knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
CSGO Görüntü Ayarları Nasıl Olmalı?
Bu Haberi 42658 Kişi Okudu

CSGO Görüntü Ayarları Nasıl Olmalı?

Bilindiği üzere Counter Strike: Global Offensive, rekabetin çok yüksek olduğu bir oyundur ve CS:GO görüntü ayarları 2021 ve bunun gibi hususlar, oyuncuların çok daha efektif bir şekilde oyunda bulunmasını olanaklı hale getirir. Bu nedenle oyuncular, görüntü ayarlarının ne şekilde yapılması gerektiği konusunda derinlemesine bir şekilde araştırma yaparak ayarları belirlenen şekilde değiştirmektedir. 
 

Oyun ayarlarının değiştirilmesi, oyunun çok daha akıcı oynanmasını mümkün hale getirmektedir. Birçoklarının bildiği üzere oyunlarda belirli ayarlar bulunmakla birlikte her oyuncu için bu ayarlar yeterli gelmeyebilir. Bu noktada profesyonel ayarlar çok önemlidir ve CS: GO’nun çok daha iyi bir şekilde oynanabilmesini mümkün kılar. Pek çok ayardan biri olan CSGO Görüntü Ayarları 2021, görüntünün çok daha iyi bir hale gelmesini ve bu sayede oyuncuların performanslarının artmasını olanaklı hale getirmektedir. Cs Go Skin Satın Al

Csgo Görüntü Ayarları Nedir?
 

Birçoklarının bildiği gibi fps, oyundaki kasmaların engellenebilmesi adına çok önemlidir. Bu nedenle görüntü ayarları ile ilgili bilinmesi gereken ilk husus, fps ayarlarıdır. Belirtilen işlem basamakları dahilinde gerçekleştirilen fps ayarları, oyunun çok daha aktif ve keyifli bir şekilde oynanabilmesini olanaklı hale getirmektedir. Bununla birlikte CS:GO görüntü ayarları da profesyonel şekilde düzenlenirse eğer oyuncular, oyundaki performanslarını arttırarak çok daha keyifli oyun oynanmasını mümkün hale getirebilmektedir. 
 

Oyuncular, gelişmiş görüntü ayarlarını yapabilmek için belirtilen işlem basamaklarını uygulayabilir ve görüntünün mükemmel hale gelmesini olanaklı hale getirebilir. Bunun için oyuncular, temelde aşağıdaki gibi sıralanabilen işlem basamakları dahilinde görüntü ayarları sekmesine ulaşabilir:
 

  • Oyuna güvenilir bir şekilde giriş yapınız.
  • Oyunda “Ayarlar” seçeneğini tıklayıp “Görüntü Sekmesine” ulaşınız.
  • Bu alanda yer alan ayarlarda çeşitli değişiklikler yaparak onaylama tuşuna basınız.


Oyunda yer alan “Görüntü Ayarları” sekmesine giriş yapılması durumunda oyuncular, belirlenen ayarlar üzerinden gelişmiş görüntü ayarlarını yapabilmektedir. Peki ama Cs Go görüntü ayarları neden önemlidir ve bu ayarları değiştirmenin nedenleri nelerdir?
 

Csgo Görüntü Ayarları Neden Önemli?


Cs go görüntü ayarları önemlidir çünkü oyunda meydana gelen kasmalar, görüntü bozuklukları oyuncuların efektif bir şekilde oyunda bulunmasını engeller. Gerekli ayarların yapılmaması durumunda oyuncular, rakipleri ile yüksek performansta karşı karşıya gelemez ve bu durum, oyuncuların başarılarını olumsuz etkiler. Bu hususların her biri, Cs go görüntü ayarları 2021 işlemlerinin ne kadar önemli olduğunu gözler önüne sermektedir. 


CS GO oyunu, kompleks oyunlardan biridir ve oyuncuların her bir detayı düşünmesi, bu detaylar üzerinden oyun içerisinde yer alması gerekir. Bu durum, fps arttırma ve gelişmiş görüntü ayarlarını gerçekleştirme vb. hususların ön planda yer almasına ve birçok oyuncunun bu konularda derinlemesine bir şekilde araştırma yapmasına neden olmaktadır. Peki ama Cs Go gelişmiş görüntü ayarları nedir ve bu ayarlar kapsamında neler yapılabilir?
 

Csgo Görüntü Ayarları 2021


Görüntü ayarları kapsamında bulunan unsurları, temel olarak aşağıdaki tabloda bulmak mümkün:
 

Parlaklık Yüksek
Görüntü Modu Bilgisayar Monitörü
Çözünürlük 1280 x 960
Görüntü Oranı Normal 4:3
Dizüstü Enerji Tasarrufu Devre Dışı
Görüntü Modu Pencereli


Yukarıdaki gibi sıralanabilen unsurlar dahilinde görüntü ayarları değiştirilebilir ve oyuncular performanslarını bu ayarlar dahilinde yükseltebilir.


Csgo Gelişmiş Görüntü Ayarları


Csgo bünyesinde oyuncular, CS GO gelişmiş görüntü ayarları kapsamında bulunan ayarları da kullanabilmektedir. Bu ayarlar, oyuncuların çok daha profesyonel bir şekilde oyun oynayabilmesini olanaklı hale getirdiği için bu ayarların pek çok oyuncu tarafından ilgi gördüğünü belirtebiliriz:
 

Evrensel Gölge Kalitesi Çok düşük
Efekt Detayı Düşük
Model / Doku Detayı Düşük
Keskinliği Yumuşatma Modu Otomatik:8X MSAA
Hareket İzi Devre Dışı
Dikey Eşitleme Devre Dışı
Shader Detayı Yüksek
Çoklu CPU Kullanımı Etkin
Doku Filtreleme Modu Otomatik: Üç Doğrusal Süzme
FXAA Keskinliği Yumuşatma Modu Devre Dışı
Üçlü Monitor Modu Devre Dışı


Yukarıdaki ayarların tamamı, CS:GO gelişmiş görüntü ayarları kapsamında yer almakta olup ayarların belirtildiği şekilde değiştirilmesi, oyuncuların oldukça efektif bir şekilde oyun içerisinde bulunmasını olanaklı hale getirmektedir. Bu durum, pek çok oyuncunun ilgili ayarlar dahilinde detaylı araştırma yapmasını ve görsel ayarlarında değişiklikler yapmasını mümkün kılar. Sizler de oyundaki performansınızı yükseltebilmek adına ayarları inceleyebilir ve belirtilen ayarlar dahilinde değişiklikleri kısa sürede yapabilirsiniz.


CSGO Skin Satın Al

CSGO Görüntü Ayarları Nasıl Olmalı? Sıkça Sorulan Sorular

CSGO hangi çözünürlükte oynanmalı?

Çoğu oyuncunun benimsediği en ideal çözünürlük 1280x960’dır. Bu çözünürlük ayarını oyuncular düşük fare DPI ayarına rağmen karakteri döndürme ve aim almanın daha kolay olmasından dolayı tercih ediyorlar.

CSGO görüntü oranı ne olmalı?

CSGO görüntü oranı Normal 4:3 olarak tercih edilmelidir. Bu ayar ile birlikte oyuncular daha net aim alabilir ve oyun içi performanslarını arttırabilir.