knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
FIFA 21 Resmi Oynanış Videosu Yayınlandı!
Bu Haberi 1118 Kişi Okudu

FIFA 21 Resmi Oynanış Videosu Yayınlandı!

FIFA 21 oynanış videosu yayınlandı! FIFA 21 resmi oynanış videosu kullanıcılardan tam not aldı. FIFA 21 tanıtım videosu oyuncuların aklında oynanışla alakalı soru işaretleri bırakmıştı. FIFA 21 resmi tanıtım videosu ardından beklenen video geldi. FIFA 21 fragman, oyunseverlerin kafasındaki tüm soruları cevaplayan bir nitelikte. FIFA 21 fiyat ve FIFA 21 ön sipariş linklerine sayfanın en alt kısmından ulaşılabilir. 

 

 

FIFA 21 Yenilikler


FIFA 21'in oyun mekaniğinde bulunan en büyük özellikler yenilenen hücum sistemi, daha akıllı pozisyon alma, daha iyi gol fırsatları ve oyuncu kontrollü koşullar. Ayrıca FIFA 21'de kullanıcı geribildirimlerine dayanarak yapılan 'yaratıcılığın ve kontrolün karşılığında ödüllendirilmek' kısmı oldukça göze çarpan özelliklerden. Kariyer Modu ve FUT da birçok yeni özellikle bizi karşılıyor.

 

 

Yapım aşamasındaki oyunun fragmanından edindiğimiz bilgiler şu şekilde: 

 

Oynama Özellikleri


FIFA 21 toplu ve tospuz alanlarda yaratıcılığınızı ve kontrolünüzü ödüllendiriyor. Daha akıllı oyuncu pozisyonu, daha iyi gol fırsatları ve oyuncu kontrollü koşu imkanları sunuyor. 

 

Çevik Dribling


Geçtiğimiz sezon "Dinamik Bire Birler" ile 1'e 1 mücadeleleri yönetmiştik. FIFA 21'de Çevik Dribling, yaratıcılığınızı sergileyerek defans oyuncusunu ekarte etme imkanı veriyor. Hızlı ayak hareketleri rakibi şaşkına çeviriyor. Topu daha yakından kontrol edebiliyoruz. 


Sterling'in hızlı ayaklarını kullanarak defans oyuncusunu şaşırtmasını ve mükemmel ara paslar vermesini fragmanda görebiliyoruz. 


Köprü dribling ve top çevirme feyki gibi yeni beceri hareketleriyle bunu yapabilir ve defans oyuncularını ekarte edebilirsiniz. 


Savunmada gelen forvete fizik gücünüzle karşı koyarak ilerlemesini engelleyebilirsiniz. 

 

Yaratıcı Koşullar

 

Geçtiğimiz sezonlarda topsuz koşullar doğru yapmak yapay zekanın elindeydi. Artık forvetlerinizin oyun kurmadaki hareketlerini daha fazla kontrol edebilirsiniz. Yaratıcı olmalı ve takım arkadaşlarınızın koşularını yönlendirmelisiniz. (Yönlendirmeli Duvar Pası ve Yönlendirmeli Koşu


Salah'ın bu özellikleri ullanarak nasıl gol fırsatı bulduğunu videoda görebiliyoruz. 


Ayrıca bir oyuncuya kitlenip onun tüm hareketlerini kontol edebilirsiniz. 

 

Pozisyon Farkındalığı 


Dünyanın en iyi oyuncuları her zaman doğru zamanda doğru yerdedir. FIFA 21'de artık aynı düzeyde pozisyon kültürüne sahipler. Sergio Agüero gibi dünyaca ünlü forvetler koşularını ofsayta düşmeden yaparlar veya Kevin De Bruyne gibi yaratıcı oyun kurucular isabetli ara paslarla alan yaratırlar. Fabinho gibi orta saha oyuncuları pas yollarını keserler. Savunmadaysa Van Dijk gibi devler artık kendilerinden daha kısa oyuncuların önünde topa daha iyi sahip olup daha iyi pas kesebilecekler. 

 

Doğal Çarpışma Sistemi


FIFA 21 savunma ve hücum karambollerini pürüzsüzleştiriyor ve top ceza sahası içinde boşta kalınca yenilenen çarpışma sistemi devreye giriyor. Artık oyuncular daha az düşecek ve oyuncuların top kapma mücadelesinde daha doğal sonuçlar görülecek. 

 

Futbolun Temelleri


Temel özellikler kısmında kullanıcı geribildirimleri dikkate alındı ve FIFA 21'de yaratıcılık ön plana çıkarıldı.


* Yeni manuel kafa vuruşları kullanılarak tam istenen yere şut veya pas gönderilebiliyor. 


* Top boş alana ve takım arkadaşlarımıza gönderilerek daha etkili ara paslar verilebiliyor. 


Rekabetçi mod ile dünyanın en iyi FIFA oyuncularına karşı oynamanın nasıl bir his olduğunu tecrübe edebilirsiniz. 


Rakibinize daha iyi beceri hareketleri, dribling ve çok yönlü taktiksel farkındalık vererek efsanevi zorluğun ötesine geçebilirsiniz. 


Fırsatları kaçırırsanız üzülmeyin! Santra'daki yeni oynanış geri sarma özelliğiyle topa tekrar vurma şansı elde edebilir ve mükemmel vuruş hayalini belki de bir kez daha deneyerek gerçeğe çevirebilirsiniz. 

 

FIFA 21 Ne Zaman Çıkacak?


FIFA 21'in çıkış tarihi 9 Ekim 2020 olarak belirlendi.

 

Şimdi GameSatış güvencesiyle FIFA 21 ön sipariş ver. FIFA 21 en ucuz, gamesatis.com'da!