knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
FIFA 22 Coins Kasma Taktikleri - FIFA 22 Coins Nasıl Kasılır
Bu Haberi 3113 Kişi Okudu

FIFA 22 Coins Kasma Taktikleri - FIFA 22 Coins Nasıl Kasılır

FIFA 22, Electronic Arts tarafından FIFA serisinin bir parçası olarak yayınlanan bir futbol simülasyonu video oyunudur. FIFA serisinin 29. oyunu olan FIFA 22 geniş bir oyuncu kitlesine sahip. Hal böyle olunca FIFA 22 coins ve FIFA 22 hesap satışı da bir hayli ilgi görüyor. Bu yazımızda FIFA 22 coins kasma, FIFA 22 hızlı coins kasma taktikleri, FIFA 22 coins nasıl kasılır en kolay taktikler hakkında bildiklerimizi açıklıyoruz…


FIFA 22 Coins ve FIFA 22 Hesap Satışı için tıklayın.


FIFA 22 Coins Kasma Taktikleri, FIFA 22 Coins Nasıl Kasılır?


FIFA 22 coins kasma için yapmanız gereken oldukça basit birkaç adım mevcut. Aşağıda listelediğimiz başlıkları uygulayarak FIFA 22’de en hızlı ve kolay coins kasma taktiklerini elde edebilirsiniz. 


FIFA 22 Coins Kasma Taktikleri:

 

  • Division Rivals’ta Maç Yaparak Coin Kazanmak
  • FUT Champions’ta Maç Yaparak Coin Kazanmak
  • Transfer Markette Uygun Saatlerde Ticaret Yapmak


Division Rivals’ta Maç Yaparak FIFA 22 Coin Kazanmak


FIFA 22 oyuncularının kadrolarını geliştirebilmeleri için en temel uygulaması gereken yöntem maç yapmaktır. Maç yaptıkça maç başına yaklaşık olarak 500 coins kazanırsınız. Division Rivals’ta ise FUT Champions haftası biter bitmez verilen ödüller takımınızı geliştirir ve coins kazanırsınız. Pele, Ronaldo, Cruyff, Mbappe veya Messi’nin ekstra paketten çıkma ihtimali düşük olsa da, paketlerin kalitesi arttıkça kazanacağınız coins de artacaktır. Dolayısıyla Divison Rivals’ta 7 maç kazanmak coins kazanmak için temel gerekliliklerden biri.


Fifa 22 Coins


FUT Champions’ta Maç Yaparak FIFA 22 Coin Kazanmak


9 maçlık elemelere katılıp, bu maçlarda 5 galibiyet, 4 yenilgi yani 24 puana ulaşırsanız FUT Champions’a katılma hakkı elde edersiniz. Bu maçlarda ise 20 maçın bitiş sıralamasına göre çeşitli ödüller kazanırsınız. Galibiyetin 4, yenilginin 1 olduğu maçlarda 100K’ya varan paketlere kadar birçok ödül sizi bekliyor olacak. Kazandığınız bu ödüllerden çıkan oyuncular satılırsa yüksek miktarlarda coins kazanabilirsiniz.


Fifa 22 Coins Kasma


FIFA 22 Transfer Markette Uygun Saatlerde Ticaret Yapmak


FIFA 22 coins kazanmak için bir diğer taktik ise al-sat yapmaktır. Bu taktik ile oyuncuları ucuz fiyata alıp, pahalı fiyatlara satarsınız. Belli gün ve saatlerde transfer marketinde oyuncuların fiyatları değişiyor. FUT Champions’ın bittiği pazar gecesi ve yeni promoların çıktığı cuma akşamı marketten en uyguna oyuncu alabilmeniz için doğru zamanlar.  En pahalıya satma zamanı ise oyuncuların FUT Champions için kadro kurmak isterken ki perşembe akşamları uygundur. Doğru zamanı belirlediğinizde oyuncuları ucuza alıp pahalıya satmak da FIFA coins kazanmanıza fayda sağlar.


Fifa 22 Hızlı Coins Kasma Taktikleri


FIFA 22 en hızlı ve en etkili coins kasma taktikleri bu şekilde. FIFA 22 Coins satın almak ve FIFA 22 hesap satışı yapmak isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.


FIFA 22 Coins ve FIFA 22 Hesap Satışı

FIFA 22 Coins Kasma Taktikleri - FIFA 22 Coins Nasıl Kasılır Sıkça Sorulan Sorular

Fifa 22 Coins Kasma Nasıl Yapılır?

FIFA 22 Coins Kasma Taktikleri:
  • Division Rivals’ta Maç Yaparak Coin Kazanmak
  • FUT Champions’ta Maç Yaparak Coin Kazanmak
  • Transfer Markette Uygun Saatlerde Ticaret Yapmak

Fifa 22 Coins Satma Nasıl Yapılır?

FIFA 22 coins GameSatış üzerinden satılabilir ve FIFA 22 coins satın alınabilir Detaylı bilgi için sitemizde bulunan "Fifa 22 Coins ve Hesap Satışı" kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.