knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Cyberpunk 2077 Ertelendi!
Bu Haberi 1739 Kişi Okudu

Cyberpunk 2077 Ertelendi!

2020 senesinin en çok beklenen oyunlarından olan Cyberpunk 2077 yine ertelendi. Witcher serisi ile oyuncuların güvenini kazanan CD Projekt Red oyunun ertelendiğini sosyal medya hesabından açıkladı.


RPG türünde geliştirilen Cyberpunk 2077, küçük bir teaser ile duyurulduğundan bu yana heyecanla bekleniyordu. Geçtiğimiz senelerde oyunun fragmanı, oynanışı ve çıkış tarihi duyurulmuştu. İlk kez E3 2019 konferansında 16 Nisan 2020 tarihinde çıkacağı duyurulan oyunun yılın başında 17 Eylül 2020 tarihine ertelendiği duyurulmuştu. Dün yaşanan yeni gelişme ile Cyberpunk 2077 çıkış tarihi 19 Kasım olarak duyuruldu.

 

Geliştirici ve yapımcı firma CDPR konuyla ilgili sosyal medya üzerinden oyunun ertelendiğini şu şekilde duyurdu;

 

"Bu tür kararların güveninizi sarstığını biliyoruz, bu güveni sarsmanın karşılığında zaman kazanmak bir oyun geliştiricisinin verebileceği en zor kararlarından biri. Bunun doğru karar olduğunu düşünüyoruz ama yine de sizi biraz daha beklettiğimiz için özür diliyoruz."

 

cyberpunk 2077


Açıklama içerisinde tamamen hazır olmadan çıkması planlanmadığı da açıkça belirtilmiş. Cyberpunk 2077 çıkış tarihi oyunun geliştirme sürecinde ertelenebileceği ihtimali hala geçerli gibi gözüküyor. Şimdilik son duyurulan çıkış tarihi ile 19 Kasım 2020’de çıkacak Cyberpunk 2077 indirimli olarak GameSatış üzerinden ön sipariş edilebilir.