knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Call of Duty: Modern Warfare 2. Sezon Duyuruldu!
Bu Haberi 3040 Kişi Okudu

Call of Duty: Modern Warfare 2. Sezon Duyuruldu!

Sevilen FPS serisinin son çıkan oyunu Call of Duty Modern Warfare için 2. sezon duyurusu yapıldı. Oyunun yeni sezonuna dair birkaç sızıntı sonrası resmi fragman ile birlikte bugün başlayacağı oyuncularla paylaşıldı. Yayıncı Activision ve geliştirici Infinity Ward, COD Modern Warfare 2. sezonda oyunculara sunulacak olan içerikleri ve yenilikleri duyurdu.

 

Tüm platformlarında aynı anda başlayacak olan Call of Duty 2. sezon ile birlikte oyuna yeni bir Battle Pass, yeni harita, yeni eğlenceli modlar, yeni silahlar ve çok daha fazlası eklenecek.

 

call of duty modern warfare season 2

 

Call of Duty Modern Warfare 2. Sezon ile Birlikte Gelecek Yenilikler

 

İlk sezonda olduğu gibi başlangıcının ilk gününden itibaren tüm içeriklerin oyuncularla paylaşılmaması bekleniyor. Bunun yerine sezon boyunca zaman zaman oyuna gelen güncellemeler ile birlikte tüm bu yenilikler oynanabilir olacak.

 

- Yeni çok oyunculu olarak oynanabilir mod haritaları; Rust ve Atlas Superstore
- Yeni Ground War haritası
- Zhukov Boneyard, Gunfight modu için başta Bazaar olmak üzere yeni haritalar
- Yeni çok oyunculu modlar; Gunfight Tournaments ve CDL Playlist
- Yeni birim; Ghost 
- Yeni silahlar Grau 5.56 ve Striker 45


Tüm bu resmi duyurusu yapılan içeriklere ek olarak Khandor Hideout adını taşıyan çok oyunculu mod haritası, sonradan oyuna gelmesi beklenen birimler Talon ve Mace, daha fazla multiplayer mod ve şu an için resmi duyurusu yapılmayan yeni bir silah ileride gelecek güncellemeler ile birlikte oyuncularla buluşacak.

 


Call of Duty Modern Warfare Sezon 2 PC, PS4 ve Xbox platformlarında aynı anda başlayıp, eklenecek tüm içeriklerin tamamı ücretsiz olarak oynanabilecek. Call of Duty Modern Warfare Season 2 Battle Pass alan oyuncular ise sizlere verilen görevleri tamamlayarak birçok ödül sahibi olabilir ve tüm görevleri tamamlamanız halinde 1300 COD Puanı kazanabilirsiniz. Şimdi GameSatış Oyuncu Pazarı üzerinden en ucuz Call of Duty Modern Warfare satın alarak 2. sezon heyecanını yaşayabilirsin.