knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Black Desert Mobile İlk Etkinlikleri Geliyor    
Bu Haberi 1679 Kişi Okudu

Black Desert Mobile İlk Etkinlikleri Geliyor    

Pearl Abyss firmasının gözde oyunu Black Desert Online yakın zamanda mobil platforma giriş yapmıştı. Bu girişimin ardından oyunu geliştirmeye devam eden Pearly Abyss oyuncularına yeni etkinliklerinide duyurmaya başladı.

 

Black Desert Mobile platformuna özel gelen yeni etkinliğin ismi Field of Valor, 30 dakikalık kısa etkinliklerden oluşacak etkinlikte oyuncular arkadaşlarıyla ya da ekip arkadaşları ile birlikte katılabilecek. Etkinliğin detaylarında savaş zorunluluğu olmayacak. Ödül olarak belirtilen silahlar, zırhlar, altınlar ve bir çoğu takım üyelerine otomatik olarak eklenecek. 

 

Black Desert Online Gameplay

 

Ayrıca Fields of Valor'un yanı sıra oyuna Shakatu adı verilen mağazada belirtilen süreler içerisinde aktif edilecek. Oyuncular bu mağazadan biriktirmiş olduğu eski altınları ile güçlendirilmiş en iyi ekipmanları alma fırsatına erişebilecek. Ayrıca bu özellikler Black Desert Online PC platformuna göre daha basitleştirilmiş ve kolaylaştırılmış seviyelerde olacak. 

 

Etkinlik süresi boyunca Field of Valor etkinliğine katılmayı ve Shakatu dükkanı üzerinden Quality Gear satın alma fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.