knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
CS:GO Skin Satışlarında Komisyon %3
Bu Haberi 6143 Kişi Okudu

CS:GO Skin Satışlarında Komisyon %3

1999 yılında bir Half - Life modu olarak çıkış yapan Counter Strike, rekabetçi nişancılık oyunu stilinde bir klasik haline geldi ve 2012 yılında Counter-Strike: Global Offensive adını aldı. Oyun yıllardır tutkulu bir topluluk tarafından oynanmakta ve Steam’de halen yeni rekorlara imza atıyor. Oyun içi Skin ticareti ise hız kesmeden devam ediyor ve GameSatış Skin satışlarında %3 komisyon alarak farkını bir kez daha ortaya koyuyor. 


Cs Go Skin Satın Al

 


%3 Komisyonla Nasıl Satış Yapabilirim?

Web sitemiz gamesatis.com'a üye olduktan sonra önce mağazanı doğrulaman gerekiyor. Mağaza doğrulaması için buraya tıklayabilirsin. Ardından “Satış Yap” butonuna tıklayarak Skinlerini ilana koyabilirsin. Bu durumda Skinini ilana koyduğun fiyat üzerinden yapılacak kesinti sadece %3 olacak. (Eğer mağazanı doğrulamazsan CS:GO Skin komisyonu %20 üzerinden işlem görür.)

 

 

Neden GameSatış’ta Skin Satmalıyım?

CS:GO oyuncuları ister kendi çevrelerinde lider birer oyuncu olsunlar ister amatör; bir noktadan sonra oyunda bir şeylerin eksik kaldığını fark ediyorlar. Maç sonunda Counter-Strike: Global Offensive sana kasa ve Skin ödülü veriyor fakat bu Skinler oyuna alışan oyunculara asla yetmiyor.  Oyuncular en azından dosta güven düşmana korku veren güzel bir AK-47 Redline  ya da şık bir AWP Medusa satın almalarının gerekliliğine inanıyorlar. Bunlar varsa iş isim etiketine, bıçağa gitmeye başlıyor. Ardından internette yaptıkları kısa bir araştırma sonucunda kendilerini GameSatış CS:GO Skin sayfasında buluyorlar. Tam burada senin Doğrulanmış Mağaza’nı görüyor ve sadece %3 komisyonla ilana koyduğun şahane Skinlerle karşılaşıyorlar. 

GameSatış CS:GO Skin sayfasına koyduğun Skin sayısına göre mesaj kutunda sürekli “İlanınız Satıldı” mesajları görmeye başlıyorsun. 

1) Sen, yaptığın kârlı alışveriş sonucunda oldukça güzel miktarda para kazanıyorsun,
2) Alıcı, oyuna daha iyi adapte olarak oyundan aldığı keyfi önemli ölçüde artırıyor,
3) İyi bir satıcı olduğun sürece sadık müşterilerin oluşuyor ve Oyuncu Pazarı’nda kendine güzel bir yer ediniyorsun,
4) GameSatış, herkesi mutlu etmenin haklı gururunu yaşıyor. 


Cs Go Övgü Boost

 


Neden %3 Komisyon Alıyoruz?

2006;'dan beri aynı işi yapıyoruz. Bu ancak tüketiciye daimi bir güven sağlamakla mümkün olabilirdi. Mesai saatlerimiz içinde ve dışında, gece ve gündüz; trafikte, tatilde veya misafirlikte tüm ekibimizle HER AN daha iyisi, EN İYİSİ için çalışıyoruz. 

Fiyatlarımızı sürekli son tüketici ayarında tutuyoruz. CS:GO Skin ürünlerimizde de aynısı geçerli. CS:GO Skinlerini web sitemizde her zaman Steam fiyatının altında tutuyoruz. Bizler de oyun oynuyoruz ve Counter-Strike: Global Offensive oyundan öte bir tutku; bunu biliyoruz. Pazarının son derece hareketli olması da işin içine girdiğinde Oyuncu Pazarı’mızda bize daha az kâr bırakan bu komisyon oranı:

Satıcılardan kesilen komisyon daha az olacağından Skinler daha uygun fiyatlarla Oyuncu Pazarı’mızdaki yerlerini alıyor. 
Alıcılar bu özellikten faydalanarak diledikleri Skine en uygun fiyatlarla sahip oluyor. 
GameSatış, müşteri memnuniyetini artırıyor. Bu da Kazan - Kazan olayı olarak geri dönüş sağlıyor. 

 

 

Doğrulanmış Mağaza’nda keyifli alışverişler dileriz. Tüm CS:GO Skin çeşitlerimizi görmek için web sitemize ileryebilirsin!


Cs Go Skin