knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Fortnite 3. Bölüm 2. Sezon Başladı - Yeni Battle Pass
Bu Haberi 745 Kişi Okudu

Fortnite 3. Bölüm 2. Sezon Başladı - Yeni Battle Pass

Fortnite 3. Bölüm 2. Sezon: Direnç başladı! Yeni sezon ile birlikte oyuna birçok yenilik dahil edildi. Ayrıca yeni Battle Pass (Savaş Bileti) Yüce Büyücü ve Mistik Sanatların Ustası Doktor Strange'i içeriyor. İşte Fortnite yeni Savaş Bileti ve Fortnite 3. Bölüm 2. Sezon yenilikleri


Fortnite VPapel GameSatış’ta! Uygun fiyatlarla 7/24 hizmet garantisi ile Fortnite VPapel satın al!


Fortnite VPapel Satın AlFortnite 3. Bölüm 2. Sezon Yenilikleri


Üst Kalkan


Fortnite 3. Bölüm 2. Sezon Yenilikleri


Korumayı korumaya yardımcı olmak için artık Kalkanınızın ve Sağlığınızın üzerinde bir Üst Kalkanınız var. Üst Kalkan, ilk savunma hattınızdır: Kalkanınız ve Sağlığınız bir darbe almadan önce, çatlayacak olan Üst Kalkanınızdır. Üst Kalkanınız 0'a kadar inerse yine iyileşir.


Fortnite Hareket Yükseltmeleri


Savaş, dövüşü getirmenin yeni yollarıyla değişti:


Sprint


Yeni, daha hızlı varsayılan hareket hızında koşun. Daha hızlı bir varsayılan hareket hızı, daha hızlı bir sprint anlamına da gelir ! Bu sprint o kadar hızlıdır ki, elinizde ne varsa cebe atmak anlamına gelir. Tabii ki, süper hızlı koşmak sonsuza kadar sürdürülemez, bu nedenle yeni bir sprint ölçer, bu hızda ne kadar daha fazla hareket edebileceğinizi size söyleyecektir.


Mantolama


Ayaklarınızın başarısız olduğu yerde, elleriniz şimdi size yardım edecek. Eğer bir yüzey atlayışınız için biraz fazla yüksekse veya inişiniz için biraz fazla uzakta bir platformsa, elleriniz devreye girip sizi yukarı çekebilir!


Omuz Dayak


Kapıları omzunuz ile açabilirsiniz. Bunun için hızlı koşmanız gerekmektedir. Ayrıca artık kapıları açmak için kaydırabilirsiniz.


Fortnite Gelgiti Değiştiren Barlar


Baro finansmanı geri dönüyor! Sezon ilerledikçe, Direnişi yönlendirmeye yardımcı olacak yeni fırsatlara sahip olacaksınız. Direnç yanlısı cihazlara yönelik Çubuklara Çip yapın ve ayrıca hangi öğelerin kasadan çıkarılacağına oy vermek için Çubukları kullanın.


Taret Belirleme


Fortnite 3.Bölüm 2.Sezon Yenilikleri


Farklı bir oylama türü şu anda yayında. Bir eşyayı kasadan çıkarma oyu yerine, bu bir Taret cihaz oylamasıdır! Farklı Direniş yanlısı siteler, Hafif Taret mi yoksa Ağır Taret mi kuracağına karar vermek için yardıma ihtiyaç duyar. İlki ile klasik Mounted Taret deneyimini yaşayın. Daha yavaş ama daha güçlü olan ikincisi ile araçlara ağır hasar verin. 


Fortnite Zırhlı Savaş Otobüsü


Fortnite 3.Bölüm 2.Sezon Yenilikleri


Barlara hemen katkıda bulunmanın başka bir yolu daha var: Zırhlı Savaş Otobüsünü finanse etmek. Zırhlı Savaş Otobüsü, savaşa hazır bir Savaş Otobüsüdür. Bu ürkütücü metalik makine hemen hemen tüm donanımlara sahiptir: Chonkers lastikleri, ekstra çarpma gücü için bir İnek Yakalayıcı ve bir Hafif ve Ağır Taret.


Fortnite Direnç Ekipmanları


Üzerinde çalışabileceğiniz yeni silah listesi mevcut. 


Fortnite Yeni Silahlar


Combat SMG


Fortnite 3.Bölüm 2.Sezon Yenilikleri


Combat Assault Rifle ve Combat Pistol gibi, Combat SMG de ağır bir yumruk atıyor. Olağanüstü gücünden en iyi şekilde yararlanmak için geri tepmesini dizginleyin.


