knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
CS:GO Deathmatch Modu Hakkında
Bu Haberi 2038 Kişi Okudu

CS:GO Deathmatch Modu Hakkında

Counter Strike serisinin en fazla satan oyunlarından biri olan CS GO, yani Counter Strike Global Offensive, birçok insanın ilgisini çekmektedir. Birçok oyuncu, CS GO Deathmatch Server 2021 konusu üzerinden detaylı bir şekilde araştırma yapmakta ve oyun kapsamında hangi serverlerin ön plana çıktığını öğrenmeye çalışmaktadır. 


Birinci şahıs nişancı oyunu olarak bilinmekte olan CS GO, kolaylıkla oynanabilen ve muhteşem atmosferi ile ön planda yer alan bir oyun. Oyunda Teröristler ve Anti-Teröristler olarak adlandırılan iki takım bulunmakta. Takımların her ikisi farklı görevlerde karşılaşarak bu görevleri kazanmak durumunda. Oyun kapsamında birbirinden farklı modlar bulunmakta olup bu modları temelde aşağıdaki gibi sıralamak olanaklı:

 

 • Basit eğlence
 • Ölüm maçı
 • Yoldaş
 • Rekabetçi
 • Silah yarışı


Yukarıdaki gibi sıralanabilen modların her biri ön plana çıkmakta ve bu modlarda farklı rekabetler gerçekleştirilebilmekte. Deathmatch modunun birçok insan tarafından sevilmesi, CS GO Deathmatch Server 2021 konusunda detaylı araştırma yapılmasını zorunlu hale getirmektedir. Peki ama CS GO Deathmatch tam olarak nedir ve hangi özellikleri bünyesinde bulundurur?


Csgo Deathmatch Nedir?


Daha önce de ifade edildiği üzere CS GO oyunu kapsamında çeşitli modlar bulunur. Bu modlar, farklı özellikleri bünyesinde barındırmakta ve oyuncuların keyifli bir şekilde vakit geçirmesini olanaklı hale getirmekte. Peki ama CS GO Deathmatch modu nedir ve hangi özelliklere sahiptir?


Birçok insan tarafından sevilen CS GO kapsamında yer alan CS GO Deathmatch modunun, temelde aşağıdaki gibi sıralanabilen özelliklere sahip olduğunu ifade etmek gerekir:

 

 • Oyuncular yeniden canlanma şansına sahiptir.
 • Aynı zamanda oyuncuların sınırsız silah satın alma hakkı bulunur.
 • Bu mod kapsamında takımlar ölüm karşılaşmasında bulunur. 
 • Oyuncular her öldürme ile birlikte 12 puan kazanır.
 • Bu mod toplamda 10 dakika sürer.
 • Belirlenen süre sonunda en yüksek puana ulaşan oyuncu maçı kazanmaktadır.


Yukarıdaki gibi sıralanabilen hususların her biri, CS GO Deathmatch modu kapsamında bulunmakta olup modun hızlı olması ve kesintisiz bir eğlence vadetmesi, pek çok insanın ilgili modu oynamasını olanaklı hale getirmektedir. CS GO oyununda Deathmatch dışında Rekabetçi, Yoldaş, Silah Yarışı, Basit Eğlence modları da bulunmakta ve her bir mod, kendine özgü çeşitli özelliklere sahip olmaktadır. 


Csgo Deathmatch Neden Ön Planda?


CS GO Deathmatch neden ön planda, bu soru pek çok insan tarafından merak edilen hususlardan biri olarak bilinmektedir. CS Go Deathmatch, sahip olduğu özelliklerden ötürü birçok insanın ilgisini çeken modlardan birisidir. Çeşitli sunucular üzerinden mod sorunsuz bir şekilde oynanabilmekte ve bu sayede oyuncular, keyifli bir şekilde vakit geçirebilmektedir.


Oyuncular, Cs Go Deathmatch nasıl girilir sorusu kapsamında detaylı bir şekilde araştırma yapmaktadır. Sunucuya sorunsuz girilmesi sonrasında oyuncular, mod kapsamında yer alan özellikler dahilinde oyunu konforlu oynayabilmektedir. Peki ama Cs Go Deathmatch oyunculara ne vaad eder?


