knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Partiyi Toplayın BDO Atoraxxion Zindanı’na Yolculuk Var!
Bu Haberi 2096 Kişi Okudu

Partiyi Toplayın BDO Atoraxxion Zindanı’na Yolculuk Var!

Tüm gözler Pearl Abyss tarafından 21 Temmuz’da yapılacak açıklamaya çevrildi çünkü BDO Atoraxxion Zindanı maceracıların parti halinde katılabileceği ilk zindan niteliğini taşıyor. Parti halinde Dungeon’da ilerlerken Illezra’nın maceracılar için ne planladığını herkes merak içinde bekliyor.


Atoraxxion zindanına girebilmek için 5 maceracıdan oluşan bir parti oluşturmanız gerekiyor. Ancak takım olarak hareket edebilirseniz bu zindanları tamamlayabilirsiniz. 


I’nın Davetiyesi


Tarif'te son günlerde köylülerin büyülerini kaybettikleri sıradışı bir durum meydana gelmiş. Şef Ahon Kirus acilen yardım talebinde bulunuyor. Köyün başına gelen bu sıradışı olayı çözerseniz "I'nın Davetiyesi"ni alabilirsiniz.


14 Temmuz güncellemesi ile 57 Level ve üzeri maceracılar için Tavsiye Edilen Görevler sekmesine  "[I'nın Davetiyesi] Birinin Daveti" eklendi.


"I'nın Davetiyesi"ndeki "I"nın kim olduğu, yakında ortaya çıkacak olan Kadim Sır Kalesi'nde açığa çıkacak.


Atoraxxion Zindanına Girebilecek Maceracılar


Zindan oldukça derin ve zorlu düşmanlarla dolu bu sebepten dolayı partinizdeki tüm maceracılar aşağıda belirtilen gereksinimleri taşıyor olmalıdır:

 

  • En az 57 Level olmalı
  • Aktarım veya Uyanış görev serisini tamamlamış olmalı
  • “I’nın Davetiyesi” görevini tamamlamış olmalı.


Atoraxxion BDO bir parti zindanı olsa da, partiye özel boss bölgeleri dışındaki alanlar, diğer Maceracılarla karşılaşabileceğiniz canavar bölgelerine benzer açık alan savaş alanlarıdır.


Sırt sırta mücadele edeceğiniz bu zindanlarda yanınızdaki maceracıya olan güveniniz çok önemli. Bu nedenle şartları yerine getiriyor olsalar bile +250 AP / +300 DP olmaları BDO tarafından önerilen değerlerdir. Aynı değerler elbette ki sizin için de geçerli ancak bu parti olarak doğru strateji kurabiliyor olmanıza ve diğer faktörlere göre değişkenlik gösterir.


Zindanda başarıya ulaşmak için duruma uygun stratejiler geliştirebiliyor olmanız çok önemli!


Kadim silahların üretildiği ve devasa raylarla taşındığı Atoraxxion zindanlarında sadece partinizle birlikte çözebileceğiniz bulmaca tarzında çeşitli öğelere de yer verilmiş durumda.


Atoraxxion’da sizleri çöl, su altı, vadi ve orman olmak üzere dört adet muhteşem tema bekliyor. Gelecek olan ilk yamada öncelik çöl temasına -Atoraxxion Vahmalkea- verilecek ardından su altı teması gelecek ve belirtilene göre her temada zorluk seviyesi gittikçe artacak!


Tüm detaylar için 21 Temmuz güncellemesini sabırsızlıkla bekliyoruz… 
 

Partiyi Toplayın BDO Atoraxxion Zindanı’na Yolculuk Var! Sıkça Sorulan Sorular

Vahmalkea nedir?

Vahmalkea, BDO'nun ilk parti zindanı güncellemesi olan Atoraxxion'ın ilk teması Çöl'e verilen isimdir. 21 Temmuz 2021 tarihide maceracılarla buluşacaktır. Black Desert Online, dünya çapında geniş üne sahip bir MMORPG oyunudur. 

Atoraxxion BDO nedir?

Atoraxxion BDO, Black Desert Online'a gelecek parti zindanı güncellemesine verilen isimdir. 21 Temmuz 2021 tarihinde maceracılarla buluşacaktır. BDO'nun ilk parti güncellemesidir. 

Atoraxxion BDO ne zaman gelecek?

Atoraxxion BDO oyuna 21 Temmuz 2021 tarihinde gelecek. Vahmalkea, Atoraxxion'ın ilk teması olacak ve bu tema çöl olarak oyunda yer alacak. Çölü takiben su altı, vadi ve orman sırasıyla oyundaki yerlerini alacaklar ve zorluk seviyesi her birinde artacak.