knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Clash of Clans Ücretsiz Taş Kazanma Yöntemleri
Bu Haberi 593 Kişi Okudu

Clash of Clans Ücretsiz Taş Kazanma Yöntemleri

Clash of Clans, çok oyunculu çevrimiçi bir oyundur. Oyuncu kitlesi bir hayli fazla olan Clash of Clans oyununda, oyuncular bir klan oluştururlar ve kaynakları elde etmek için diğer klanlar ile savaşırlar. Clash of Clans oyununda en değerli para birimlerinden biri de Taş olarak geçmektedir. Clash of Clans Taş, oyun içerisindeki önemli temel binalardan birkaçını inşa etmek için kullanılır. Üretimi hızlandırmak için bu Taş’lara ihtiyacınız olacaktır. Gelelim oyuncuların en çok merak ettiği sorulara! Clash of Clans ücretsiz taş kazanma nasıl yapılır, Clash of Clans taş satın alınabilir mi, Clash of Clans taş kazanma yöntemleri nelerdir? Detaylara birlikte göz atalım.


Clash of Clans Hesap Satışı GameSatış’ta!


Clash of Clans Hesap Satışı


Clash of Clans Taş Kazanma


Taşların oyun içerisindeki en önemli para birimlerinden biri olduğunu ve stratejik binalar inşa ederken işinize yarayacağını az önce belirtmiştik. İnşa üretiminizi hızlandırmak için Clash of Clans’ta bulunan Taşları kullanabilirsiniz ancak Taşları bulmak sandığınızdan daha zor olabiliyor. Bu yüzden oyuncular, Taşları mağazadan satın alabiliyorlar ancak satın alım yapmadan da Taşları elde etmenizin bazı yolları var. İşte Clash of Clans ücretsiz taş kazanma yöntemleri…


Clash of Clans Bedava Taş Nasıl Kazanılır?


Clash of Clans’ta Taş kazanmak için izlemeniz gereken yöntemlerden bazıları şunlardır:


Clash of Clans Taş Kazanma


Başarıları Tamamlayarak Taş Kazanma


Oyunu oynayanlar bilirler ki hedeflere ulaştığınızda başarılarınız ödüllendirilir ve bu başarı ödülleri Taş olarak verilir. Dolayısıyla başarıları tamamlamak sizlere Taş dahil olmak üzere birçok ödül kazandırır. Başarıların kolaylık ve zorluklarına göre kazandığınız Taş miktarı değişebilir, zor başarılar elde ederseniz daha çok Taş kazanabilirsiniz. Peki, başarıları tamamlayarak nasıl taş kazanabilirim?


Bunun için öncelikle oyunda bulunan “Başarılar” ekranını açın, burada mevcut başarılarınıza yönelik ilerlemelerinizi görebilirsiniz. Her başarının ise üç seviyesi bulunmaktadır ve seviyelere göre ödüller artar. Bu sayfada bulunan tüm başarıları tamamladığınızda 8.637’ye kadar Taş kazanma şansınız bulunmaktadır.


Taş Madenini Onararak Taş Kazanma


Clash of Clans taş kazanma yöntemlerinden biri de inşaatçi üssindeki Taş Madenini onarmaktır. Binayı yükseltmek Clash of Clans taş üretimini artırır.


Engelleri Kaldırarak Taş Kazanma


Clash of Clans’ta bir engel kaldırdığınızda 0-6 Taş arasında ödüllendirilirsiniz. Kazanacağınız Taş miktarı önceden belirlidir ve köyünüzdeki engelleri temizlemek için başarı kazanırsınız. 5 engel aştıktan sonra ise 5 Taş kazanırsınız. 50 engel kaldırdığınızda ise 10 taş kazanırsınız. Eğer köyünüzde bulunan 500 engeli kaldırırsanız, 20 taş kazanabilirsiniz. 


Tüm bunların yanı sıra Clash of Clans’ta Taş kazanmak için, köyde ara sıra ortaya çıkan Taş kutusunu da kaçırmayın!


Clash of Clans Taş


Clash of Clans Ücretsiz Taş Kodu


Oyuncuların en çok merak ettiği konulardan biri de “Clash of Clans Taş Kodu”. Clash of Clans’ta Taşlar kod ile satılmamaktadır. Az önce belirttiğimiz yöntemler dışında Taş kazanmanız mümkün değildir. Dilerseniz Taşları mağazadan satın alabilirsiniz.


Clash of Clans Taş Alma


Taşlar mağazada satılmaktadır. Dilerseniz Clash of Clans Taşlarını mağazadan satın almak mümkündür. 


Clash of Clans Taş Hilesi


Clash of Clans’ta Taş kazanmanın öneminden bahsettik. Hal böyle olunca oyuncular hızlı ve ücretsiz taş kazanma yolu olarak Clash of Clans taş hilesine başvuruyor. Ancak tavisyemiz oyunda asla hile kullanmamanızdır. Clash of Clans taş hilesi yerine, sizler için listelediğimiz Clash of Clans taş kazanma yöntemlerini kullanabilirsiniz.


Clash of Clans Ücretsiz Taş Kazanma Yöntemleri” yazımızın sonuna geldik. Oyun dünyasından daha fazla haber için buraya tıklayabilirsiniz. Clash of Clans Hesap Satışı kategorisine gitmek için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Clash of Clans Hesap Satışı

Clash of Clans Ücretsiz Taş Kazanma Yöntemleri Sıkça Sorulan Sorular

Clash of Clans Bedava Taş Nasıl Kazanılır?

  • Başarıları Tamamlayın
  • Taş Madenini Onarın
  • Engelleri Kaldırın
     

Clash of Clans Taş Nasıl Alınır?

Taşlar mağazada satılmaktadır. Dilerseniz Clash of Clans Taşlarını mağazadan satın almak mümkündür. 

Clash of Clans Taş Hilesi Nedir?

Clash of Clans’ta Taş kazanmanın öneminden bahsettik. Hal böyle olunca oyuncular hızlı ve ücretsiz taş kazanma yolu olarak Clash of Clans taş hilesine başvuruyor. Ancak tavisyemiz oyunda asla hile kullanmamanızdır. Clash of Clans taş hilesi yerine, sizler için listelediğimiz Clash of Clans taş kazanma yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Clash of Clans Ücretsiz Taş Kodu Nasıl Alınır?

Clash of Clans’ta Taşlar kod ile satılmamaktadır. Az önce belirttiğimiz yöntemler dışında Taş kazanmanız mümkün değildir. Dilerseniz Taşları mağazadan satın alabilirsiniz.