knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Dota 2 Netflix ile Anime Olarak Geliyor
Bu Haberi 2309 Kişi Okudu

Dota 2 Netflix ile Anime Olarak Geliyor

Dota 2 anime bir dizi ile Netflix’e geliyor. 
 

Bilindiği gibi, geliştirici ve dağıtıcı firması Valve Comporation olan Dota 2, ücretsiz olarak oynanabilen MOBA oyunlarının dünyada başı çeken örneklerinden. Netflix ile yapılan iş birliği kapsamında Valve’ın gözde oyunu Dota 2’yi konu alan bir anime hazırlanıyor. Anime 8 bölümden oluşacak ve 25 Mart 2021 tarihinde yayınlanacak. Dota 2 Netflix yapımı anime dizinin ismi ise "Dota: Dragon’s Blood" olarak belirlendi ve bir de fragman yayınlandı! 

 


 


Davion’un Hikayesi Anlatılacak

Dizide, kötülükleri yeryüzünden silmeyi kendine amaç edinmiş ünlü Dragon Knight karakteri Davion’un öyküsü anlatılacak. 

Kuvvetli, kadim bir eldwurm ile soylu Prenses Mirana ile yolları kesiştikten sonra Davion, kendini hayalgücünün ötesinde geçen olayların arasında bulur. 

Anime, The Legend of Korra ile Voltron: Legendary Defender adlı yapımları hayata geçiren Stüdyo MIR tarafından yapılıyor. Yepyeni Bir Keşif

Dota 2 evreni, bilinenin ötesinde keşiflere yelken açarak geliyor. Bu macera sayesinde Dota 2 evrenine önceden hiç bilmediğimiz açılardan bakma imkanı bulacağız. 25 Mart’ı sabırsızlıkla bekliyoruz! Güvenilir alışverişin adresi GameSatış aracılığıyla Dota 2 Hesap satın al veya Dota 2 Skin Satın al; 25 Mart’a kadar kendi hikayeni en ön sıradan izle!