knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Beklenen Oyun Age of Empires IV Şimdi Satışta!
Bu Haberi 945 Kişi Okudu

Beklenen Oyun Age of Empires IV Şimdi Satışta!

Uzun yıllardır bildiğimiz ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Age of Empires yepyeni bir oyunla, strateji severlerin odak noktası haline geldi!


Yayıncılığını Xbox Game Studios'un yaptığı, geliştiriciliğini ise Relic Entertainment ve World's Edge'in yaptığı strateji oyunu Age of Empires IV çıktı mı merak ediliyordu. Age of Empires IV 28 Ekim itibariyle çıkışını yaptı.


Age of Empires IV Çıkış FragmanıŞu andan itibaren Age of Empires 4’ü gamesatis.com üzerinden veya Steam üzerinden satın alıp oynayabilirsiniz!


Age of Empires IV Hakkında


Age of Empires IV ile en sevilen gerçek zamanlı strateji oyunlarından biri, sizi dünyayı şekillendiren destansı tarihi savaşların merkezine koyarak tüm ihtişamıyla geri dönüyor. Büyüleyici 4k görsel uyumluluğu ile uçsuz bucaksız manzaralarda imparatorluğunuzu genişletmek için hem tanıdık hem de yenilikçi yollar sunan Age of Empires IV, yeni bir nesle gelişmiş bir gerçek zamanlı strateji oyunu sunmakta.


-Age of Empires IV ileTarihe Dönün


Zafer arayışınızda İngilizlerden Çinlilere ve Delhi Sultanlığı'na kadar dünya çapında 8 farklı medeniyetin zengin tarihine daldığınız zaman geçmiş sizin için henüz bir başlangıç olacak. Karanlık Çağlardan Rönesans'a kadar 500 yıllık bir tarihe yayılan 35 görevle 4 farklı seferde şehirler inşa edin, kaynakları yönetin ve birliklerinizi karada ve denizde savaşa yönlendirin.


-Tarihi Şahsiyetlerle Yüceliğe Giden Yolunuzu Seçin 


Jeanne d'Arc'ın İngilizleri mağlup etme yolundaki maceralarını yaşayın veya Cengiz Han olarak kudretli Moğol birliklerini komuta ederek Asya'yı fethedin. Seçim sizin, yapacağınız her seçim tarihin akışını belirleyecektir.


-Dünyaya Meydan Okuyun


Çevrimiçi olun ve 7 kişiye kadar arkadaşlarınızla PVP ve PVE çok oyunculu modlarda rekabet edin, işbirliği yapın veya oyun izleyin.


-Tüm Oyunculara Uygun Bir Çağ 


Age of Empires IV, gerçek zamanlı stratejinin esaslarını öğreten bir eğitim sistemi ve ilk kez oynayacakların kolay bir kurulum ve başarı elde etmelerine yardımcı olması için tasarlanmış bir Age of Empires IV Sefer Hikâye Modu ile yeni oyuncular için cazip bir tecrübedir. Fakat aynı zamanda da yeni oyun mekanikleri, gelişmiş stratejiler ve çarpışma teknikleriyle deneyimli oyuncular için de tatmin edici şekilde zorlu bir deneyim sunuyor.


Age of Empires IV Fiyatı Ne Kadar?


Age of Empires IV fiyatı ne kadar, hepimizin merak ettiği bir soru. Age of Empires IV sahibi olup dünyaları fethetmek için gamesatis.com adresine tıklayıp uygun fiyata sahip olun!

Beklenen Oyun Age of Empires IV Şimdi Satışta! Sıkça Sorulan Sorular

Age of Empires 4 çıktı mı?

 Age of Empires 4 28 Ekim itibariyle çıkışını yaptı.

Age of Empires 4 fiyatı ne kadar?

gamesatis.com üzerinden 291,00TL'ye Age of Empires 4 sahibi olabilirsiniz.