knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Blizzard 30. Yıl Kutlamaları'na Katıl
Bu Haberi 1368 Kişi Okudu

Blizzard 30. Yıl Kutlamaları'na Katıl

2021 yılının Şubat ayı Blizzard için övünç dolu bir yıl çünkü Blizzard yeni evrenler keşfetme, dünyalar yaratma ve sayısız destansı oyun deneyimini birlikte paylaşma konusundaki 30. yılını kutluyor! Bu paylaşıma World of Warcraft, Overwatch, Hearthstone, Diablo III, StarCraft II, StarCraft: Remastered ve Heroes of the Storm'da tüm oyuncularını da dahil ediyor. En sevilen Blizzard oyunlarında yıldönümü ruhu canlandırmak isteyen Blizzard 30. yıl özelinde, en sevilen oyunlarının içeriğiyle dolu tam 3 adet Blizzard Celebration Collection paketi hazırladı. Ürünlere web sitemizden Battle Net Gift Card satın alarak sahip olabilirsin. Paket detayları ise şu şekilde:
 


 
Blizzard Essentials Pack

 


 
World of Warcraft için Moon Touched Netherwhelp evcil hayvanı, Tracer'ın Heroes of the Storm'da Tracer Hero'lu OSV-03 Rogue bineği, Overwatch oyuncu simgesi ve spreyi, Blizzard'ın 30. yıl dönümünü anan bir dizi StarCraft portresiyle eğlenceye katılabilirsin. Essentials Pack’te bir adet de Diablo III evcil hayvanı ve portresi bulunuyor. Hearthstone için Darkmoon Faire kart paketinde 10 Madness, 5 Overwatch Loot Box ve Blizzard Gear Store'da bir siparişte % 15 indirim almak için bir kod (kısıtlamalar geçerli) mevcut. Bu pakete web sitemizden satın alacağın Battle Net Gift Card ile 19,99 Euro’ya sahip olabilirsin. 

 

 


Blizzard Heroic Pack

 


Heroic Pack ile WoW koleksiyonuna Blizzard-born Snowstorm Mount'u eklemek için paketini yükseltebilirsin. Overwatch'ta efsanevi Raynhardt, Darkmoon Faire'de Madness setinden rastgele bir efsanevi Hearthstone kartı kazanabilir ve Diablo III'te bazı kozmetik kanatlar takabilirsin. Bu pakete web sitemizden satın alacağın Battle Net Gift Card ile 39,99 Euro’ya sahip olabilirsin. 
 
 


 
Blizzard Epic Pack
 

 


Epic Pack oldukça avantajlı yapısıyla dikkat çekiyor. Paketin detayı adeta altın dolu bir sandığı andırıyor: Darkmoon Faire kart paketindeki her şey; Overwatch'ta her biri efsanevi garantili 3 Altın Ganimet Kutusu; 30 günlük World of Warcraft oyun süresi; eksiksiz bir Diablo III transmog öğeleri seti Epic Pack’te seni bekliyor. Bu pakete web sitemizden satın alacağın Battle Net Gift Card ile 59,99 Euro’ya sahip olabilirsin.

 

 

Ayrıca GameSatış güvencesiyle en ucuz World of Warcraft 30 günlük prepaid 89,99 TL, en ucuz World of Warcraft Shadowlands ise 270 TL; Blizzard evrenindeki tüm macrelardaki yerini hemen şu an al diye!