knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
FIFA 23 Oynanış Videosu Yayınlandı - İşte Yenilikler
Bu Haberi 204 Kişi Okudu

FIFA 23 Oynanış Videosu Yayınlandı - İşte Yenilikler

Merakla beklenen FIFA 23 oynanış videosu yayınlandı. Yenilkler ve Hypermotion 2.0 özelliği ile FIFA 23 oynanış videosu oyuncular için adeta görsel bir şölen sunuyor. İşte detaylar…


FIFA 23 Ön Sipariş Ver


Fifa 23 Satın Al


FIFA 23 Oynanış Videosu haberine geçmeden önce aşağıda yer alan “FIFA 23 Ne Zaman Çıkacak? FIFA 23 Kaç TL?” haberimize göz atın.


FIFA 23 Ne Zaman Çıkacak? FIFA 23 Kaç TL?
EA Sports tarafından geliştirilen serinin yeni oyunu FIFA 23 çok yakında oyuncularla buluşacak. FIFA 23 ne zaman çıkacak, FIFA 23 kaç tl, FIFA 23 sistem gereksinimleri, FIFA 23 kaç gb ve FIFA 23 hangi platformlarda? İşte tüm bildiklerimiz…


FIFA 23 Oynanış Videosu Yayınlandı


Futbol denince aklımıza ilk gelen oyunlardan olan FIFA serisini bu yıl son kez FIFA adıyla göreceğiz. FIFA 23 ile birlikte son kez karşımıza çıkan seri, oyuncuları bir hayli heyecanlandırmış durumda. FIFA 23 oynanış videosunda en çok dikkat çeken özellik ise yeni Hypermotion 2.0 oldu. Aynı zamanda FIFA 23 ile ilk defa profesyonel kadın futbol takımı ile çalışmanın nasıl olduğunu deneyimleyeceğiz. İşte FIFA 23 oynanış videosu


FIFA 23 Oynanış VideosuFIFA 23 Yenilikleri


FIFA 23 şimdiden pek çok özelliği ile oyuncuların başını döndürmeyi başarıyor. İşte FIFA 23 oynanış videosunda gördüğümüz yenilikler:


FIFA 23 Hypermotion 2.0


FIFA 23 ile 6000’den fazla hareketi oyunda göreceğiz. FIFA 23’ün en önemli özelliklerinden Hypermotion 2.0 ile oynanış iki kat daha gerçekçi olacak. FIFA 23 Hypermotion özelliği ile  oyuncular tüm sahada doğal hareket edebilecek, yeni hızlanma mekanikleri ve daha fazlasına sahip olabilecekler.


FIFA 23 Kadın Futbolu


Fifa 23 Kadın Futbolu


Kadın kulüp futbolu seride ilk kez FIFA 23’ yer alacak. FIFA 23 kadın kulüp futbolu oyunculara dünyanın en büyük takımları ile oynama şansı sunacak. Hypermotion 2 sayesinde FIFA 23 kadın kulüp futbolunda daha gerçekçi hareketle görebileceğiz. Aynı zamanda kadın futbolcuların fiziki yapısı da bu sayede daha net olarak oyunculara aktarılacak.


FIFA 23 Oynanış


FIFA 23 oynanış videosundan da görebileceğiniz üzere göze çarpan ilk unsur gerçekçi oyuncu hareketleri oluyor. FIFA 23 ile artık oyuncular daha gerçekçi hareket ediyor ve bu sayede oyun resmen bizi içine çekiyor. Hareket gerçekçiliği ve hızının simülasyon oyunlarında en çok aranan özellik olduğunu düşünürsek FIFA 23’ün oyuncuları en çok heyecanlandıran özelliğinin bu olduğunu söyleyebiliriz. 


FIFA 23 oynanış videosunda göze çarpan bir diğer önemli detay ise gol esnasında önemli değişikliklerin yer alması. Bu değişikliklerden ilki sol ayakla da gol atabilme şansının gelmiş olması. Bir diğer değişiklik ise duran toplarda topun tam olarak hangi noktasına vurabileceğimizi seçebilmemiz. Son olarak üçüncü önemli değişiklik ise risk/ödül değerlendirmesine sahip olacak olan şut mekanizması.


Özetle FIFA 23, oyuncuları her yönüyle heyecanlandırmayı başardı. Daha pek çok özelliği oynamaya başladığımız andan itibaren görebiliriz. 


FIFA 23 şimdi ön siparişte, satın alma işlemlerine aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz.


Fifa 23 Ön Sipariş

FIFA 23 Oynanış Videosu Yayınlandı - İşte Yenilikler Sıkça Sorulan Sorular

FIFA 23 PS4'e Çıkacak Mı?

FIFA 23 PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Steam, Epic Games ve Google Stadia için çıkış yapacak.

FIFA 23 Ne Zaman Çıkacak?

Şu anda ön siparişte olan FIFA 23, 1 Ekim 2022 tarihinde çıkış yapacak. GameSatış üzerinden FIFA 23 ön sipariş satın alabilirsiniz.