knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
FIFA 23 Power Shot Nasıl Yapılır? FIFA 23 Sert Sut Çekme
Bu Haberi 1173 Kişi Okudu

FIFA 23 Power Shot Nasıl Yapılır? FIFA 23 Sert Sut Çekme

Gerçekçi mekanikleri ile dünyayı kasıp kavuran FIFA 23’te power shot nasıl yapılır merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre!


FIFA 23 çıktığı günden bu yana yeni oynanış taktikleri ve mekanikleri ile adından söz ettiriyor. FIFA 23’te oyuna eklenen yeni özelliklerden biri de FIFA 23 power shot yani FIFA 23 sert şut çekme olarak adlandırılmaktadır. Birçok oyuncu FIFA 23’te power shot nasıl yapılır merak ediyor. Peki, FIFA 23 power shot nasıl yapılır, FIFA 23 sert şut çekme nasıl yapılır, FIFA 23 sert şut çekme kombinasyonları neler, FIFA 23 power shot hangi tuş? İşte detaylar…


Fifa 23 Coins ve Hesap Satışı


FIFA 23 Power Shot (FIFA 23 Sert Şut)


Bildiğiniz üzere FIFA 23’te futbolcuların pozisyonları farklı tuşlar ile senkronize edilebiliyor. FIFA 23 yenilikleri arasında şut sistemindeki geliştirmeler de yer aldığından PS5, PS4, XBox, ve PC oyuncuları tüm bu yeniliklere adapte olmakta zorlanabiliyorlar. FIFA 23 power shot (sert şut çekme) özelliği ile oyunda daha güçlü ve daha isabetli şut atma imkanına sahip olabilirsiniz. Böylelikle kalecilerin topu tutmasını zorlaştırabilir ve öne geçebilirsiniz. FIFA 23 power shot nasıl yapılır öğrenmek için okumaya devam edin.


Fifa 23 Power Shot Sert Şut Nasıl Yapılır


FIFA 23 Power Shot Nasıl Yapılır?


Gelelim FIFA 23 power shot nasıl yapılır sorusunun cevabına… FIFA 23’te power shot yapabilmeniz için LB ve RB - L1 ve R1 tuşlarına basılı tutmanız gerekmektedir. Bu kombinasyonu uyguladıktan sonra şut çekerseniz FIFA 23 power shot yani sert şut çekmiş olursunuz. 


FIFA 23 Power Shot Hangi Tuş?


FIFA 23 power shot tuşları:

 

  • LB + RB + Şut (XBox)
  • L1 + R1 + Şut (PS)


FIFA 23 Sert Şut Nasıl Çekilir?


FIFA 23’te sert şut çekmek için PlayStation kontrol cihazlarında L1+R1+O || Xbox oyun kumandalarında LB+RB+B tuş kombinasyonunu uygulamanız gerekmektedir.


FIFA 23 Power Shot (Sert Şut) Çekerken Nelere Dikkat Edilmeli?


FIFA 23’te power shot yani sert şut çekme rakiplerinize karşı avantaj elde etmenizi sağlıyor ancak dikkat etmeniz gereken bazı noktalar da mevcut. FIFA 23’te sert şut çekmeden önce öncelikler etrafınızda rakip takımdan oyuncuların olmamasına dikkat edin. Çünkü FIFA 23’te power shot yaparken oyuncunun hazırlanması uzun sürmektedir. Bu sebeple siz sert şut çekmeden önce eğer etrafınızda ve yakınınızda rakip takımdan bir oyuncu var ise topu sizden kolaylıkla çalabilir. Sert şut çekmeden önce rakibinizin savunma hattını geriye yaslamasını bekleyin. FIFA 23’te power shot yapmak için en iyi an, rakibinizin savunma hattının geriye yaslandığı ve adam eksilterek ceza sahası dışından yapılan andır. İlk power shot denemelerinizde hedef olarak kaleciyi alın. Kaleciyi hedefleyerek sert şut çekmeye devam ederseniz zamanla deneyim kazanacaksınız ve ince ayarları yaparak kendinizi geliştirebileceksiniz.


FIFA 23 Power Shot Nasıl Yapılır? FIFA 23 Sert Sut Çekme” yazımızın sonuna geldik. FIFA 23 hesap satışı ve FIFA 23 Coins alışverişleriniz için GameSatış FIFA 23 kategorisini ziyaret edin.


Fifa 23 Coins ve Hesap Satışı

FIFA 23 Power Shot Nasıl Yapılır? FIFA 23 Sert Sut Çekme Sıkça Sorulan Sorular

FIFA 23 Power Shot Nasıl Yapılır?

FIFA 23’te power shot yapabilmeniz için LB ve RB - L1 ve R1 tuşlarına basılı tutmanız gerekmektedir. Bu kombinasyonu uyguladıktan sonra şut çekerseniz FIFA 23 power shot yani sert şut çekmiş olursunuz. 

FIFA 23 Power Shot Hangi Tuş?

FIFA 23 power shot tuşları:

  • LB + RB + Şut (XBox)
  • L1 + R1 + Şut (PS)

FIFA 23 Sert Şut Nasıl Çekilir?

FIFA 23’te sert şut çekmek için PlayStation kontrol cihazlarında L1+R1+O || Xbox oyun kumandalarında LB+RB+B tuş kombinasyonunu uygulamanız gerekmektedir.