knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Black Desert Online Zalim Boss Etkinliğini Duyurdu
Bu Haberi 1958 Kişi Okudu

Black Desert Online Zalim Boss Etkinliğini Duyurdu

Pearl Abbys firmasının vazgeçilmez oyunu Black Desert Online oyununda bugün gerçekleşen son güncelleme ile yeni etkinliklerini duyurdu. 

 

Ding Dong TRI Boss Ekipmanı Etkinliği

 

26 Şubat güncellemesi itibariyle, Black Desert oyununa giriş yapan oyuncularına toplamda 1 Milyar Gümüş Para Değerindeki 7 tür Zalim Boss Ekipmanları TRI Derece elde etme şansı sağlayan bir etkinlik eklendi. TRI seviye ekipmanları olmayan oyuncular için güzel bir fırsat olan etkinlik, TRI seviye ekipmanları olan oyuncular ise bu ekipmanlara sahip olurlar ise NPC dükkanına satış yapıp 1 Milyar Gümüş Para elde edebilecek.  

 

Zalim Boss Ekipmanı Nedir?

 

TRI derecedeki Zalim Boss ekipmanları ile yaklaşık olarak aynı değere sahiptir. TRI ekipmana sahip olmayıp karakterini geliştirmek için çabalayan oyuncular için oldukça faydalı ve kaarlı bir ekipmandır. Para kasmak isteyip düşürme planına girişen oyuncularda, ekipmanları NPC dikkanına 100-200 Milyon Gümüş para karşılığında satabilecekler.


4 Gün Boyunca Steam Üzerinden Ücretsiz Black Desert Paketi Elde Et

 

27 Şubat 18:00 ve 2 Mart 18:00 tarihleri arasında Steam üzerinden Black Desert temel paketini ücretsiz elde et! Ayrıca Temel paket dışındaki tüm paketlerde %40 ek indirimli bir şekilde Steam Mazağasında.