knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Call of Duty Warfare ve Warzone Oyunu Yeni İçerikler Yolda
Bu Haberi 2288 Kişi Okudu

Call of Duty Warfare ve Warzone Oyunu Yeni İçerikler Yolda

Activision ekibinin sevilen oyun serisi Call of Duty yepyeni oyunu ile yakın zamanda tüm dünyayı esir almıştı. Kısa sürede rakiplerine göz dağı verecek oyun çıkartan ekip, oyunu geliştirmeye ve güzelleştirmeye devam ediyor. Modern Warfare alt yapısında çalışan Call of Duty Warzone iki oyun içinde yeni güncellemelerini duyurdu.
 

Call of Duty Mordern Warfare ve Warzone için gelecek yeni güncelemeler oyunlarda geliştirme, dengeleme, yeni modlar, silahlar ve haritalar ekleyecek.

 

Call of Duty Warfare Güncellemesi

 

Activision ekibi Warzone oyununun ardından Warfare'ıda unutmuyor ve severlerini oyuna bağlayacak bir kaç güncelleme ile geliyor. Öncelikle Activision, Modern Warfare oyunu için bir 6v6  harita eklemesi yapıyor. Ne çok büyük denilecek kadar büyük, ne de küçük denilecek kadar küçük olmayan haritada 6'ya 6 savaşlar boy gösterecek. Belirtilene göre özellikle Keskin nişancıların uzaktan görüş sağlayabilecekleri ve her haritada olduğu gibi yakın temasların bol bol yaşanacağı Khandor Hideout haritası güncelleme ile birlikte geliyor.

 

Call of Duty Warzone Güncelleme


Call of Duty Warzone Güncellemesi

 

10 Mart 2020 günü çıkış yapan Battle Royale türündeki Call of Duty Warzone, rekor kitlelere ev sahipliği yapmıştı. Henüz üzerinden 15 gün geçmesine rağmen güncelleştirmeler, yeni silahlar ve yeni operatör duyuruldu. 

 

Call of Duty Warzone için eklenecek dört yeni silah şu şekilde yayınlandı. Burlardan ikisi shotgun, biri pistol ve son olanı ise nişancı tüfeği olacak. Pompalı yani shotgun şeklinde gelecek silahların isimleri ise 725 ve MK2 Karabina olacak. Tabancanın ismi .50 GS, Nişancı tüfeğinin ise EBR-14 olacak.
 

Ayrıca bununla birlikte oyuna sürekli gelmekte ve değişmekte olan içerikler artarak devam edeceği belirtildi.

 

Hemen sen de en ucuz Call of Duty Warzone Battle Pass satın al. Oyunun ilk sezon ödüllerini en kolay yoldan elde et!