knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Call of Duty Mobile Yeni Sezon (6. Sezon) Ne Zaman?
Bu Haberi 453 Kişi Okudu

Call of Duty Mobile Yeni Sezon (6. Sezon) Ne Zaman?

Call of Duty Mobile 6. Sezon heyecanı başlıyor! Call of Duty Mobile Sezon 6 oyunculara sunulmak için hazır. Call of Duty Mobile 6. Sezon birçok yenilikle birlikte geliyor. Yeni araçlar, yeni haritalar ve yeni etkinlikler bu sezonda oyuncuları bekliyor. İşte Call of Duty yeni sezon detayları…


Call of Duty Mobile CP satın al!


Call of Duty Mobile Cp Satın Al


Call of Duty Mobile Yeni Sezon Ne Zaman?


Call of Duty Mobile yeni sezon, yani Call of Duty Mobile 6. Sezon, 29 Haziran 2022 tarihinde (bugün) çıkıyor. Call of Duty Mobile yeni sezon (6. Sezon: To the Skies) 29 Haziran saat 17:00’da yepyeni bir Savaş Bileti ile birlikte başlıyor.


Call of Duty Mobile 6. Sezon: To the Skies 


Call of Duty Mobile 6. Sezon oyunculara yeni Operatörler, yeni bir işlevsel silah, Silah Kalıpları, Çağrı Kartları, Tılsımlar, COD Puanları ve daha fazlası gibi ücretsiz ve premium öğeler içeren yepyeni bir Savaş Bileti sunuyor. Gelin Call of Duty Mobile yeni sezon yeniliklerine birlikte göz atalım.


Call of Duty Mobile Yeni Kara ve Hava Savaşı: Yeni jetler artık kullanabileceğiniz tek araçlar olmayacak. Oyun alanının çevresine yerleştirilmiş olan yeni uçak savar silahları ile düşman pilotlarına karadan saldırabileceksiniz. 


Call of Duty Mobile Yeni Harita FavelaCall of Duty Mobile 6. Sezon’da oyuna eklenen yeni harita Favela olacak. Favela, Rio de Janeiro’nun kenar mahallelerinde geçen katmanlı bir harita. Dar sokakları sayesinde oyuncular sıcak çatışma içerisine girecekler. Call of Duty Mobile yeni harita Favela yüksek binalar, dar sokaklar ve geniş futbol sahasına sahip.


Call of Duty Mobile Yeni Harita Favela


Call of Duty Mobile 6. Sezon Savaş Bileti


Call of Duty Mobile 6. Sezon savaş biletinde ücretsiz ve premium katmanlar bulunuyor. Yeni battle pass ücretsiz katmanların arasında seviye 21’de yeni Operatörler, yeni bir işlevsel silah, silah kalıpları, çağrı kartları, tılsımlar, COD puanları bulunuyor. Ayrıca ücretsiz ve premium öğeler içeren yeni Savaş Bileti’de yer alıyor. 


Call of Duty Mobile 6. Sezon savaş biletinin premium geçiş katmanları arasında ise Wraith — Disruptor, Reyes — SCAR Pilot, Sophia — Shadow ve taktik robot Ethan — Flying Sharks dahil To the Skies akışında bulunan tüm içeriği kazanma şansı  sizi bekliyor. Diğer premium ödüller arasında Man-O-War, Chicom, JAK-12, Locus ve yeni KSP 45 için yeni Silah Planları yer alıyor.


Call of Duty Mobile 6. Sezon yenilikleri ve yeni savaş bileti detayları bu şekilde. Call of Duty Mobile yeni sezon heyecanına katılmak için GameSatış üzerinden en uygun fiyatlarla COD Mobile CP satın al, sezona başla!Call of Duty Mobile Cp Satın Al

Call of Duty Mobile Yeni Sezon (6. Sezon) Ne Zaman? Sıkça Sorulan Sorular

Call of Duty Mobile Yeni Sezon Ne Zaman?

Call of Duty Mobile yeni sezon, yani Call of Duty Mobile 6. Sezon, 29 Haziran 2022 tarihinde (bugün) çıkıyor. Call of Duty Mobile yeni sezon (6. Sezon: To the Skies) 29 Haziran saat 17:00’da yepyeni bir Savaş Bileti ile birlikte başlıyor.

Call of Duty Mobile Kaçıncı Sezon?

Call of Duty Mobile şu anda 2022 yılının 6. sezonunda. Call of Duty Mobile 6. Sezon 29 Haziran'da "To the Skies" olarak oyuna ekleniyor.

Call of Duty Mobile Yeni Sezon Saat Kaçta?

Call of Duty Mobile yeni sezon 29 Haziran saat 17:00'da oyuncularla buluşacak.