knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Counter Strike Global Offensive Harita Değişikleri
Bu Haberi 1943 Kişi Okudu

Counter Strike Global Offensive Harita Değişikleri

Günün erken saatlerinde Steam üzerinden Counter Strike: Global Offensive oyununa yeni bir güncelleme geldi. Güncellemeler bazı rekabetçi haritalarına gelen düzenlemelerden oluşuyor. 

 

Başlıca değişiklik gelen mapler şu şekilde; Dust 2, Mirage, Cache, Train

 

Dust 2: CS:GO'nun en popüler haritarından biri olan Dust 2'nin üst tünel bölümünde bulunan Skybox adı verilen tabanı kaldırdı. Oyuncular artık daha taktiksel bir şekilde smoke, flash ve molotof taktikleri ile B bomba alanına girebilecekler.

 

Train: Haritanın Ivy ve A bomba alanı kısmındaki Skybox adı verilen taban kaldırıldı. Dust 2'deki güncellemeye benzer bir işleyiş yapan Valve, CSGO ekibi teröristlere ekstra fayda sağlayacak güncellemeri tamamladı.

 

Mirage: Mirage Haritasına bank eklendi. Midden connector'e geçiş yaparken girişin hemen sağına (window diye adlandırılan bölümün alt kısmı) Bank eklendi. T tarafı banka çıkarak short kısmına bakabiliyor ve T oyuncuları artık kimseye ihtiyac duymadan Windowa çıkabiliyor.

 

Cache: Diğer haritalar gibi gözle görülebilir bir değişiklik olmasada optimizasyon açısından ve bugların kaldırılması açısından bir çok küçük değişiklik yapıldı. 

 

CS:GO genel olarak değişikliklerinde Terorist takımının oyunlarına daha fazla taktik ve planlama şeklinde eklemeler yapmalarını istiyor gibi gözüküyor. Counter Strike: Global Offensive oynarken bombaların daha işlevsel kullanılması ve takım arkadaşlarınızla birlikte daha iletişimli bir şekilde oynamanız gerekecek.