knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
CS:GO Source 2 Güncellemesi Geliyor: Counter Strike 2 Yolda
Bu Haberi 1594 Kişi Okudu

CS:GO Source 2 Güncellemesi Geliyor: Counter Strike 2 Yolda

Beklenen Source 2 güncellemesi geliyor olabilir!


CS:GO oyuncularının gözleri çok uzun zamandır Valve tarafından gelecek olan CS GO Source 2 güncellemesindeydi. Geçtiğimiz günlerde ise Source 2'nin geleceğine dair haberler sosyal medyayı adeta ayağa kaldırdı. Peki, CS GO Source 2 nedir? CS GO Source 2 güncellemesi ne zaman gelecek? İşte tüm detaylar...


CS:GO Hesap Satışı için görsele tıklayın.


Csgo Hesap Satışı


CS:GO ve Diğer Valve Oyunları Source 2 Motoruna Geçebilir


Dünyanın en popüler FPS oyunu Counter Strike Global Offensive, her geçen gün oyuncu sayısı ile rekorlar kırmaya devam ediyor. Tüm CS:GO oyuncuları da yıllardır Valve tarafından gelmesi beklenen Source 2 güncellemesindeydi. Valve tarafından sızdırılan kaynak kodlarına göre CS GO ve diğer Valve oyunları Source 2 motoruna geçebilir. 


Source 2 oyun motoruCS:GO, Half-Life, Team Fortress 2 gibi Valve oyunlarının bel kemiğini oluşturuyor ve oyuncular uzun zamandır bu oyunlara gelecek olan Source 2 güncellemesini bekliyor. Özellikle CS:GO oyuncuları tarafından merakla beklenen ve sosyal medyayı neredeyse ayağa kaldıran bu habere rağmen ValveSource 2'yi şimdilik yalnızca DOTA 2 gibi pek az oyunda kullanıyor. Ancak çok yakında Source 2 güncellemesinin geleceğine dair sızıntılar mevcut. Peki, CS GO Source 2 güncellemesi ne zaman gelecek? 


CS GO Source 2 Nedir?


Source 2, Valve tarafından geliştirilen bir video oyun motorudur. İlk olarak 2015 yılında duyurulan Source 2, Dota 2'de kullanılmaya başlanmıştır. Sadece Dota 2 değil, 2020 yılında çıkış yapan Half-Life:Alyx'te Source 2 motorunu kullanıyor. Source 2'nin CS:GO'ya gelmesinin bu kadar talep görmesinin sebebi ise oyuncuların Source 2'nin yenilikçi bir oyun motoru olması yönünden Counter Strike Global Offensive (CS GO) oyununu grafik ve oynanış olarak birkaç seviye ileri götürebileceğine inanması olarak biliniyor. CS:GO'ya Source 2 motorunun geleceğine dair iddialar yeni olmamakla birlikte, birkaç yıldır oyun dünyasının iddiaları arasında yer alıyordu. Peki, Cs go Source 2 ne zaman gelecek?


Cs Go Source 2 Ne Zaman


CS GO Source 2 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?


Bildiğiniz üzere veri madencilerinin gözünden hiçbir şey kaçmıyor. Yakın zamanda güncelleme alan NVIDIA sürücülerinin satır aralarındaki detayların, Source 2 güncellemesine dair detaylar içerdiği sızdırıldı. Veriler özellikle CS:GO Source 2 güncellemesine işaret eder nitelikte bilgiler taşıyor. NVIDIA sürücülerinin Kontrol paneline "Counter-Strike 2" adlı yeni bir oyun profili eklendi. Tweet üzerinde de görüldüğü gibi  "csgos2.exe" - "cs2.exe" adı altında 2 tane çalıştırabilir dosya bulunuyor. Bilgiyi sızdıran kişiler Valve'nin Source 2 üzerinde çalıştığını iddia ediyorlar. Ancak Counter Strike 2 adı verilen dosyanın 2014 yılından kaldığı da söylentiler arasında yer alıyor. Dolayısıyla Counter Strike 2 gelmeyecek ancak Source 2 gelebilir diyebiliriz. 

 

 


Bazı kaynaklar ise Counter Strike 2'nin yolda olduğunu destekler nitelikte. Bu kaynaklara göre Counter Strike 2 çok yakında geliyor. Oyunun gelişimi hakkında bilgi sahibi olan kaynaklar, yaklaşan beta sürümünün ayrıntılarını açıklıyor.


CS:GO Source 2'nin ne zaman geleceğine ve oyuna ne zaman ekleneceğine dair henüz net bir bilgi yok. Valve'den konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi. Dolayısıyla "Cs Go Source 2 ne zaman gelecek?" sorusu için henüz resmi bir veri bulunmuyor.


Daha fazla CS:GO haberi için tıklayın.


Csgo Skin

CS:GO Source 2 Güncellemesi Geliyor: Counter Strike 2 Yolda Sıkça Sorulan Sorular

CS GO Source 2 nedir?

Source 2Valve tarafından geliştirilen bir video oyun motorudur. Source 2'nin CS:GO'ya gelmesinin bu kadar talep görmesinin sebebi ise oyuncuların Source 2'nin yenilikçi bir oyun motoru olması yönünden Counter Strike Global Offensive (CS GO) oyununu grafik ve oynanış olarak birkaç seviye ileri götürebileceğine inanması olarak biliniyor. CS:GO'ya Source 2 motorunun geleceğine dair iddialar yeni olmamakla birlikte, birkaç yıldır oyun dünyasının iddiaları arasında yer alıyordu.

CS GO Source 2 ne zaman gelecek?

Source 2 güncellemesine dair detaylar içerdiği sızdırıldı. Veriler özellikle CS:GO Source 2 güncellemesine işaret eder nitelikte bilgiler taşıyor. CS:GO Source 2'nin ne zaman geleceğine ve oyuna ne zaman ekleneceğine dair henüz net bir bilgi yok. Valve'den konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Counter Strike 2 gelecek mi?

Counter Strike 2 gelmeyecek ancak Source 2 yakın zamanda gelebilir.