knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Call of Duty Warzone Çıkışıyla Rekorlara İmza Attı
Bu Haberi 1822 Kişi Okudu

Call of Duty Warzone Çıkışıyla Rekorlara İmza Attı

Call of Duty Warzone, çıkışını duyurduğunda Battle Royale modunun düşüşü nedeniyle büyük tepkilere mağruz kalmıştı. Fakat Call of Duty Warzone kendi kalitesini içerisine ekleyip 10 Mart günü ücretsiz bir şekilde çıkış yaptı.

 

Blizzard, Xbox ve Platstation için indirilmeye açılan Warzone oyunu ilk gün 24 saat içerisinde 6 Milyon tekil kullanıcıya ulaştı. İlk gününden inanılmaz büyük rakamlara imza atan Call of Duty ekibi resmi Twitter hesaplarında da oyuncularına teşekkür etmeyi unutmadı.

 

 

 

 

Call of Duty ekibi yaptığı açıklamada; ''Ne gün ama! 24 Saat içerisinde 6 Milyondan fazla oyuncu Warzone haritasına atladı!'' şeklinde açıklama yaptı.

 

Öncesinde buna örnek olarak Respawn Entertainment ekibinin Apex Legends oyununu çıkardığı ilk günden 2.5 Milyon tekil oyuncuya ulaşmıştı. Call of Duty Warzone ilk gününden Apex Legends oyununun neredeyse 3 katına varan tekil kullancıya ulaştı. Battle Royale türünde bir rekor olarak kabul edilen bu rakamın Call of Duty Warzone'un bedava çıkmasında kesin bir etkisi bulunuyor.

 

İlerleyen günlerde rakamlar tabi ki artmaya devam edecek. Ayrıca dilerseniz siz de tamamen ücretsiz bir şekilde, PC için Blizzard Launcher üzerinden. Konsol için ise XBOX ve Playstation Store üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde indirme sağlayabilirsiniz.