knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Cyberpunk 2077 Fiyat ve Genel Özet 
Bu Haberi 1848 Kişi Okudu

Cyberpunk 2077 Fiyat ve Genel Özet 

İlk haberi 8,5 sene önce verilen Cyberpunk 2077 çıktı. Çıkış sürecindeki ertelemelerin CD Project hisselerine zarar verecek denli büyük olduğu Cyberpunk 2077 hakkında özet bilgileri derledik.

 

Yıllardır sorulan "Cyberpunk 2077 çıktı mı" sorularına muazzam detaylarla bezeli bir açık dünya ile yanıt veren oyun, oyuncuların henüz alışma ve çözme aşamasında oldukları bir durumda. Her geçen gün farklı konu ve dinamiklerin çözümlenmesiyle birlikte oyunla ilgili öğreneceklerimiz de gelişme gösterecek. Bu güne kadar neler gördük şimdi ona bakalım.

 

 

Cyberpunk 2077 Fiyat

Cyberpunk 2077 fiyatı Steam tarafından Türkiye için döviz değerinden ayrı olarak belirlendi ve 249 TL’den Steam üzerinde satışa sunuldu. 

Çıkışıyla ses getiren diğer büyük oyunlarla kıyaslandığında ülke şartlarında oldukça iyi bir fiyat etiketi görüyoruz. Korsanın önüne geçmek ve global ölçekte büyük yankı uyandıran bu oyunu en kaliteli biçimde oynamak için iyi bir fiyat politikası izlendiği söylenebilir. 

Web sitemiz üzerinden indirimli Steam Cüzdan Kodu alarak Cyberpunk 2077’ye Steam üzerinden hemen sahip olabilir ve bu oyun dünyasının tarihi anlarına ortak olabilirsin. 

 


Cyberpunk 2077 Dünyası

Cyberpunk 2077’de her yerin ışıl ışıl olduğu, neonlarla bezeli, geceleri aydınlatan bir dünyada yer alıyoruz. Bu janjanlı evrene aşık olan oyuncular için oyun bulunmaz bir nimet olarak değerlendirilebilir. Distopik ve tekinsiz sokaklarda cirit atmak için bile oynanabilir. 

 


Çatışmalar

Hack bilgilerini kullanman gereken bir evrendesin. Bir yere gireceksen önce ortamı taraman, dikkatleri dağıtman gerekiyor. Gizli gizli ilerlemeye çalışırsan ölürsün. Ağır silahlarla hareket halinde ilerlersen çatışma cezası yersin. Gireceğin yere sinsi sinsi yaklaşmak bu oyunda yeterli değil; mekandakilerin kafasını karıştırmalısın. 

 


Karakterler

Nomad, Corpo, Street Kid olarak üç farklı karakterde sınıf seçimi yapabiliyoruz. Oyuna yanlış karakterle başladığını düşünüyorsan yeni karakterle yeniden başlamaktan çekinme.

Sınıflar diyaloglarda işimize yarıyor. Her sınıfın kendine has becerisi var ve birinin yapamadığını diğeri tereyağından kıl çeker gibi yapabiliyor. 

 


Diyaloglar

Bazı yerlerinde çeviri eksikleri olmasına karşın genel anlamda Cyberpunk 2077 Türkçe dil desteği sağlaması açısından oldukça iyi. Güzel bir diyalog ve diyalog menüsü görüyoruz. Bazı yerlerde karşımıza notlar çıkıyor. Bulduğumuz her şeyi okuma eğilimindeyiz şu sıralar. 

Gerçek muhabbet hissi yaratması açısından diyaloglar kulağa hoş gönüle latif geliyor. 

 

 

Silahlar

Silah kullanma ve vuruş hissi kötü değil ama iyi de değil. İnce ayar yapıldıktan sonra iyi nişan alınabiliyor. 

 

 

Araç Sürmek

Gerçeküstü bir araç sürme deneyiminden bahsediyoruz diyebiliriz. Muazzam araç mekanikleri var diyemeyiz fakat ilginç bir biçimde bu mekanikler rahatsız edici de değil. Zamanla alıştığımızda bunun ne tür bir tarz olduğunu daha net anlayabileceğimiz kanısındayız. 

 


Açık Dünya

Oyunun kendisi açık dünyanın içinde yaratılmış sanki. Her detay ince ince işlenmiş. Bu bölümde görüntü biraz garipleşebiliyor fakat mekanlar daraldıkça düzeliyor. Gelen güncellemelerle aşılacağını düşünüyoruz. 

 


Toparlayacak Olursak...

Genel olarak baktığımızda geliştimesi yıllar süren, beklentiyi arşa çıkaran bir oyun Cyberpunk 2077 ve ne kadar kapalı betada denenmiş olsa da yüzbinlerce kişinin deneyimlemesiyle aynı olamıyor elbette. Çap büyüdükçe hataların artması normal ve güncellemelerle düzeleceklerdir. 

 


GameSatış güvencesiyle indirimli ve en ucuz Steam Cüzdan Kodu al ve oyuna Steam üzerinden anında sahip ol!