knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Battlefield 2042 Sesli Sohbet Özelliği Ne Zaman Gelecek?
Bu Haberi 449 Kişi Okudu

Battlefield 2042 Sesli Sohbet Özelliği Ne Zaman Gelecek?

Battlefield 2042 ilk çıktığında sesli sohbet özelliği ile gelmeyerek oyunucuları hayal kırıklığına uğratmıştı. 19 Kasım'da piyasaya çıkan Battelfield 2042, sosyal özellikten mahrumdu. Konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Ancak şuanda arkadaş gruplar ile Battlefield oynayanların birçoğunun canı oldukça sıkılmışa benziyor.

 

Oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana eksik özellikleri olmasına rağmen, geliştiriciler "öngörülebilir gelecekte Battlefield 2042 sesli sohbet özelliğine kavuşacak" dedi.


Battlefield 2042 Sesli Sohbet Özelliği


EA, Battlefield 2042 Sesli Sohbet Tarihi Vermedi
 

Geliştirici firma DICE ya da yayımcı EA Games Battlefield 2042’ye ne zaman sesli sohbet özelliği ekleneceği konusunda net bir tarih paylaşmadı. Ancak, oyuncular tarafından yaratılan beklenti Aralık ayı başlarında Güncelleme #3 ile geleceği yönünde. Sesli sohbet özelliği, herhangi bir takım tabanlı çok oyunculu oyunun, özellikle de askeri bir FPS oyunun olmazsa olmazlarından birisi. 

 

Oyun içerisinde bir ping sistemi olmasına rağmen, sesli sohbetin yerini tutmadığı ortada. Oyuncular, tam oyun fiyatı ödedikten sonra aldıkları oyunun bitmemiş bir kopyasına sahip oldukları için tepkililer. Geliştiriciler, oyunculara ekibin bilinen çeşitli sorunları çözmek için çalıştığına dair güvence verdiler. Sesli sohbet, skor tablosu ve sunucu tarayıcısı gibi diğer temel özellikler çok yakın zamanda oyuna eklenecek.


Battlefield 2042 satın almak için buraya tıklayın.

Battlefield 2042 Sesli Sohbet Özelliği Ne Zaman Gelecek? Sıkça Sorulan Sorular

Battlefield 2042 sesli sohbet özelliği ne zaman gelecek?

Battlefield 2042 sesli sohbet özelliği için geliştiriciler öngörülebilir gelecekte Battlefield 2042 sesli sohbet özelliğine kavuşacak açıklamasında bulundu. Battlefield 2042 sesli sohbet özelliği yakın zamanda oyuna eklenecek.