knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
FIFA 23 Dünya Kupası Modu Duyuruldu
Bu Haberi 408 Kişi Okudu

FIFA 23 Dünya Kupası Modu Duyuruldu

EA Games bünyesinden sevindiren haber geldi! FIFA 23 Dünya Kupası Modu geliyor. FIFA 23 Dünya Kupası Modu nedir, FIFA 23 Dünya Kupası Modu ne zaman gelecek? İşte detaylar…


FIFA 23 Coins ve FIFA 23 Hesap Satışı alışverişlerinizi sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


Fifa 23 Coins ve Hesap Satışı


FIFA 23 Dünya Kupası Modu Geliyor


Fifa 23 Dünya Kupası Modu


FIFA 23 çıktığından beri oyuncular Dünya Kupası modunun gelip gelmeyeceğini merak ediyordu ve sonunda EA beklenen açıklamayı yaptı. FIFA 23 Dünya Kupası modu resmen duyuruldu. 


FIFA 23 Dünya Kupası Modu Xbox Series X/S, Xbox One, PS5, PS4 ve PC platformları için gelecek. Ancak Switch platformundaki FIFA 23 Legacy Edition sürümü güncellemeyi alamayacak. 


FIFA 23 Dünya Kupası Modu Gerçek Zamanlı Oynanabilecek


FIFA 23 Dünya Kupası modu ile ilgili pek çok bilgi de paylaşıldı. Bu bilgilerin en dikkat çekeni ise Dünya Kupası takımları ile gerçek fikstürle oynanabilecek olması oldu. Oyuncular, 21 Kasım ve 18 Aralık tarihleri arasında Dünya Kupası grup maçlarını gerçek zamanlı oynayabilecekler.  Maçlar yapay zekaya karşı oynanacak. Yapay zeka ile tek başınıza maç yapabilir ya da seçtiğiniz ülkelerin takımı ile multiplayer olarak  diğer fikstüre göre rakibiniz olan takımla da maç yapabilirsiniz. 


Oyuncuların en çok ilgisini çeken diğer bir açıklama ise eski maçları yeniden oynama özelliğini olması. EA yetkilileri, oyuncuların eski maçları yeniden oynayarak kupayı kazanmak için maçın kaderini değiştirebileceklerini söyledi. 


FIFA 23’e Dünya Kupası Kahramanları Kartları Eklenecek


Fifa 23 Dünya Kupası Modu


FIFA 23 Dünya Kupası moduna ek olarak yeni kartlar da oyuna eklenecek. Turnuva modunun yayınlandığı gün oyunculara 30 adet “Dünya Kupası Kahramanları FUT kartı sunulacak. Kartların tümü “Kahraman” temalı olacak ve yalnızca Dünya Kupası süresinde alınabilir olacak.


FIFA 23 Dünya Kupası Modu Ne Zaman Gelecek?


FIFA 23 Dünya Kupası modu, 9 Kasım 2022 tarihinde oyuna eklenecek. FIFA Mobile oyuncuları, Dünya Kupası moduna bir gün erken erişim ile 8 Kasım’da giriş yapabilecekler.Fifa 23 Hesap Satışı

FIFA 23 Dünya Kupası Modu Duyuruldu Sıkça Sorulan Sorular

FIFA 23 Dünya Kupası Modu Hangi Platformlara Gelecek?

FIFA 23 Dünya Kupası Modu Xbox Series X/SXbox OnePS5PS4 ve PC platformları için gelecek. Ancak Switch platformundaki FIFA 23 Legacy Edition sürümü güncellemeyi alamayacak. 

FIFA 23 Dünya Kupası Modu Ne Zaman Gelecek?

FIFA 23 Dünya Kupası modu, 9 Kasım 2022 tarihinde oyuna eklenecek. FIFA Mobile oyuncuları, Dünya Kupası moduna bir gün erken erişim ile 8 Kasım’da giriş yapabilecekler.