10 dakikalık bir mod olarak bilinen Cs Go Deathmatch, takımların ölüm karşılaşmasında bulunduğu bir mod şeklinde ön plana çıkmaktadır. 10 dakika içerisinde oyuncular sınırsız bir şekilde silah alabilmekte ve sınırsız bir şekilde canlanabilmektedir. Bu iki özellik, oyuncuların kıyasıya bir mücadele içerisinde bulunmasını olanaklı hale getirmektedir. Cs Go Deathmatch nasıl girilir sorusu dahilinde oyuna belirli işlem basamakları ile girildikten sonra daha önce belirtilmiş olan özellikler üzerinden oyun oynanabilmektedir. 


10 dakika boyunca oyuncuların oldukça fazla puan alması gerekir. Her bir öldürme sonrasında 12 puan alınabilmektedir. Bu nedenle ne kadar çok öldürme işlemi gerçekleştirilirse o kadar çok puan alınabilir. 10 dakikalık sürenin bitmesi durumunda ise en fazla puanı alan oyuncu, modun kazanını olmaktadır. Oyuncuların silahları efektif bir şekilde kullanabilmesi için bu konuda kendilerini geliştirmiş olması gerekmektedir. CS GO Deathmatch Server 2021 kapsamında bulunan orjinal serverlere giriş yapılması ve bu serverler üzerinden oyunun oynanması gerekmektedir. 


Csgo Deathmatch Server Listesi


Birçok insan, CS Go Deathmatch Server listesini takip etmekte ve bu listeler dahilinde oyuna giriş yapmaktadır. Oyuncuların resmi serverlere girmesi ve bu serverler dahilinde oyun içerisinde yer alması çok önemlidir. Oyuncular, CS GO Deathmatch Server listesi kapsamında bulunan serverlerden herhangi birini tercih edebilir ve oyunda aktif bir şekilde bulunabilir. Çeşitli silah ve ekipmanlar, oyunda başarı sağlanabilmesi adına bir hayli önemlidir. Bu nedenle ilgili modda oynamak isteyen kişilerin, mutlaka kendilerini geliştirmesi ve silahların nasıl kullanılacağını bilmesi gerekmektedir. 


Oyunla ilgili bilinmesi gereken pek çok husus bulunmakta olup bu hususlardan biri de hangi silahla öldürme işleminin yapıldığının, ne kadar puan alınacağını belirlemesidir. Bu nedenle efektif silahlar ile öldürmenin gerçekleştirilmesi, oyuncuların çok daha fazla puan kazanmasını olanaklı hale getirebilir. Oyuncular, resmi CS GO Deathmatch Server Listesi kapsamında bulunan serverlere dahil olarak belirlenen hususlara dikkat ederek oyunda yer alabilmektedir. 


Csgo Deathmatch En İyi Serveri


Birçok insan, CS GO Deathmatch en iyi serveri konusunda araştırma yapmakta ve hangi serverde oynayabileceği konusunda bir belirleme gerçekleştirmektedir. Daha önce de belirtildiği üzere oyunun resmi servisler üzerinden oynanması çok önemlidir. Herhangi bir sorun yaşanmaması adına resmi serverler dahilinde CS Go Deathmatch modunda oynanabilmektedir. 


En eğlenceli ve aksiyon dolu oyunlardan biri olan CS GO oyunu dahilinde bulunan Deathmatch modu, oyuncuların kısa sürede efektif şekilde oynayabilmesini ve eğlenebilmesini olanaklı hale getirmektedir. Sizler de oyuna dahil olabilir ve Deathmatch serverinde 10 dakikalık bir maç üzerinden yüksek puan alabilirsiniz. Etkili silahlar dahilinde öldürme gerçekleştirilmesi, oyuncuların çok daha fazla puan sahibi olmasını mümkün hale getirmekte olup daha çok puan ise oyun sonunda kazanının belirlenmesini sağlamaktadır.

CS:GO Deathmatch Modu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Deathmatch rütbeme etki eder mi?

CSGO Deathmatch modu rütbenize etki etmez. Sizin rankınıza doğrudan etkisi olmaz ancak rekabetçi modunda oyunamadan önce bu modda ısınmanız rekabetçi modunda daha başarılı olmanızı sağlayacağından dolaylı yoldan etki eder diyebiliriz.