knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
GTA 6 Hakkında Yeni Sızıntı: Oyun 500 Saat Sürebilir!
Bu Haberi 912 Kişi Okudu

GTA 6 Hakkında Yeni Sızıntı: Oyun 500 Saat Sürebilir!

Son zamanlarda oyun dünyasını sızıntılarıyla sallayan GTA 6 için yeni bir iddia ortaya atıldı. GTA 6 devasa büyüklükteki haritasıyla 500 saat sürebilir


Rockstar, GTA 6 üzerinde çalıştıklarını resmen onaylamıştı. ABD merkezli oyun şirketi Rockstar tarafından geliştirilen Grand Theft Auto serisi tüm zamanların en popüler oyunlarından biri olarak hala popülerliğini koruyor. Merakla beklenen GTA Trilogy için oyuncular büyük bir hayal kırıklığı yaşamışken GTA 6’nın çıkış haberi hepimiz için umut verici olmuştu. Merakla beklenen GTA 6 için yeni sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. İşte GTA 6 haritası, GTA 6 sızıntıları, GTA 6 çıkış tarihi ve daha fazlası…


GTA 6 çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri için bir önceki haberimize göz atabilirsiniz.


GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? Detaylar ve Sistem Gereksinimleri
Rockstar’dan beklenen açıklama geldi! Grand Theft Auto serisinin uzun zamandır beklenen devam oyunu olan GTA 6 ne zaman çıkıyor? İşte detaylar…


GTA 6 Haritası Sızdırıldı, Oyun 500 Saat Sürebilir


Bir önceki GTA 6 haberimizde de paylaştığımız gibi oyunlar hakkındaki sızıntılarıyla bildiğimiz Tom Henderson’a göre GTA 6, önceki oyunlardan bildiğimiz GTA Vice City’nin günümüz versiyonunda geçecek. Bazı kaynak ve söylentilere göre ise GTA 6'nın Vice City'ye geri döneceğine yani Vice City’de geçeceğini öngörüyor. Take-Two'nun oyunun haritasının patentini alması haberlerinin ardından oyun analisti Michael Pachter, GTA 6 'nın seride bulunan önceki tüm oyunlardan daha fazla konum bulunduracağını belirtti. Birçok kıtaya ve konuma sahip olması beklediğimiz GTA 6 haritasının 500 saat sürecek kadar büyük olabileceğini de sözlerine ekledi. GTA 6 harita sızıntılarına göre oyun, birkaç kasabayı barındıracak.


GTA 6 Harita Sızıntıları


GTA 6 Haritası ve Ara Menüsü Sızdırıldı


RaFik, GTA 6 ara menüsünü ve aynı zamanda haritasını gösterdiği bir video da paylaştı. Arayüzün hakkındaki sızıntı doğruysa, GTA V ve GTA San Andreas’da olduğu gibi tam haritayı açmak için oyuncuların haritanın tamamını gezmesi gerekecek.

 

 

 


GTA 6, 2024 Yılında Çıkabilir


GTA 6’nın bu kadar gecikmiş olmasının nedeni geliştiricilere göre en iyisini oyunculara sunmak. Serinin devamı GTA 6 çıkış tarihi için 2024 veya 2025 yılında piyasaya sürülecek diyebiliriz. 


Şimdilik GTA 6 ile ilgili açıklamalar ve söylentiler bu şekilde. GTA 6 ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktığında sizlerle de paylaşacağız.

 

GTA 6 Hakkında Yeni Sızıntı: Oyun 500 Saat Sürebilir! Sıkça Sorulan Sorular

GTA 6 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

GTA 6 çıkış tarihi için 2024 veya 2025 yılında piyasaya sürülecek diyebiliriz.

GTA 6 Kaç Saatte Biter?

Birçok kıtaya ve konuma sahip olmasını beklediğimiz GTA 6 haritasının devasa büyüklüğü sebebiyle GTA 6, 500 saat sürebilir.