knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Apex Legends Mobile Çıkışı Tarihi ile İlgili Son Gelişme
Bu Haberi 2806 Kişi Okudu

Apex Legends Mobile Çıkışı Tarihi ile İlgili Son Gelişme

Respawn Entertainment ve Electronic Arts iş birliği ile çıkış yapan Apex Legends 2019'da oyun severlere sunulmuştu. Ücretsiz bir şekilde indirilip oynanabilen Apex Legends, Battle Royale severlerin bir süreliğinede olsa göz bebeği olmuştu.

 

Taleplerin üzerine Respawn Entertainment firması Apex Legends için mobile projeler geliştirme istediğini ve bunun üzerinde çalıştıklarını açıklamıştı. Bundan belli bir zaman sonra oyun içerikleri hakkında paylaşımlar yapan Daniel Ahmad Twitter üzerinden yaptığı açıklamada gelişmeleri sızdırdı. 

 

Apex Legends Mobile Açıklama

 

 

Daniel Ahmad attığı Tweet'te; ''Electronic Arts ekibinin Apex Legends Mobile çalışmasını yapması için Çinli bir firma ile çalışacak ve oyun tüm dünya'ya çıkarılıp sunulacak. Ek olarak. Activision ekibi Call of Duty Mobile oyunu için Tencent ile çalışıyor. Blizzard ise Diablo Immortal için NetEase ile iş birliği yapıyor.''

 

Bir diğer soruda Nintendo Switch bu kadar popülerlik yakalamışken Apex Legends Nintendo'yada çıkacak mı? Apex Legends henüz Nintendo Switch ile ilgili bir proje açıklamadı fakat yakın zamanda bununla ilgili bir haber alabiliriz.

 

Apex Legends Mobile Ne Zaman Çıkacak?

 

 

EA Games tarafından çıkışı doğrulanan Apex Legends Mobile henüz Mobil platform için kiminle çalıştığını bile açıklamadı. Dolayısıyla açıklamaları adım adım yapacakları öngörülüyor. İlk olarak Mobile oyun için anlaştıkları firmayı açıklayıp sonrasında öngördükleri tarihi oyunseverleri ile paylaşacaklardır.