knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Ghost of Tsushima Türkçe Dil Desteği ve Çıkış Tarihi Duyuruldu
Bu Haberi 1230 Kişi Okudu

Ghost of Tsushima Türkçe Dil Desteği ve Çıkış Tarihi Duyuruldu

Sucker Punch Productions tarafından geliştirilen Ghost of Tsushima, 1200'lü yılların ilk Moğol istalası dönemini konu almaktadır. Oyunun başrolünü üstlendiği Jin Sakai adlı karakter ile destansı hikayelere varan macera dolu aksiyon oyunu mükemmelleştirilmiş görsel efektleri ile çıkışa son sürat hazır gibi görünüyor.

 

Playstation 5 çıkışına yaklaşırken Ghost of Tsushima Platstation 4 için harika bir final olacak. Dün akşam Playstation Türkiye Youtube kanalı üzerinden paylaşılan Ghost of Tsushima Fragmanı uzun zamandır bekleyen takipçilerini heyecanlandırmayı başardı. Video ile beraber çıkış tarihini ve sürpriz bir şekilde Türkçe Altyazı seçeneğinide beraberinde duyurdu.

 

 

 

 

Videoda kısacası baş karakterimiz Jin Sakai ülkesinin barışı için ordusu ile birlikte elinden geleni yapacağını ve gerekli kişilerden intikam almak için ant içmiş. Ülkesinden ölümünü hazmedemediği dostları ve ataları için bu işi yapmak zorunda.

 

 

Ghost of Tsushima Ne Zaman Çıkıyor?

 

 

Ghost of Tsushima duyurulmasının üstüne uzun bir süre geçerek yakın zamanda oyununu duyurdu. Oyun 26 Haziran 2020 Cuma günü tüm oyunculara açık bir şekilde çıkmış olacak. Aynı zamanda oyun şimdiden ön siparişe açılmış durumda. 2 Farklı paket ile satışa çıkarılan Ghost of Tsushima Standart Edition 429 TL ve Ghost of Tsushima Deluxe Edition 489 TL fiyatlandırmalar ve ek içerikleri ile ön siparişte sizleri bekliyor.