Fortnite Forvet Patlama Tüfeği


Fortnite 3.Bölüm 2.Kısım Yenilikleri


Striker Burst Rifle, özelleştirilmiş bir görüşe sahip bir patlama tüfeğidir. Dürbünle nişan alırken bu iki atışlık yarı otomatik silahla vurun!


Fortnite Kasasız Silahlar

 

 • Termal Dürbünlü Taarruz Tüfeği (Ayarlandı - yarı otomatik, daha hızlı ateşler, daha az hasar, artırılmış geri tepme)
 • Drum Shotgun (Ayarlandı - daha yavaş ateşler, biraz daha fazla hasar, daha sıkı yayılma, daha iyi düşüş)
 • Tabanca (Ayarlandı - daha hızlı ateşler, daha az hasar, daha yüksek isabetlilik)
 • Uzak Patlayıcılar (Ayarlandı - araçlara karşı artan hasar)
 • Termal Dürbünlü Tabanca (Egzotik silah)
 • Storm Scout Keskin Nişancı Tüfeği (Egzotik silah)
 • Shockwave Grenades


Fortnite 3.Bölüm 2.Sezon Battle Pass (Savaş Bileti)


Fortnite 3.Bölüm 2.Sezon Battle Pass Savaş Bileti


Bu Sezonun Savaş Bileti, Yüce Büyücü ve Mistik Sanatların Ustası Doktor Strange'i içeriyor. Fortnite Bölüm 3 Sezon 2 Savaş Bileti ile Doctor Strange gibi karakterlerin ve ondan önceki karakterlerin kilidini açabilirsiniz:

 

 • Tsuki 2.0, (Battle Pass ile anında açılır)
 • Gunnar
 • The Imagined
 • Kiara K.O.
 • The Origin
 • Erisa


Sezonun devamında Battle Pass’te birinci sınıf uçlu Prowler’ın kilidini de açabileceksiniz.


Omni Sword Kazmasını Yeniden Programlama


Fortnite 2.Bölüm 2.Kısım Savaş Bileti


Savaş Bileti'nin 1. Sayfasında özelleştirilebilir Omni Sword Kazması bulacaksınız . Kilidi açtığınızda, aynı anda Omni Sword Questlerinin kilidini de açacaksınız ! Yeni Omni Sword Questleri sekiz hafta boyunca her hafta yayınlanır ve tamamlandıklarında Omni Chips ödüllendirilir. Omni Chips saklandı mı? Savaş Bileti sekmesinin "Omni Sword Kazmayı Yeniden Programla" bölümüne girin ve bunları yeni bıçaklar, muhafızlar, renkler ve sesler için kullanın.


Tüm Omni Sword Questleri, Bölüm 3 Sezon 2'nin sonuna kadar kullanılabilir durumda kalır. Sezonun ilk haftasından sonra Kazma'nın kilidini açarak hiçbir Omni Sword Questini kaçırmazsınız. 


Fortnite yeni sezon araçlar ve taktikler hakkında sizleri bilgilendirdik. Fortnite 3. Bölüm 2. Sezon: Direnç yenilikleri ile savaş rakiplerinize meydan okumak için ihtiyacınız olan VPapel GameSatışta! Hemen VPapel satın al, sezona geçiş yap!


Fortnite VPapel Satın Al

Fortnite 3. Bölüm 2. Sezon Başladı - Yeni Battle Pass Sıkça Sorulan Sorular

Fortnite 3.Bölüm 2.Sezon Ne Zaman?

Fortnite 3. Bölüm 2. Sezon: Direnç 20 Mart 2022 itibariyle başladı.Yeni sezon ile birlikte oyuna birçok yenilik dahil edildi. Ayrıca yeni Battle Pass (Savaş Bileti) Yüce Büyücü ve Mistik Sanatların Ustası Doktor Strange'i içeriyor.

Fortnite Yeni Savaş Bileti İçerikleri Neler?

Bu Sezonun Savaş Bileti, Yüce Büyücü ve Mistik Sanatların Ustası Doktor Strange'i içeriyor. Fortnite Bölüm 3 Sezon 2 Savaş Bileti ile Doctor Strange gibi karakterlerin ve ondan önceki karakterlerin kilidini açabilirsiniz:
 • Tsuki 2.0, (Battle Pass ile anında açılır)
 • Gunnar
 • The Imagined
 • Kiara K.O.
 • The Origin
 • Erisa
Sezonun devamında Battle Pass’te birinci sınıf uçlu Prowler’ın kilidini de açabileceksiniz.