knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Counter Strike Efsane Haritası Dust 2 Fortnite'a Geliyor
Bu Haberi 1915 Kişi Okudu

Counter Strike Efsane Haritası Dust 2 Fortnite'a Geliyor

Epic Games ekibininin popüler oyunu Fortnite yeni sezon yeni bölümününün açıklanmasına kısa süre kala oyuncularını sevindirecek haberler ile tekrar gözler önüne çıktı. Fortnite oyunu için aktif olarak harita ve içerik üreten ekibi Team Evolve şimdi de Counter Strike oyununun efsanevi Dust 2 haritasını Fortine için tasarladı.
 

Fortnite oyunu için henüz test edilmesi için sunulan harita tüm oyuncular tarafından ulaşabilir durumda. Team Evlove ekibinin Twitter üzerinden paylaşmış olduğu kod ile yaratıcı modlar içerisinde giriş sağlanabilen harita oyuncuların talebine göre oyuna taşınabilir.

 

Fortnite, Dust 2 modu Counter Strike oyunundan pek de farklı olmayacak. Mod şeklinde geleceği söylenen haritada oyuncular iki farklı takıma ayrılıp, birbirleri ile savaşacaklar. Bir takımın CS oyunundaki gibi bomba kurmakla yükümlü olacağı ve karşı takımında buna engel olması gerekecek. Öldürülen adam, kazanılan roundlar ve patlayan bombalar sayesinde kazanılan paralar oyuncuların silahlar ve mermiler alabilmesini sağlayacak.
 

 

Unutmadan hatırlatalım. Epic Games 20 Şubat 2020 Perşembe günü Fortnite 2. Bölüm 2. Sezonu başlayacak ve tüm yenilikleri oyun içerisinden ve sosyal medya üzerinden paylaşacaklar.

 

Fortnite Yeni sezon ve 2. Bölüm 2. Sezon bilgileri ve yenilikleri için GameSatış adresini ve haberlerini takip etmeyi unutmayın!