knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Call Of Duty: Mobile İçin Yeni Harita Duyuruldu!
Bu Haberi 1624 Kişi Okudu

Call Of Duty: Mobile İçin Yeni Harita Duyuruldu!

Rakiplerinin arasına hızlıca geçtiğimiz senenin sonlarına doğru giriş yapan Call Of Duty Mobile gelişmeye devam ediyor. Oyunculara farklı sezonlar ile rekabet dolu anlar yaşatan Call of Duty Mobile için yeni harita duyuruldu. Oyuna eklenecek olan yeni haritanın Cage ismini taşıdığı açıklandı.

 

Senelerdir en sevilen FPS oyun serilerinden olan Call of Duty, mobil platforma gelmişti. Activision, seriye battle royale türünün popülerliğini göz önünde bulundurarak yeni oyunlara mod olarak eklemiş, mobil platformlarda da takım tabanlı ve battle royale olarak oyunculara sundu. Call of Duty Mobile çeşitli güncellemeler ile yepyeni içerikler sunmaya devam ediyor.

 

Activision, Call of Duty: Mobile için duyurduğu Cage isimli harita oyunculara sert mücadeleler yaşatacakmış. Yeni harita için başka bir bilgi ve resmi bir çıkış tarihi verilmemiş. Söylentilere göre yeni haritanın CS:GO Vertigo haritasına benzer olacağı söylenmiş. Şimdi GameSatış üzerinden en ucuz Call Of Duty Mobile CP satın al ve rekabete bir adım önde başla.