knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
GameSatış - Papara Üzerinden Ödeme Yap / Ödeme Al
Bu Haberi 7304 Kişi Okudu

GameSatış - Papara Üzerinden Ödeme Yap / Ödeme Al

GameSatış kullanıcılarını sevindirecek Papara haberi sonunda geldi!


GameSatış’ın kullanıcıları, siteye sattığı oyun içeriklerinden veya Oyuncu Pazarı üzerinden yaptığı satışlardan elde ettiği gelirleri site içinde harcayabiliyor, kendi adına kayıtlı banka hesabına veya ininal kartına çekebiliyordu. Bu güncelleme ile birlikte elde edilen gelirleri GameSatış bakiyenizden Papara hesabınıza anında aktarabilme seçeneği artık mümkün.


Papara ile Nasıl Bakiye Yüklenir?


Bakiye Yükle -> Kredi/Banka Kartı sayfasında Papara seçeneğine tıkladıktan sonra bakiyenize geçmesini istediğiniz miktarı yazın ve "Ödeme Yap" butonuna tıklayın.


Papara ile Ödeme Nasıl Yapılır


Karşınıza çıkan ekranda dilerseniz Papara uygulamasından QRCode kısmını açıp ilgili QRCode’u okutabilir veya Papara üyeliğinize giriş yapıp ödemeyi tamamlayabilirsiniz.


Ödemeyi tamamladığınız anda GameSatış’a yönlendirilecek ve bakiyenizin yüklenmiş olduğunu göreceksiniz. Papara ile yaptığınız ödemelerde bakiyenize geçecek olan tutarın dışında Papara sizden %2,5 ödeme komisyonu alacaktır.


Papara ile ödemen anında bakiyende!


Papara Hesabı Nasıl Eklenir?


Kullanıcı Panelim -> Nakite Çevir -> Banka Ekle ekranına girdikten sonra Papara seçeneğini işaretleyince Papara numara alanının değiştirilmediğini görüntüleyeceksiniz. "Bul ve Ekle" butonuna bastığınızda hesabınıza kayıtlı TC Kimlik numarası ile doğrulanmış Papara hesabınız otomatik olarak eklenecektir.
 

GameSatış Papara Hesabını Kayıt Etme


Not: Sadece sitede kayıtlı ve doğrulanmış TC numarasına bağlı olan Papara hesabınızı ekleyebilirsiniz.


Papara ile Nakite Çevir


Satışlardan elde ettiğiniz gelirleri Papara hesabınıza anında çekebilirsiniz. Nakite çevirme sırasında Papara sizden %2,5 işlem ücreti kesecektir. Bu tutar sizin GameSatış bakiyenizden düşer.


GameSatış kuralları nedeniyle çekim yapabileceğiniz en düşük tutar 20 TL'dir. Bu tutar için bakiyenizden 50 Krş Papara işlem ücreti kesileceği için çekim yapabilmeniz için en az 20,50 TL çekilebilir bakiyeniz olması gerekiyor. İşlem ücreti olarak alınan %2,5 Papara komisyonunun daha da düşürülmesi için çalışmalarımız devam etmektedir. Konu hakkında ki güncellemeleri sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyuruyor olacağız. Bunun için Instagram sayfamızı takipte kalmayı unutmayın.


Papara ile Anında Nakite Çevir


Papara Kullanım Saatleri


Papara seçeneği ile yapacağınız çekimler şu an için sadece bankaların çalışma günlerinde EFT saatleri arasında gönderilecektir.


Papara ile 7/24 bakiye yükleyebilir ve anında alışveriş yapabilirsiniz.


Ödemeyi onayladıktan sonra birkaç saniye içerisinde bakiyeniz hesabınıza aktarılmış olacaktır.

GameSatış - Papara Üzerinden Ödeme Yap / Ödeme Al Sıkça Sorulan Sorular

Papara ile hangi saatler arasında nakit çekimi yapabilirim?

Papara ile yapacağınız nakit çekimleri sözleşmede belirtildiği gibi sadece resmi çalışma günleri ve EFT saatleri arasında gönderilecektir. Elbette 7/24 ödeme taleplerinizi karşılamak için çalışmalarımız devam ediyor.

Papara ile hangi saatler arasında ödeme yapabilirim?

Papara ile GameSatış bakiyenize 7/24 bakiye yüklemesi sağlayabilirsiniz.

Papara ile para çekme komisyon oranı nedir?

Papara ile site içi elde edilen gelirleri hesabınıza çekmek istemeniz halinde istediğiniz ücret üzerinden %2,5 Papara komisyonu kesilecektir. Bu tutar banka hesabına veya ininal hesabınıza çekim için 4 TL olarak sabittir.

Papara ile para yatırma komisyon oranı nedir?

Papara ile para yatırma sırasında siz hesabınıza ne kadar geçmesini istiyorsanız onu yazıyorsunuz. Sistem otomatik olarak %2,5 Papara komisyon bedelini istediğiniz tutarın üzerine ekleyip işlemleri başlatacaktır.