knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PİNKSTYX PİNKSTYX @editor
Assassin’s Creed: Ragnarok Sızdırıldı!
Bu Haberi 1224 Kişi Okudu

Assassin’s Creed: Ragnarok Sızdırıldı!

Ubisoft’un sevilen serisi Assassin’s Creed’in yeni oyunu olduğu iddia edilen Assassin’s Creed Ragnarok sızdırıldı. Geçtiğimiz sene oyuncularla buluşan Assassin’s Creed Odyssey içinde yer alan bazı gönderme ve firma içinden sızdırılan serinin yeni oyunu ile ilgili birkaç sızıntı olmuştu. Bu sızıntıları destekler niteliğinde yeni oyunun bir versiyonu Amazon’da listelenerek sızdırıldığı düşünülüyor.


Bir suikastçiyi oynadığımız Assassin’s Creed serisi Origins ile seride büyük bir değişiklik yapmış ve oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. Aynı oynanış mekanikleri ile Antik Mısırdan, Yunanistan atmosferine taşıyan Odyssey serinin oyuncularla buluşan son oyunu oldu. Assassin’s Creed Odyssey içinde yer alan bazı easter egg’ler oyuncular tarafından keşfedilmiş ve yeni oyunun Viking temalı olacağı iddia edilmişti. Firma içinden gelen bazı sızıntılar ve açıklamalar bu iddiayı güçlendirdi. Amazon Almanya, Assassin’s Creed: Ragnarok adlı oyunun Valhalla sürümünü listeleyerek oyuncuları heyecanlandırmayı başardı. Ragnarok ismine bakarak oyunun sızıntılarda olduğu gibi Viking temalı olacağı ve İskandinav ülkelerinde geçeceği söyleniyor.

 

assassins creed ragnarok valhalla amazon

 

Tahminlere göre Assassin’s Creed: Ragnarok Valhalla Edition, PlayStation 4 için çıkması beklenen bir sürüm. Kapak fotoğrafı ya da çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi de yer almıyor. Geliştirici Ubisoft, konu ile ilgili henüz resmi bir duyuru yapmadı. Yeni oyun duyurulana kadar GameSatış'ta serinin son oyunu Assassin's Creed Odyssey indirimli fiyatı ile sizleri bekliyor.