırdıysanız muhtemelen Valorant random hesap arıyorsunuzdur. Bu noktada sizler için köklü firmaları tercih etmenizi öneririz. Valorant random hesap GameSatış üzerinden bulunabilir. gamesatis.com adresini ziyaret ederek Valorant kategorisini seçin. Ardından Valorant Random Hesap Satışı kategorisini seçerek, bütçenize ve zevkinize uygun Valorant random hesapları bulabilirsiniz.