knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Call of Duty Mobile Sezon 3 Çıkış Tarihi Açıklandı
Bu Haberi 2003 Kişi Okudu

Call of Duty Mobile Sezon 3 Çıkış Tarihi Açıklandı

Son zamanların mobil oyun gözdesi olan Call of Duty: Mobile yeni sezonunu duyurdu. Battle Royale moduyla oyun seveleri mobil platformlarda da cezbeden oyunun 3. Sezonu Ocak ortasında gelecek. 17 Ocak 2020 tarihinde oyuna eklenecek olan yama notları 20 Ocak tarihinde tüm oyuncuların erişimine açık olacak.

 

Yeni sezon ile birlikte bir çok yeniliği de beraberinde getirecek olan Call of Duty: Mobile güncellemeleri ile damga vuracak gibi gözüküyor.

 

Call of Duty Mobile Sezon 3 beraberinde yeni modlar, haritalar,  Battle Royale modu için rank sistemi ve daha bir çok yenilik sunacak. 

 

 

call of duty mobile yeni sezon

 

Call of Duty Mobile Sezon 3 Battle Royale ve çok oyunculu modu için challenge mapler ve modlar ekleyecek. Bunların içinde sniper challengeları, avlama challengeları, taş ve sopa challengeları ve Skoreserisi adı verdikleri bir ilginç challenge olacak. Black Ops 2 Universe oyunundan tanıdığımız MQ-27 Dragonfire'da oyuna eklenecek. Ayrıca iki yeni silah olan G36C rifle, Barretta .50 sniper bir çok yeni kostüm ve item yeni sezon ile bizleri bekliyor.

 

Tarihler yaklaştıkça detayları daha net bir şekilde görebiliyor olacağız. Dolayısıyla yeniliklerden haberdar olmak için, haberlerimizi takip etmeyi unutmayın.