knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
CD Projekt Red Duyurdu: Yeni The Witcher Oyunu Geliyor!
Bu Haberi 250 Kişi Okudu

CD Projekt Red Duyurdu: Yeni The Witcher Oyunu Geliyor!

The Witcher sevenler buraya! CD Projekt Red, yeni The Witcher oyununu resmi olarak duyurdu. Hikayesi ve karakterleri ile sevilen oyunlar arasında yer alan The Witcher, yeni oyun duyurusu ile saatler içerisinde sosyal medyada konu olmayı başardı.


The Witcher resmi Twitter hesabında paylaştığı gönderi ile oyun dünyasına bomba gibi düştü. The Witcher hesabında paylaşılan linke tıkladığınızda The Witcher’ın duyurulduğunu görebiliyoruz.

 

 

 


The Witcher Serisinin Yeni Halkası İçin Geliştirmeler Başladı


The Witcher serisinin yeni halkası için oyunu geliştirme süreci başladı. The Witcher serisinin dördüncü oyunu olacak olan The Witcher A New Saga Begins, yeni bir oyun motoru ile geliştirilecek. CD Projekt Red, The Withcer için Epic Games ile iş birliğine imza atacak.


The Witcher Yeni Oyunu Duyuruldu


Yeni The Witcher Unreal Engine 5 ile Geliştirilecek


Yeni The Witcher oyunu daha önce The Witcher 3’ün geliştirildiği REDengine ile geliştirilmeyecek. Merakla beklenen The Witcher yeni oyunu en güçlü oyun motoru olarak bilinen Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor. Epic Games ile iş birliği içerisinde olacka olan CD Projekt Red, Unreal Engine 5 motoru ile sınırları zorlamayı planlıyor.


Yeni The Witcher Tüm Platformlarda Çıkış Yapacak


Sevindiğimiz bir başka haber ise yeni The Witcher oyununun tüm platformlara çıkış yapacak olması. CD Projekt Red konu ile ilgili “Oyunu tek bir mağazaya özel yapmayı planlamıyoruz” açıklamasında bulunarak, yeni The Witcher’ın tüm platformlara geleceğini duyurdu


Yeni The Witcher Oyunu Duyuruldu


Yeni The Witcher Çıkış Tarihi


Geliştirilme aşamasında olan yeni The Withcer oyununun çıkış tarihi henüz bilinen bilgiler arasında mevcut değil. The Witcher’ın geliştirilme süreci ve yeni The Witcher çıkış tarihi hakkındaki ayrıntılar henüz mevcut değil.


The Witcher 3 FragmanOyun dünyası ile ilgili aradığın her şey GameSatış'ta! 7/24 hizmet ve güvenilir hizmet garantisi ile sevdiğiniz oyunların adresi GameSatış!

CD Projekt Red Duyurdu: Yeni The Witcher Oyunu Geliyor! Sıkça Sorulan Sorular

Yeni The Witcher Ne Zaman Çıkacak?

Geliştirilme aşamasında olan yeni The Withcer oyununun çıkış tarihi henüz bilinen bilgiler arasında mevcut değil. The Witcher’ın geliştirilme süreci ve yeni The Witcher çıkış tarihi hakkındaki ayrıntılar henüz mevcut değil.

Yeni The Witcher Hangi Platformlarda Çıkış Yapacak?

Sevindiğimiz bir başka haber ise yeni The Witcher oyununun tüm platformlara çıkış yapacak olması. CD Projekt Red konu ile ilgili “Oyunu tek bir mağazaya özel yapmayı planlamıyoruz” açıklamasında bulunarak, yeni The Witcher’ın tüm platformlara geleceğini duyurdu.