knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Call of Duty Warzone Ücretsiz Bir Şekilde Çıkış Yapıyor
Bu Haberi 1301 Kişi Okudu

Call of Duty Warzone Ücretsiz Bir Şekilde Çıkış Yapıyor

Son yılların popüler oyun türü Battle Royale ardı arkası kesilmeyen yükselişini sürdürmeye devam ediyor. Call of Duty oyunu Battle Royale türüne kendi kalitesinde bir ekleme yapmayı uzun zamandır düşünüyordu ve yakın zamanda da Call of Duty Warzone adlı oyununu duyurmuştu.

 

Ayrıca geçtiğimiz haftalarda test ekibinden bir üye Reddit üzerinden Call of Duty Warzone haritasını sızdırmıştı ve detaylı bir bilgi vermişti. Kısaca hatırlatmak gerekirse, harita devasa bir harita olacak ve içerisinde Call of Duty serisinin haritalarından kesitler olacak. Eklenen bilgiler arasında oyunun diğer Battle Royale türlerine göre farklılık yaratıp, oyun içerisinde 150 oyuncunun 2 farklı oyun içi modda birincilik için savaşacak.

 

Oyunun tüm serisini daha öncesine kadar ücretlendiren ve kesinlikle ücretsiz girişlere izin vermeyen Call of Duty, bu sefer Warzone oyunu ile başka bir strateji izleme yönünde ilerliyor. Dün Akşam saatlerinde Twitter ve Youtube gibi sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamalar ile oyunun 10 Mart 2020 Türkiye saati ile 17:00'da ön erişime ücretsiz bir şekilde çıkacak. Playstation, Xbox ve PC platformlarının tümünde aktifleştirilecek oyun Call of Duty severlere müthiş bir sürpriz yaptı.

 

 

 

 

Call of Duty Warzone oyunu, Modern Warfare oyun motorunu kullanacak ve oyuna 10 Mart günü 17:00'da sadece COD: Modern Warfare sahiplerine açılacak. Peki benim Modern Warfare oyunum yok nasıl giriş yapıcam diye soracak olursanız da. Warzone 20:00'da tamamen ücretsiz bir şekilde tüm oyunculara açılıp indirilebilir hale gelecek.

 

 

Call of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri

 

 

Call of Duty'nin Battle Royale türündeki oyunu için henüz net bir sistem gereksinimlerini içeren bir açıklama yapılmadı. Ancak belirtilen bir kaç detay şu yönde ilerliyor. Oyun yaklaşık olarak 80 ila 100 GB arasında büyüklükte olacak. Eğer bilgisayarınızda ya da konsolunuzda Modern Warfare yüklü ise, üzerine 15 ila 20 GB arasında bir güncelleme yapıp Warzone oynanışa hazır olacak.