knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
CS:GO FPS Sabitleme - FPS Sabitleme Nasıl Yapılır? 2022
Bu Haberi 4926 Kişi Okudu

CS:GO FPS Sabitleme - FPS Sabitleme Nasıl Yapılır? 2022

Counter Strike Global Offensive gibi FPS oyunlarında birçok oyuncu genellikle FPS sorunları ile karşılaşır. Peki bu FPS sorununu nasıl çözeceğiz? CS:GO FPS sabitleme oyuncular tarafından merak edilen bir konu. Peki CS:GO FPS sabitleme nasıl yapılır? Gelin birlikte göz atalım.


GameSatış üzerinden aşağıdaki görsele tıklayarak CS:GO Hesap Satışı yapabilirsiniz. 


Csgo Hesap Satışı


CS:GO FPS Sabitleme


Bilgisayarımızda oyun oynarken, özellikle yayın yapan oyuncular FPS sabitlemek isterler. FPS sabitleme sebebi ise oyunu sabit bir deneyim düzeyinde tutmaktır. Böylelikle daha rahat bir oyun keyfi sürebiliriz. FPS sabitleme konusunda bilgisayarınızın özellikleri pek mühim değildir. Uzun süreli oyun oynamayı seven oyuncular, genellikle FPS değerlerinin sürekli değiştiğini bilmektedir.


Eğer FPS sabitleme yapmazsanız maç esnasında önemli durumlarda FPS kaybı yaşayabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan “CS:GO FPS sabitleme nasıl yapılır?” anlatalım.


CS:GO FPS Sabitleme Nasıl Yapılır?


CS:GO FPS sabitleme çok basit iki adımdan oluşuyor. İşte CS:GO FPS yükseltme kodu:

 

  • CS:GO oyun ana menüsüne girin ve  (“) tuşuna basarak konsolu açın.
  • Fps_max 150 kodunu yazın. Bu kod oyunu 150 FPS’e sabitlemenize yarayacak.


Kodları bilgisayarınızın özelliklerine uyarlayarak yazmanız sizin için daha iyi olacaktır.


FPS Nedir?


FPS,  Frames Per Second yani “Saniyedeki Kare Sayısı” demektir. Ekranda görünen saniye başına kare taraması FPS olarak gösterilir. FPS değeriniz yüksek olursa, ekrandaki görüntü de o kadar akıcı olur ve oyunu daha rahat bir şekilde oynamanıza yarar.


FPS Sabitleme Ne İşe Yarar? 


CS:GO FPS sabitleme işlemini gerçekleştireceğiz fakat FPS sabitleme mantıklı mı? FPS sabitleme ne işe yarar? kısaca bunlardan da bahsedelim.


Aslında FPS sabitleme mantıklıdır çünkü ekran kartınıza binen yük azalır. Oyunda takılma ve FPS düşmesi yaşıyorsanız FPS sabitlediğinizde bu durum azalabilir veya tamamen ortadan kalkabilir. Ayrıca ekran kartı ısınma sorununu da çözüm olabilir.


CS:GO FPS Sabitleme, CS:GO FPS Sabitleme Nasıl Yapılır? yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için CS:GO sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Csgo Skin

CS:GO FPS Sabitleme - FPS Sabitleme Nasıl Yapılır? 2022 Sıkça Sorulan Sorular

CS:GO FPS Sabitleme Nasıl Yapılır?

CS:GO FPS sabitleme çok basit iki adımdan oluşuyor. İşte CS:GO FPS yükseltme kodu:
  • CS:GO oyun ana menüsüne girin ve  (“) tuşuna basarak konsolu açın.
  • Fps_max 150 kodunu yazın. Bu kod oyunu 150 FPS’e sabitlemenize yarayacak.

FPS Nedir?

FPS,  Frames Per Second yani “Saniyedeki Kare Sayısı” demektir. Ekranda görünen saniye başına kare taraması FPS olarak gösterilir. FPS değeriniz yüksek olursa, ekrandaki görüntü de o kadar akıcı olur ve oyunu daha rahat bir şekilde oynamanıza yarar.

FPS Sabitleme Ne İşe Yarar?

CS:GO FPS sabitleme işlemini gerçekleştireceğiz fakat FPS sabitleme mantıklı mı? FPS sabitleme ne işe yarar? kısaca bunlardan da bahsedelim. Aslında FPS sabitleme mantıklıdır çünkü ekran kartınıza binen yük azalır. Oyunda takılma ve FPS düşmesi yaşıyorsanız FPS sabitlediğinizde bu durum azalabilir veya tamamen ortadan kalkabilir. Ayrıca ekran kartı ısınma sorununu da çözüm olabilir.