Knight Online Haberleri
Pubg Mobile Haberleri
Valorant Haberleri
League of Legends Haberleri
CS:GO Haberleri
Metin2 Haberleri
Black Desert Haberleri
Diğer Oyun Haberleri

CS:GO Haberleri

GameSatış CS:GO Haberleri sayfamızda CS:GO skin ile ilgili güncelleme, etkinlik, haberler, gelişmeler, paketler, yamaları ve yenilikler sizi bekliyor!

CS:GO çalıştırma seçeneklerini temel düzeyden en bilinmeyenlerine kadar detaylı biçimde anlattığımız yazımızda ayrıca ayarların nasıl yapılacağını adım adım görüntüleyebilirsiniz.
CSGO oynayanlar için FPS'nin çok önemli bir kavram olduğunu biliyoruz. Bu nedenle sizler için CSGO da bilinmeyen FPS arttırma yöntemlerini listelediğimiz bu yazımızı mutlaka okumalısınız!
CSGO Overwatch sisteminin nasıl işlediği, kimlerin bu sisteme dahil olabildiği ve alınan kararların sonuçları hakkında bilgileri sizler için derledik. Overwatch'ın ne olduğunu VAC korumalı sunucularda oynayan tüm oyuncuların mutlaka bilmesi gereklidir. Tüm detayları görmek için hemen yazımızın devamına bakın.
Counter Strike oynarken en önemli aksiyonlardan biri hedef almaktır. Ekranın tam ortasındaki hedef almanızı sağlayan işaretçiyi yani Crosshair'i kendinize göre özelleştirmeniz daha çok düşman öldürmenizi sağlayacak. İşte bu yazımızda tamda bundan bahsediyoruz.
CSGO en iyi performansı elde etmek için uygulanan standart görüntü ayarlarını hemen kendin için uygulayabilirsin. Bu işlem bazı görsel zenginliklerden feragat etmenizi gerektireceği gibi daha akıcı oynamanıza ve KDA'nızın artmasına sebep olacaktır.
CS:GO Yeni Güncellemesi ile Prisma 2 Koleksiyonu Geldi!
Counter Strike Global Offensive Harita Değişikleri Güncellemesi