knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Clash of Clans Benzeri Oyunlar 2022
Bu Haberi 1697 Kişi Okudu

Clash of Clans Benzeri Oyunlar 2022

Clash of Clans çok oyunculu, gerçek zamanlı, freemium, çevrimiçi strateji oyunudur. Mobil oyunlar arasındaki geniş oyuncu kitlesini korumaya devam eden imparatorluk oyunu Clash of Clans oyuncuları kendisine oldukça bağlıyor. Clash of Clans, PUBG, Dead Trigger gibi oyunlardan sonra piyasaya sürülmesine rağmen popülerliğini korumaya devam ediyor.


Clash of Clans oynamayı çok seviyorsanız ve aynı tarzda farklı oyunlar keşfetmek istiyorsanız veya Clash of Clans oynamaktan sıkıldıysanız sizlere çok iyi gelecek Clash of Clans benzeri oyunları listeledik. İşte Clash of Clans tarzı oyunlar, Clash of Clans benzeri oyunlar 2022 haberimizin devamında…


Clash of Clans hesap satın alma veya Clash of Clans hesap satma işlemlerinizi GameSatış Oyuncu Pazarı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


Clash of Clans Tarzı Oyunlar


Clash of Clans tarzı oyunları oynayarak, Clash of Clans oynarken aldığınız keyfi tekrar deneyimleyebilirsiniz. Clash of Clans benzeri oyunları aşağıda listeledik.


Rise Of Civilizations


Rise Of Civilizations kendi medeniyetinizi sıfırdan inşa ettiğiniz ve başkalarını fethetmeye başladığınız bir oyundur. Oyun başında inşa etmek istediğiniz medeniyeti (Roma, Almanya, İngiltere, Fransa, İspanya, Çin, Japonya, Kore) seçtikten sonra oyuna başlayabiliyorsunuz. Clash of Clans gibi bu oyunda da inşa edebileceğiniz ve yükseltebileceğiniz birçok şey mevcut.Clash Royale


Clash Royale, Supercell tarafından ilk olarak 2 Mart 2016 tarihinde piyasaya sürülmüş ücretsiz bir strateji video oyunudur. Clash Royale, Clash of Clans karakterlerinin çoğunu barındırmaktadır. Oyunu Supercell geliştirmiş ve yayınlamıştır. Clash Royale şu anda popüler olan birçok battle royale oyunu piyasaya çıkmadan önce bile oldukça popüler oyunlar arasında yer alıyordu. Eskiden gelen popüleritesi ve hala oynayanlarının çok olmasından dolayı denemeye değer oyunlar arasında yer alıyor. Devler, Pekka ve okçular gibi karakterlerle oynayabilirsiniz.Castle Crush


Castle Crush strateji video oyunudur. Epik battle royale tarzında olan Castle Crush, Clash of Clans benzeri oyun arayanlar için de tavsiye edilebilir. Castle Crush en üst düzeyde saldırı yapabilmeniz için strateji geliştirmeniz gereken bir oyun. Kalenizi düşmandan korumayı da unutmamanız gerekiyor.Boom Beach


Boom Beach yine mobilde oynanabilen 26 Mart 2014 tarihinde piyasaya sürülmüş strateji temalı bir oyundur. Saldırı için birlikler ve tekneler oluşturabilirsiniz. Savunmalarınızı inşa ederek üssünüzü geliştirmeniz gerekmektedir. Boom Beach, çevrimiçi bir oyun olmasına rağmen tek oyunculu ya da ortak mod seçeneği de sunuyor.Clash of Clans benzeri oyunlar arıyorsanız sizlere sunacağımız öneriler bu şekilde.


Clash of Clans hesap satın alma ve Clash of Clans hesap satmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz. Clash of Clans hesap satışı GameSatış’ta!


CLash of Clans Hesap Satışı

Clash of Clans Benzeri Oyunlar 2022 Sıkça Sorulan Sorular

Clash of Clans Benzeri Oyunlar Neler?

Clash of Clans benzeri oyunları aşağıda listeledik:
  • Rise Of Civilizations
  • Clash Royale
  • Castle Crush
  • Boom Beach

Clash of Clans Ne Zaman Çıktı?

Clash of Clans ilk piyasaya sürülme tarihi Android ve iOS'ta 2 Ağustos 2012'dir. Clash of Clans ne zaman çıktı sorusunun cevabı kısaca bu şekildedir.