knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Call of Duty Warzone Haritası ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı
Bu Haberi 1954 Kişi Okudu

Call of Duty Warzone Haritası ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Activision tarafından yayınlanan Call of Duty serisinden bağımsız yeni Battle Royale temalı oyunu Call of Duty: Warzone oyunculara sunulmuş ve çıkış tarihi belirlenmişti. Şimdi ise belirlenen tarihleri yanı sıra haritalarının kuş bakışı resimleride sızdırılmaya başlandı.

 

Call of Duty ekibi geçtiğimiz haftalarda yaptıkları açıklama ile Call of Duty: Warzone oyunu için erken erişim başvurularını sitelerinde açmışlardı. Başvuruları değerlendirip 3 Mart Tarihinde erken erişim başvuru kazananlarına oyunu test etme imkanı sunan COD: Warzone ekibi, yeni haritaları ve çıkış tarihinin yaklaşması ile gündeme oturmuş durumda.

 

 

Call of Duty Warzone Ne Zaman Çıkıyor?

 

 

Her ne kadar oyuncular artık Battle Royale oyunların çok olması nedeniyle bıkmış durumda olsalarda, bir Call of Duty oyunu olması ve oyunun tamamen ücretsiz olması nedeniyle oyuncular heyecanlanmış durumda. Peki kafalardaki soru işareti olan çıkış tarihi ise 10 Mart 2020 Salı günü olarak sızdırılmıştı.

 

 

Call of Duty Warzone Battle Royale Haritası

 

Call of Duty Warzone Map

 

Reddit üzerinden kendisini oyununun erken erişimine sahip olan ve ismini gizleyen bir kullanıcı tarafından Call of Duty: Warzone hakkında bir çok bilgi paylaşıldı. Bu bilgiler arasında yer alan harita görselleri kafalarda soru işareti oluşturdu. Paylaşılan görselde Call of Duty serilerinde yakından tanıdığımız ve aşina olduğumuz bölgeleri ve alanları görüyor olacağız. 

 

Yani belirtilenlere göre oyun serinin dışında bir oyun olacak fakat haritasında seriden içerikler kullanılacak. Bunu duymak Call of Duty serini aktif olarak oynamış oyuncular için heyecan uyandırıcı durumda. Şuan için bu durumlar tamamen sızdırılmış bilgiler olsa da, 10 Mart tarihinde oyun tüm oyunculara açıldığında ne bir şekilde bilgilerin doğruluğunu görebiliyor olacağız.