knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Fortnite Sezon 2 Bölüm 2 Çıkış Tarihi Açıklandı
Bu Haberi 2438 Kişi Okudu

Fortnite Sezon 2 Bölüm 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

Epic Games ve People Can Fly iş birliğinde geliştirilen popüler Battle Royale oyunu Fortnite yeni güncellemesini ve çıkış tarihini duyurdu.

 

Epic Games tarafından yapılan açıklamalara göre, yeni güncelleme ile birlikte harita üzerinde büyük değişiklikler yapılacak. Zaten yakın zamanda 2. bölüm adı altında büyük bir güncelleme gelmişti ve aktif olarak oyuncular 2. bölüm yamasında oynuyorlardı. Fakat Epic Games yaptığı duyurudan sonra oyuncularını daha fazla bekletip üzmek istemediğinden tarihi açıklayıp heyecanı bir üst seviyeye çıkarttı. 

 

2. Bölüm 2. Sezon Çıkış Tarihi Epic Games tarafından 20 Şubat 2020 olarak belirlenmiş. Ayrıca yeni yamaya geçişin bu kadar uzun zaman almasının nedenine de yeni oyun motoru olan Unreal Engine ''Chaos'' geçişi olduğunu belirtti.

 

Epic Games tarafından verilen haberler bu kadar olmasına rağmen, Twitter ve Reddit üzerinden yeni haritanın sızıntıları oyuncular tarafından paylaşılıyor. Doğruluk payı kesin olmamakla birlikte paylaşılan yeni görseller gelecek olan haritaya önceden bakma fırsatı sağlıyor.

 

 

Fortnite yeni harita sezon 2 bölüm 2

 

 

Paylaşılan görselde de net bir şekilde göreceğiniz şekilde sağ üst kısımda bir morluk göze batıyor. Ayrıca aktif olarak kullanılan haritaya kıyasla yeni harita üzerinde bir çok yenilik yatıyor. 

 

Tabi unutmadan tekrar altını çizelim. Bu görsel tamamen bir sızıntı adı altında yapılan kişisel bir paylaşım. Paylaşan kişi hayal gücünü kullanarak tasarlamış olabilir. Bunun cevabını 20 Şubat 2020 tarihinde Epic Games tarafından yapılacak yama güncellemesi Fortnite içirisinde göreceğiz.