knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Free Fire Yenilendi, Free Fire Max!
Bu Haberi 3009 Kişi Okudu

Free Fire Yenilendi, Free Fire Max!

Free Fire Max, elli oyuncunun bir adada hayatta kalma savaşı verdiği ve tek bir kazananın olduğu battle royale oyunudur. 29 Ağustos’tan bu yana oyuncuların ön kayıt yapabildiği Free Fire Max’ın çıkış tarihi henüz açıklanmamıştır. Sen şimdiden ön kayıt işlemlerini tamamla ve çıkış yaptığı tarihte hemen Free Fire Max oyna.


Free Fire Max’ın Normal Free Fire’dan Farkı Nedir?


Free Fire Max orijinal oyunla neredeyse aynı olan, grafikleri geliştirilmiş  ve daha yüksek çözünürlük ile bizi içine çeken geleneksel Free Fire’ın bir revizyonudur. Oyunun işleyişi ve oyun tarzı tamamen aynıdır. Temel fark oyunun daha düşük sistem gereksinimi ile daha yüksek performans vermesidir. Free Fire Max sistem gereksinimleri Free Fire ile neredeyse aynı olmasına rağmen oyunculara daha yüksek performans sunacağı söyleniyor. Max sürümde yeni nesil telefonların özelliklerini optimizasyon sorunu olmadan kullanabilir keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.


Free Fire Max Nasıl Oynanır?


Elli tane hiç bir ekipmanı olmayan oyuncu bir adaya bırakılmaktadır, ilk görevimiz rakiplerimizden önce ekipman bulmaktır, aksi takdirde diğer oyuncuların saldırılarının kurbanı olabiliriz. İçinde bulunduğumuz adanın büyüklüğüne güvenip rakiplerinizden sonsuza kadar saklanamayız güç alanı zaman geçtikçe haritanın boyutunu küçültür ve sizi aksiyonun içerisine iter, herhangi bir anda dışarı çıkarsanız oyun sizin için biter. Neyse ki geride kalırsanız araçlar size yardımcı olacaktır.


Free Fire Max Sunucuları Farklı Mıdır?


Free Fire Max ve Free Fire serverları aynıdır, aynı karakteriniz ile Free Fire Max oynayabilir oyun hoşunuza gitmezse yine aynı karakter ile Free Fire üzerinden oynamaya devam edebilirsiniz. Yenilik değil alıştığı oyunu seven arkadaşlarınız ile aynı oyuna girebilirsiniz, aynı lobide bulunabilirsiniz.


Free Fire Max Nasıl İndirilir?


Şu an için Free Fire Max ön kayıt işlemlerini sadece Google Play Store üzerinden yapabilirsiniz. iOS kullanıcıları için henüz net bir bilgi yoktur.

Free Fire Yenilendi, Free Fire Max! Sıkça Sorulan Sorular

Free Fire Max Ne Zaman Çıkacak?

29 Ağustos’tan bu yana oyuncular Google Play Store üzerinden ön kayıt yaptırıp ödül ve hediyeler kazanmaktadır. Gelişmiş bir Free Fire deneyimi sunan Free Fire Max’ın oyun severler ile buluşma tarihi henüz açıklanmamıştır.

Free Fire Max Kaç GB?

Free Fire için oyunu mobil cihazlarda oynayabilmek için en az 1.1 GB kullanılabilir alan gereklidir. Oyunu emülatör programı kullanarak bilgisayar üzerinden oynayabilmek için ise en az 4 GB kullanılabilir alan gerekmektedir. Free Fire Max için bu boyut henüz net olmasa da güncellemeleri sayesinde daha fazla kullanılabilir alana ihtiyaç duyacağı tahmin ediliyor.